Şimdi Ara

Ameliyat olacağım burundan olan varmı hiç daha önce ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
13.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın ameliyat olacağım burundan nefes alamıyordum onun için lokal anesteziyle ameliyat olacağım daha önce hiç ameliyat olan varmı burnundan

• bence lokal ile olma genel ile olsan senin icin daha iyi olduda bitti hesabieger burnunu kirmayacaklar icinden et felan alacaklar ise lokalle olabilirsin gecmis olsun
  • Tamponları aldırmak zor iş ya
  • kırdırmalı bişiy varsa kesinlikle genel anestezi yaptır.dayım lokalle oldu.anlatır hep burnuna girişmişler direk çekiçlerle gözü önünde
  • Ben burundan olcaktım.Sağ tarafta kist var dedi adamın biri sonra başka bi doktora gittik bişey yok ki bu burunda dedi kurtuldum
  • bendede geniz eti var hayirlisi bakalim.
    büyüdükce düzelir diyorlar bunun umuduyla biçak altina yatmamayi şuan için tercih ettim.
  • benimde burnum çok büyük estetik olmak istiyorum biraz küçültmem lazım, fotograflarıma bakamıyom bu yüzden, kocaman burun çıkmış ortaya estetik olmam lazım bu kaç paraya patlar bi bilgisi olan varmı ?
  • çok pis acıyor local olma ha...gözünün önünde kırıyorlar burunu pat kütt valla sonra bide tamponları aldırmak var ağlıyorsun resmen çıkarırlarken böyle sanki heryerine iğne batırıyorlar... hiç değmez az nefes alıver nolACAK
  • tampon olayı sakat
    tamponu alırlarken hüngür hüngür ağlarsın
    bide bu tampon burnunun içine yapışır kandan dolayı
    asıl korkman gereken bu tampon aldırma olayı
    allah sabır versin
  • valla ne yalan söyliyim ki ben hiç ameliyat geçirmedim geçirmekte istemem allah şifalar versin sana biladerim
  • bişey sorucam. burun estetiğinde kemiği kırıyolarmı ?
    benimki biraz kemerli burunum yaptırabilirim merak ettim. veya nasıl yapıyolar ?
  • saolunn yaaaa gayet ii morallediniz beni

estetik apayrı benim estetik deil estetikte tüm kemikler kırlıyor gözlerinin altı mosmor oluyor o apayrı benimki estetik deil 48 saat bandajlı kalacakmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

bendede geniz eti var hayirlisi bakalim.
    büyüdükce düzelir diyorlar bunun umuduyla biçak altina yatmamayi şuan için tercih ettim.

bendede var banada biraz büyüsün sonra ameliyat ederiz dediler

akşam yattıkdan sonra acayip tıkanıyor yaw bi tane bunur damlası kullanıyordum illiadin diye oda 5 günden fazla kullanınca bağımlılık yapıyormuş ama ben 1 ay kullandım kimse bişey demedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: [R][U][E][N]

quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

bendede geniz eti var hayirlisi bakalim.

bendede var banada biraz büyüsün sonra ameliyat ederiz dediler

akşam yattıkdan sonra acayip tıkanıyor yaw bi tane bunur damlası kullanıyordum illiadin diye oda 5 günden fazla kullanınca bağımlılık yapıyormuş ama ben 1 ay kullandım kimse bişey demedi

Aynen

Hem et var hem burun yamuk. Normal insanlarin yapamadigi bi şeyi burnumla yapıyomAmeliyattan önce video koycam (3 ay kaldı)
  • hocam bende de et buyumesi var ve kemik yamuk aynı yani ve yarın avrupa fn de ameliyat olucam valla dedim bu konuyu kim açmışsa helal olsun:)) yarın ameliyattan sonra hastanede kalmıcakmısım bu iyi oldu aksam yazarım buraya sende merakını gidermiş olursun hazırlıklı olursun:)) ama cok garip ikimizde de aynı sorun
  • ben kucukken olmustum ama hic bisi hatirlamiyom acimadi herhalde
  • Benim abim kulak burun boğaz doktoru ... kızın tekini ameliyat etmişler... burun kemiğini falan kırmışlar bilerek... ameliyattan sonra kızın gözlerinin altı falan bildiğin mordu ... morluk çökmüş oralara... bi de acılı geçicek amliyattan sonra sanırı m...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Benim abim kulak burun boğaz doktoru ... kızın tekini ameliyat etmişler... burun kemiğini falan kırmışlar bilerek... ameliyattan sonra kızın gözlerinin altı falan bildiğin mordu ... morluk çökmüş oralara... bi de acılı geçicek amliyattan sonra sanırı m...

benimde mor-siyah gibi.niye ki sorarmisin bi abine ^^
  • ya bırak kimse beni lokal ile kesemez. geçen yaz dizimden ameliyat oldum yap bezesi alındı.doktor lokal dedi, ben dedim beni kimse canlı canlı kesemez tam bayılt. hem öyle daha iyi oldu bitti oluyo. uyanman biraz sürüyo ama kafan rahat oluyo.
  • yav benimde olmam lazımdı yazılanları okuyunca tırstım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.