Şimdi Ara

Digiturk Kanalları hangi uyduda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
53.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar, Digiturk'te hangi kanallar turksat üzerinden yayın yapıyor hangileri W3 üzerinden? Bunun tam bir listesi var mı? veya nereden öğrenebilirim.

• valla ne amaçla soruyosun anlayamadım ama digturk turksat2a da bildiğim kadarıyla
  • yeni taşınacağım evde iki adet uydu var.turksat ve hotbird.

DT'nin bütün kanallarını (ligtv ve .....max'ler) seyredebilmek için yeni bi uydu taktırmam gerekiyor mu? yoksa bazı kanalları Turksat üzerinden de alabiliyor muyum?
  • %100 emin değilim ama yanlış hatırlamıyorsam:

Kendi antenleri Turksat 2A dan alıyor.
    Ama Eutelsat W3a da da bütün kanallar olması lazım. diye biliyorum.
    Sistemi kapatmıştım eğer farklı bir durum varsa açınca tekrar yazarım.
    Türksat 1C ile 2A tek lnb den alınamıyor haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxHeadroom -- 6 Şubat 2008; 0:56:13 >
  • Digiturk un tüm kanallarını izlemen için Eutelsat W3 e bakması lazım çanağın.
    ama Turksat 2A üzerinde ' Jojo, İz Tv, Elmax, Home Tv, Lig Tv, Retromax, Turkmax ' var..
  • Digitürk 7.00 Doguda Eutelsat W3 uydusunda.TP değerleri de http://www.lyngsat.com/ew3a.html linkinde..
  • eski üyeler hala TurkSat'tan seyredebiliyor...

Yeni üyelere EutelSat üzerinden veriyorlar sanırım (en azından LigTV için böyle olduğunu öğrendim)
  • 2.5 senedir falan lig tv abonesiyim. Türksat üzerinden tek başına izliyorum..

ama yeni üyelere türksat üzerinden tek başına üyelik veriyorlar mı şu an bilmiyorum..

kullandığım cihaz vestel zap ci 3001 kullandığım kart zap kart...

lanet olası bir cihaz lig tv izlemesek atacam çöpe.. lig tv için bağımlı kaldık buna .. lig tv aboneliğimi bitirirsem günün birinde elveda diyecem bu cihaza
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.