Şimdi Ara

Efsana Kasa W126 Balinacılar (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.365
Cevap
23
Favori
352.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

abi bende hastasıyım bu w 126 ların rüyama bile giriyo ama para biriktiyom inşALLAH alacağım bitane ! burada bu işi bilenlerden benim gibi bilgisi olmayanlara bu araçları nasıl uygun fiyata ve hangilerini nasıl almamız gerektii konusunda yardımcı olmalarını rica ediyorum. Herkese teşekkür ediyorum foruma mesaj atıp emeği geçenlere saygılar

zafer
  • benim de 500 SEC'lere takıntım var

500 SEC olsun da çamurdan olsun
  • merhaba

biz ufağız diye kimse cevap yazmıyo ha
  • quote:

Orjinalden alıntı: zselek2008

merhaba

biz ufağız diye kimse cevap yazmıyo ha

dostum kafanı yorma, baksana efsane kasa hastasıyız diyenler, bölümü açanlar bi kaç dayanabilmiş anca. dağılmışlar hemen.
  • abi öyle de ben 300 yada 280 sel almayı düşünüyorum sadece nelere dikkat lazım birileri yazsa çok sevincem !
  • özel mesaj attım
  • Üç sayfa mesaj var bu topic'de.. Sorularının cevabı dahil pek çok bilgi de var.. Baştan aşağı bir okusan da öyle vursan kafanı taşlara..

quote:

abi öyle de ben 300 yada 280 sel almayı düşünüyorum sadece nelere dikkat lazım birileri yazsa çok sevincem !
  • geshu kardeş W126 Efsaneciler hep burada ama ancak yazılanlara bakmakla yetiniyorlar.Ellerinde para olmadığı için(Kendim için söylüyorum) alıp resimlerini forma koyamıyorlar.Fazla bilgimizde yok ancak hergün bakalım EFSANECİ ler ne yazmış diye forma göz atarım.Sağlık olsun
  • quote:

abi öyle de ben 300 yada 280 sel almayı düşünüyorum sadece nelere dikkat lazım birileri yazsa çok sevincem !

Alacaksan 300 SE-SEL al. Onların modeli daha yeni. 280'ler 1985 yılına kadar üretildi. 1985'ten sonra 280 piyasadan kalktı. Yeni araçlarda da o yıldan itibaren ufak tefek makyajlar yapıldı. Benim sana tercihim 87-88-89 300 SE ya da 300 SEL alman. Hem motor, hem yakıt, hem parça bulunabilirliği hem de 2. el de en iyi model bunlar. Alırken dikkat etmen gereken şeyler;

1- Şanzuman
    2- Kaporta
    3- Motor
    4- Torpido vs vs... bu liste uzayıp gider arkadaşım böyle....
  • Zaten maddi imkanlarım olsa ilk önce bu arabadan alırım, sonra da resimlerini sizinle paylaşırım... ahh ulan para ahhhh
    quote:

Orjinalden alıntı: halil48

geshu kardeş W126 Efsaneciler hep burada ama ancak yazılanlara bakmakla yetiniyorlar.Ellerinde para olmadığı için(Kendim için söylüyorum) alıp resimlerini forma koyamıyorlar.Fazla bilgimizde yok ancak hergün bakalım EFSANECİ ler ne yazmış diye forma göz atarım.Sağlık olsun
  • abi ALLAH razı olsun . Para işine gelince para biz de de yok ama gençliğimiz var abey ALLAH ın izniyle ! SAYGILAR
  • quote:

abi ALLAH razı olsun . Para işine gelince para biz de de yok ama gençliğimiz var abey ALLAH ın izniyle ! SAYGILAR

Allah senden de razı olsun. İnşallah istediğin arabayı bulursun. Bende de gençlik var ama biraz fazla. Benim daha çook çalışmam lazım Mercedes alabilmem için...
  • abi hazır forumdaykenhttp://www.araba.com/1304284.html bu arabaya bi bakıp yorumlarmısın . Ben bu arabaya bindim ama kullanmadım 12 500 diyorlardı fiyat düşmüş. Saygılar
  • quote:

abi hazır forumdaykenhttp://www.araba.com/1304284.html bu arabaya bi bakıp yorumlarmısın . Ben bu arabaya bindim ama kullanmadım 12 500 diyorlardı fiyat düşmüş. Saygılar

Araç resimlerde güzel duruyor. Yakından incelemek lazım. Motoru, şanzumanı, torpidosu vs nasıldır acaba? Elektrikli aksamları çalışıyor mu? (sunroof, klima vs...) Bunlarda sorun yoksa araç güzel. Sıkı bir pazarlıkla 10 numara bir araca sahip olursun.
  • yıllık bir milyar vergiyide unutmamak lazım tabii. 5000 cc motor, ve benzinli. lpgsiz zorlanabilirsin yakıt konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geshu -- 15 Temmuz 2008; 12:35:44 >
  • ANAA YILLIK BİR MİLYAR MI ? Kalsın abi ben almıyım Ben en iyisi 300 sel alayım o daha iyi olur diye düşündüm birden ! Daha cok çorap satmam lazım ! Ha bu arada çorap ihtiyacı olan varsa söylesin hemen göndeririz ! Saygılar rütbelilere ....
  • yıllık bi milyar vergi bedava kalıo aslında o kadar yakıt parasının yanında. sen 300 se yada sel bak bence. hem 350 milyon yıllık vergi hemde bi lpg taktırırsın paşa paşa binersin ucuza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geshu -- 15 Temmuz 2008; 13:36:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: geshu

yıllık bi milyar vergi bedava kalıo aslında o kadar yakıt parasının yanında. sen 300 se yada sel bak bence. hem 350 milyon yıllık vergi hemde bi lpg taktırırsın paşa paşa binersin ucuza.

Bu araba benimde dkkatimi çekmişti.1 milyar vegiyi duyunca şimdi vazgeçtim işte...Elimdeki 200D nin kıymetini bileyim boşver.
  • nerde balinacılar ! abiler herkese selam ! geçen balinanın biri trafikte bi geçti yanımda tabi bende arkasından topuk bakacam ya içine falan bu arada bendeki kara ford transit :) nerde ya adam bi topukladı ben diyom 120 -140 bizim balina ortalıkta yok ! ALLAH ım dünyalık istemek iyi bi şey değil ama herkese sevenlerine nasip olur inş. bu balinalar ! herkese iyi geceler
  • Geçenlerde sanayide bir abimizin Özel Mercedes servisinde bir balina toplanıyordu. Arabayı komple boyamışlar. Ben gördüğümde araç boyanmış ama farları, stopları, camları, tamponları, marşpiyer bakalitleri falan daha takılmamıştı. Şöyle uzaktan bir baktım, ok gibi duruyordu maşallah. Dedim Allah sahibine kullanmayı nasip etsin. 20.000 YTL para harcamışlar. Motor, şanzuman, yürüyen aksam, kaporta, elektronik aksam vs vs komple elden geçmiş. Çok para ama bence bu arabaya değer...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.