Şimdi Ara

İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı İst./Küçükyalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
6
Favori
225.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben İkmal Maliye Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı İst./Küçükyalı'da vatani görevime başlıcam meslekyüksek okulu mezunuyum levazim mi? yoksa piyademi? olurum orası hakkında bilgi almak istedim sormamın amacı kısadönem askerlik yapanların gittiği yermiş levazımcı olarak yapıyorlarmış bu arada oraya düşen tüm asker arkadaşlarım görüşmek üzere..hayırlı teskereler..

• Sağlam yerden aldığım istihbarata göre çok çok rahat bir yermiş şansın var...b]
  • saol arkadasım verdiğin bilgi için peki burası usta birliğine nerelere yollıuyormuş bu konu hakkında bilgisi olan varmı?
  • Valla tahminimce Doğu olmayacağı kesindir ama yinede bir bilene sormak lazım...Bana söyledikleri hiç bişey yaptırmıyolarmış Acemi askere orda çok rahatmış.Arkadaş bana dediki eğer torpilin felan varsa Küçükyalıya aldır acemiliğini çok rahat edersin...
  • kimse gitmiyormu buraya acemilik için sadece benmiyim :)yoksa...
  • Küçükyalıya öyle herkezi almazlar torpillilerin yeridir
  • arkadaşım orası torpillilerin yeri olabilir ama bilki bende torpil işi yok biraz da sanş işi demekk...
  • Kardeş senin için demedim zaten torpilli diye ama yani torpil felan yaptıracak herkezin bence ilk düşüneceği yerdir...
  • Bende oraya düştüm ya küçükyalı kenan evren kışlası ÖZELLİK:BAKIM - HİZMET:İKMAL ÇAVUŞ UZUN DÖNEM BENİMKİSİ 88/1 SAMSUN BENDE MERAK EDİYORUM SENİN İSİM NEYDİ KARDEŞ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahguney -- 17 Şubat 2008; 1:53:04 >
  • Hadi iyisiniz güzel yere düştünüz...
  • iaşe ve ik çavuşu olarak 26 sında bende gidiyorum.(iaşe ve ik. ne oluyor bilen varmı acaba)
  • quote:

Orjinalden alıntı: EyVaH_LaZ

Valla tahminimce Doğu olmayacağı kesindir ama yinede bir bilene sormak lazım...Bana söyledikleri hiç bişey yaptırmıyolarmış Acemi askere orda çok rahatmış.Arkadaş bana dediki eğer torpilin felan varsa Küçükyalıya aldır acemiliğini çok rahat edersin...

hocam dediklerini şaşkınlıkla okudum. Ben yanlış küçükyalıda acemilik yaptım sanırım. Ben 319. dönem kısa dönem olarak acemiliğimi orda yaptım. Öncelikle doğu meselesini anlatayım kısa dönem isen kesinlikle istanbul dışı dağıtım olmuyorsun. acemilerin yarısı küçükyalıda kalır diğerleri gata, lisan okulu, gümüşsuyu hastanesi müzeler dağıtılır ama uzun dönem askesen Türkiye nin her yerine dağıtım olabilirsin. Oradan hakkariye giden bile oldu.
    Gelelim 2. konuya orası anlatılan gibi çok rahat bir yer değil. O dediğin 3 sene öncesine kadardı. Şimdi çoğu acemi birliğnden daha zor koşuular var. Şimdi asker olduğum için bunları anlatamayacağım. Senin gittiğin bölük önemlidir. Orada çavuş eğitim, 1. ikmal ve 2. ikmal bölükleri var. Dua et de çavuş eğitime düş.Bölüğün belliyse eğtim çavşlarını tanırım. Samimi arkadaşlarım da var yardımcı olmaya çalışırım ama söz veremem
    Küçükyalıyı sadece orda olanlar bilir söylenenlere inanmayın.Kesinlikle torpillilerin yeri değil

• Sevgili özdemir genel olarak kastetmiştim bende...Ama en rahat acemilik orada yapılır kaanatim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrahguney

Bende oraya düştüm ya küçükyalı kenan evren kışlası ÖZELLİK:BAKIM - HİZMET:İKMAL ÇAVUŞ UZUN DÖNEM BENİMKİSİ 88/1 SAMSUN BENDE MERAK EDİYORUM SENİN İSİM NEYDİ KARDEŞ.

merhaba tertip isim aycan bende chz. op. çavuşu olarak gidiyorum pazartesi teslim olucam hayırlısyla görüşmek dileğiyle... msn varsa görüşelim kardeş tanışırız wolf_41_14@hotmail.com
  • bende geliyorum 26 sında belki çavuş talimgahında karşılaşırız askeraga
  • ben orada 16 gun astegmenlik egitimi aldim cok rahat bir yerdi.

kesinlikle tavsiye ederim
  • S.a ..Arkadaşlar herkes kafasına qöre birşeyler yazmış yok torpil yok bilmem ne Cogunluqu sacma..ßende 88/1 Tertibim ve acemiliqimi Genaral Kenan evren kışlasında yapdım ..Daha 2 gün önce dağıtıma qeldim..Siz yazılanlara baqmayın..Orası cok qüzel bir yer..Ama Eğitime falan qelince de sonuc olarak askerlik her yerde aynı ..Orda 4 bölük var acemilik için..Cavuş eğitim (En qüzeLi),1.ikmal , İkmal ,2.İkmal olmak üzre..Ben Cok sefdim acıkcası orayı,Çavuş Eğitime qitdim ve bizi ayırdılar ordan 1.ikmal e qecdim..1.ikmal de 2.takım 1.manqa da bitirdim acemiliğimi..1.ikmalde en Sert Başcavuş 2.takımın başçavuşu Hikmet İNAN dır .Ama Çok çok iyi birisidir..Her konuda yardımcı olur..Cabuk sinirlenir Çabuk Siniri gecer..O an da Hikmet Komutana yaklaşmıcaksın fazla : ) Diğerleri kötü demiorum herkes iyidir orda ben Kötü yada öyle Döven falan komutanları Görmedim ,anlatıldığı qibi..Ama şunu söylemeden olmaz ordakiler cok sabırlılar..yani o kadar kişi ile tek tek uğrasıyorlar ve uğraşlarının karsılıqını bi kacından alamayınca da illaki sinirleniyorlar.. Çavuş Eğitimin de bölük komutanı da iyidir.. ***Hasan Naci ÖZCAN.. Sonuç Olarak Orası Cok iyi biryerdir..Ben Dağıtıma İzmir Focaya düşdüm..Doğuya düşmezsin diye birseyde yoq benimle dağıtıma cıkanlardan baya kişi de doğuya düşdü yani.. Orda kalma ihtimalin de cok fazla..Gidicek olanlara tek dicem ŞANSLISINIZ..

• herkese selamlar...

bu ikmal maliye okulu küçükyalıya esenlerden nasıl gidebiliriz.bilen var mı acaba?

burada sınava gireceğim yarın...
  • Esenlerden metro ile eminönüne gidersen oradan vapurla kadıköye geçersin...Kadıköyden ise e5 üzerinden Kartal Maltepe vs. yerlere giden herhangi bir otobüsle oraya ulaşabilirsin...
  • yaa arkadaşlar benim derdim başka şimdi ben o ikmala maliye okuluna bir mektup göndermek istiyorum bunun için oranın mektup adresini tam olarak bileniniz varsa lütfen bana bi cevap verebilirmi??bide göndercek olduğum kişinin hangi bilgilerini öğrenemem gerekiyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.