Şimdi Ara

Laptop Ekran kırıldı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
2
Favori
126.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekranı kırılmış laptopunuzu satarsanız ben alabilirim
  • Arkadaşlar her laptopun ekranı(paneli ) boyutu aynı olduktan sonra birbirine uyum gösterir mi? mesela bende samsung 15,6" ekran arızalı herhangibir 15,6" ekran alıp taksam uyar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeybek1982

Arkadaşlar her laptopun ekranı(paneli ) boyutu aynı olduktan sonra birbirine uyum gösterir mi? mesela bende samsung 15,6" ekran arızalı herhangibir 15,6" ekran alıp taksam uyar mı?

Bir çok 15.6" led ekran soket konumu aynı olduktan sonra birbirine uyar, bazen ekran uyumsuzluğu gibi problemler yaşıyoruz, doğru renk vermeme arka ışığını yakmama gibi.
    En kolayı ve doğru olanı ekranı söküp arkasındaki kodla ekran almanız misal B156XW02 LP156WH2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wacd -- 30 Ocak 2013; 13:41:13 >
  • laptop yeni değilse bu kadar para vereceğinize yeni bir tane alın ?
  • İki yıllık konu :)
  • perpadaki en iyi firmawww.emabilgisayar.net
  • Ekran değiştirken çıkma olmamasına dikkat edin. Vede kesinlikle fatura isteyin, işiniz sağlam olsun. Ben 6 ay oldu değiştireli hiç sıkıntı yok.
    İlgilenen arkadaşlar burdan bakabilirler. Laptop yedek parçaları
  • Benimde laptobu fırlatırken lcd sinin herşeyi bozuldu şuan masaüstü monitörüne bağlı şekilde kullanıyorum yeni monitör alacağım tavsiyeniz var mı ?
    Zaten masaüstü işi görüyor evde
  • Asus k53sv ekranım kırıldı bugun 180 liraya 15,6 " LED ekran LG nin taktırdım sizce kazık yedim mi ? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $php -- 7 Aralık 2013; 16:41:15 >
  • Benimde Samsung NP350v5c S09TR model laptopum metrobüste fordlandı servis 400 lira dedi dışarıda 200 lira falan diyolar ama orjinal falan değil ne yapsam bilemedim var mı önerisi olan arkadaşlar??
  • Geçmiş olsun servise verebilirsin
  • ucuza değiştirsen bile dandik olur en iyisi servis
  • ekrnı kendim değiştirirsem garanti iptal olurmu
  • Servise vermek en mantıklısi olur fiyatı pahalıya patlar ama en güvenilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı durum benimde başıma geldi bilgisayarcılara yaptırcaktım ilk başta 250 tl fiyat çektiler bende yaptırmadım sonra internetten laptop modelini yazdım panel nasıl değiştirir diye ve youtubede birçok video çıkıyor elin azcık torna vida tutuyorsa halledersin sende sonra ekranın yanında vidalar var onlarıda sök ekran çıkıcaktır zaten
    ekranın arkasında numarası vardır onu not al biyere internette parça numarası ile gittigidiyor-sahibinden vb sitelerden sipariş ver gelsin tak kullan ;)

Yazdıklarımı aynen kendim yaptım bu arada ekranı 140 tl aldım internetten aldıgım içinde 3 taksit yaptım daha mantıklı geldi.
  • ekran değişimi için uygun fiyatwww.emabilgisayar.net perpada
  • www.emabilgisayar.net bu adrese bak ..
  • linkteki serviste değişim yapıyorlar kaliteli ve uygun fiyata

http://www.emabilgisayar.net/laptop_ekranim_kirildi.htm
  • Arkadaşlar laptop ekranım buna uygun paneli nasıl bulabilirim kodu kaç yardımcı olurmusunz.
    Ürün modeli Casper Nirvana NB15.6 cku
  • arkadaşlar dışarıdan Bakınca ekranım taş gibi ama açınca kocaman bir kırık var çatlamış, bilgisayarla uyudum gece darbe aldığını zannetmiyorum nasıl oldu anlamadım kapalı idi bilgisayar. sizce iç ekranın dışa bir şey olmadan çatlaması mümkün mü?
    menteşeyi oynattıkça siyah beyaz gibi olan ekran renk değişimi oluyor, yani madem çatladı menteşeyi oynayınca neden renkten renge giriyor, bu arada ekranda hiç bir şey seçilmiyor saçma sapan renkler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philophobia -- 6 Nisan 2015; 15:13:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.