Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.796
Cevap
34
Favori
457.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence süper başladı 2. sezon. Chuck ile Sarah sonunda gerçek sevgililer gibi olmaya başladı ve Chuck da ajanlığı bayağı bir kapmış görünüyor. Casey de Chuck'a karşı olan yakınlığını ilk defa bu kadar net belli etti ne kadar öldürmeye kalktıysa da. Kaldıraç da yeni Intersect'in canına okudu. Güzel espri bol atraksiyon devam ediyor.

Not: Gerçekten önemli bilgiler var. Öğrenmek istemeyen açmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mellon89

daha ilk 4 bölümü seyrettim devamı sonraya kaldı... ilk defa pc başında dizi izlediğimi düşünürsek vay be diyorum Lost ,Prison Break felan var pc'de hiç bakmadım bile daha... Chuck ayrı artık benim için

bu arada Cnbc-e göstermeyecek heralde anlaşamadılar mı ne yaptılar uzun suredir ses seda yok

Bu arada CNBC-E hiçbir zaman Amerika yayınıyla eş sezonda gitmez. Anlaşmaları varsa da sezon ortasından gireceklerdir muhtemelen.
  • İkinci sezon muhteşem başladı bencede gerçekten çok heyecanlıydı chuck işleri yavaş yavaş kıvırmaya başladı artık en azından kafasını kullanıp durumlardan yırtabiliyor ama benim en çok hoşuma giden olay casey nin chuckla yakınlaşması ondan da çok bölüm sonunda jeff 30 tane twinky yiyicek diyince hiç umursamazken ölebilir dediğinde koşa koşa izlemeye gitmesi

• Yalnız Fulcrum acaba şimdi Intersect'teki bilgilere sahip mi yoksa sadece yenisini yok mu etti?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Yalnız Fulcrum acaba şimdi Intersect'teki bilgilere sahip mi yoksa sadece yenisini yok mu etti?

Orda biraz saçmalık var adamlarda interssect teki bilgiler yoksa nerden yapıyolar varsa chuckı niye tutuyolar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

quote:

Orjinalden alıntı: cagann

Yalnız Fulcrum acaba şimdi Intersect'teki bilgilere sahip mi yoksa sadece yenisini yok mu etti?

Orda biraz saçmalık var adamlarda interssect teki bilgiler yoksa nerden yapıyolar varsa chuckı niye tutuyolar

bilgiler var ama bilgisayar olmadan kullanamıyorlar
  • Arkadaşlar konu içerisinde, bölümlerin download linklerini vs. paylaşmayalım.

Ceza almanıza hatta uzaklaştırılmanıza sebeb olabilirler.
  • nerde başladı lütfen nerden izliyeceğimi gösterir misiniz?
  • Bir an önce Cnbc-e'de de başlasa ya,özledim baya :)
  • aaacil indirip izlemem lazım.

dayanamadım baktım 1-2 spoiler'a
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

DP'de altyazı çıktı.

http://www.divxplanet.com/sub/s/101936/Chuck.html

Hemen izliyorum.
  • chuck ın geri dönüşü muhteşem olmuş, özellikle de crown victoria nın dükkana girdiği sahne pazartesiyi bekliyorum artık
    not: sezonun 4üncü bölümünün adı "chuck vs. crown vic" geçen seferki patlatılan arabadan sonra bunun başına ne gelecek acaba
  • Mükemel bir başlangıç yaptılar.

Chuck Ajanlık işini iyice kavramış onuda anladık.

Zenciyi çok iyi kandırdı, Morganın yardımınıda göz ardı etmemek lazım elbette.

Sarah yine aynı Sarah.Güzelliğinden birşey kaybetmemiş.

Bu Zenci abimizde Yeşil Yol adlı filmdeki karakterlerden biriydi sanırsam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EhrimeN -- 2 Ekim 2008; 22:20:27 >
  • dizizorta ne zaman düşer arkadaşlar?
    zort yazdım belki uyarı sebebidir diye
    z=p
  • bende düşer düşmez indirip izledim ve herkesin dedii gibi chuck bu işi öğrenmiş sarahda hala müthiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: _LoRDi_

dizizorta ne zaman düşer arkadaşlar?
    zort yazdım belki uyarı sebebidir diye
    z=p

diziportu bekleme, torrent emule ne bulursan aban bence, kaçırılmaması gereken bir bölüm
  • lan yapmayın böyle
    kota dolayısıyla izleyemiyorum süper bölüm filan diyonuz
  • Şu anda indirmeye başladım ve sabırsızlanıyorum
  • diziporta yüklenmiş yumulun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.