Şimdi Ara

Chuck (2007–2012) (631. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.796
Cevap
34
Favori
457.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harbiden uplamayın en sonunda başlatacaksınız tekrar
  • Valla yeter ya salak kafam 5 sezonu da yer kalmadı diye sildim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır başlamayı düşünüyodum şu diziye bugün başladım . Hadi hayırlısı =)
  • 2 defa izledim hep aynı heyecan hep aynı samimiyet hakikaten her karakter harikaydı.
  • Zaten eskiye özlem başladı. Shameless'ın yeni bölümlerine az kaldı diye tekrar birkaç bölüm izleyeyim derken diziye baştan başlamış buldum kendimi.
    Sırada Chuck var sanırım.
  • 15 gündür yazan yok :D yukarı alayımda hüzünlenin biraz
  • mükemmel bir dizi komedi alanında shameless dan bile daha iyi
  • Yine mi upladınız
  • buy more'ı özledim durduk yere.
  • Özledik Jeffster reis
  • Jeffsteeer Big Mike Morgan Casey Awesome...

Heyt be ne sağlam makara karakterler çıkmış şu diziden her ne kadar ikiden sonra kliseye baglasada çok sağlam ve eğlenceli bir diziydi keşke geri gelse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chuck ve Sarah arasindaki doğal sevgiyi aşki özledik aslinda.. O kadar gerçekti ki bazi şeyler izlerken mutlu oluyoduk.. Yok abi, şuan Chuck klasinda Chuck benzeri dizi yok.. Olsa zaten aninda toplaşacak millet..

Mesela Chuck 2.0 yapilacak Chuck aradan geçen zamanda intersect'in yeni bi projesinin çalindiğini farkedecekler ve Chuck ekibinden tecrübelerinden dolayi yardim isteyecekler.. Sadece Versiyon 1'i kabul edebilmiş bünyenin taşiyabileceği bi güncelleme olacak v.b.cv.b.cv.v. senaryo böyle yürür gider.. Keşke yapsalar..
  • Keşke yapsalar izleriz müptelası oluruz kira mevsimi kiralık aşkatan
    daha iyi olur
  • Beyler diziye şimdi başladım 1 bölüm izledim.Chuck ilk bölümde devlet sırlarını içeren maili izliyor ve bu olaylar gelecekte yaşanıyor.Burada sıkıntı var.Devlet sırları geçmişte kalır gelecekte yaşanmaz , bu kısım saçma geldi.Açıklaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkusuz Üye

Beyler diziye şimdi başladım 1 bölüm izledim.Chuck ilk bölümde devlet sırlarını içeren maili izliyor ve bu olaylar gelecekte yaşanıyor.Burada sıkıntı var.Devlet sırları geçmişte kalır gelecekte yaşanmaz , bu kısım saçma geldi.Açıklaması var mı?

Senin soruna @Merc With a Mouth arkadaşımız müsait olduğunda cevap verecektir. Kendisi diziyi 6 kere bitirmiştir

Ben detaylara tam hatırlamıyorum ama senin bahsettiğin gibi bir saçmalık yoktu dizi de.
  • Bu soru benim defama takılmıştı hatta biraz bakınmıştım ama pek birşey bulamamıştım. Ben 2.izlediğimde Intersect tahmin de mi yapıyor demiştim ama sonra bazı sahneleri dikkatli izleyice farkettim olay şu; Chuck duştayken radyodan kapanacak yolu duyuyor ve intersect rotayı ve etrafındakileri görüyor, aslında Chuck rotayı tamamen görürken biz sadece konuşmanın yapılacağı oteli görüyoruz yani Chuck bir şeyi "flash"ladığında bize gösterilenden çok daha fazlasını görüyor. General'in uçuş kayıtları veya yapacağı toplantının planı intersectte varsa (gerçi toplantı planı için intersect lazım değil) intersect bunu Chuck'a göstermiş olabilir. Sonra mağazada bombacıyı(muhtemelen general veya Nato karşıtı) görüyor ve son olarak da çatıda ya oteli görüyor veya hafızasını tetikleyen birşey(örn polis sireni) görüyor ve bağlantıyı o anda kuruyor. Bu tahmin etme olayı aslında pek kullanılmıyor, genelde gördükleri Chuck'ın tahmin etmesi için yetiyor mesela adamın hedeflerini bildikten sonra tahmin etmek zor değil.

@John Sheppard yok yaw 3 kere izledim 4.ye de başlamıştım tam sonra başka dizi izlemeye karar verdim başka dizi olmasa şimdiye 4.cü de bitmişti

İşin güzel yanı 4.seferim de olsa hikayeyi bilsem de yine ilk zamanki keyfi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 30 Aralık 2015; 17:50:23 >
  • 7.bölümdeyim , tüm zorlamalarıma rağmen dizi gitmiyor.Dizide ne komedi var , ne aksiyon var , ne bi sürükleyicilik var.Dizi boş geldi boş gidiyor.Nesini sevdiniz bu dizinin bu kadar anlamadım.Sanırım bırakıcam.
  • Korkusuz Üye kullanıcısına yanıt
    Herkesin zevki farklıdır size hitap etmeyebilir bence 10.bölümü de izleyip ondan sonra devam edip etmemeye karar verin, ilk sezonda en sevdiğim bölüm sayılır.
  • 4 sene önce bugün

Chuck (2007–2012)
  • Yapma be hocam yapmaa... Film şeridi gibi geçti gözümün önümden boğazım düğümlendi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.