Şimdi Ara

PEJO PARTNER Tepee & YENİ Tepee Family (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
321
Cevap
0
Favori
173.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: darkboys

kül grisi çok güzel bir renk, aslında o renkten istemiştim ama, sadece siyah renk premium pack vardı 90'lık.. ama görcen simsiyah çok güzel duruyor. ben film çektirmedim camlara, sevmiyorum kapkara camları.. hem muayenede sorun oluyor gene diyorlar.. polisin ceza yazdıgı doğru.. aracına başka aksesuar felan taktırdınmı? ön yada arka korumalık gibi felan?

Şimdilik sadece cam filmi ve ön cam için yağmur koruyucu taktırdım. Bendeki citroen ama pejonun bir kaç aksesuarını takmayı düşnüyorum.

Özellikle sis far nikelaj çerçevesi

Alınıktır

Not: 5. sayfa hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgürkan911 -- 17 Şubat 2009; 10:50:00 >

• aklıma gelmişken sana sorayım. bu sis farlarının nikelaj çerçevesinden herhangi bir edek parçacıda bulabilirmiyiz sanayide felan? yoksa illakine yetkili servistenmi edineceğiz?
  • quote:

aklıma gelmişken sana sorayım. bu sis farlarının nikelaj çerçevesinden herhangi bir edek parçacıda bulabilirmiyiz sanayide felan? yoksa illakine yetkili servistenmi edineceğiz?

bu kasalar yeni, henüz özel aksesuar firmalarında mevcut değil ama yakında çıkar. şimdilik tüm yedek parçaları kendi servislerinden alacaz ama onlarda stoklarda mevcut değil, siparişle istetecez. Ben sordum nikelajları istiyosan getirelim dediler.
    ama aceleye gerek yok, çıkar yakında.
  • aynen doğru sölüyorsun biraz bekleyip yedek parçacılara gelmesi daha iyi. ben sis farları için ayrıca 400 tl ödedim servisine. oysa bir tanıdık 90 hp premium serisinden aldı sis farları mevcut değildi. sanayide gitti toplam 100 tl'ye sis farları taktırdı tesisatı ile birlikte. bilseydim öyle yapardım. benimkinden tek farkı nikelaj başlıkları yok..
  • tepee lerde tiptronik vites ve cam tavan sipariş edilebiliyrmu? bilen varmı?
  • sanırım daha türkiyeye cam tavanlı tepee'lerin gelme ihtimali yok. hatta türkiye için böyle bir durum söz konusu yok diye biliyorum. cam tavan avrupa satışında mevcut. tiptronik vites ise sanırım yok..
  • gözümüz aydın , 110 hp tepeeler TR'ye giriş yapmıs, haftaya bayiilerde olacakmış.
  • evet 110 luk emniyet paketli araçlar martın ilk haftası tüm bayilere ulaşacakmış. 36.5 lik fiyatı 34 yapabileceklerini söylediler son fiyatmış 110 luk emniyet paket+metalik renk
  • fiyatlar pahalanmış..
  • quote:

fiyatlar pahalanmış..

Evet geçen aya göre pahalı. Bugün saat 17'de 110 hp premium pack + Emniyet Paketi + Tavan Barı + Bluetooth araç kiti siyah renk 33250 Tl ye satın aldım. 10 güne kadar aracı teslim alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rayen -- 20 Şubat 2009; 19:57:09 >
  • arkadaşım hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..
  • Teşekkürler.
  • yalnız şunu söyliyeyim sana, anlık tüketim ekranda oldugu sürece basasın hiç gelmicek bi gözün tüketimde olcak hep az yaksın hep az yaksın diye:)

• Zaten hız yapan biri değilim. Binek aracımda da 90 nı nadiren geçerdim. Ticari araç hız sınırlamasına da uyacağım kesin.
    Demek ki az yakacak araç.
  • gerçekten harika bir araba yapmışlar
  • rayen hayırlı olsun hangi şehirden alıyorsun öğrenebilirmiyim bende ona göre pazarlık yapayım:)
  • Ankara. Benim aldığımdan daha ucuza alırsan söyleme ama.
  • daha ucuza olacağını sanmam
  • Belli mi olur. Arkadaşın belki ikna kabiliyeti yüksektir.
  • quote:

yalnız şunu söyliyeyim sana, anlık tüketim ekranda oldugu sürece basasın hiç gelmicek bi gözün tüketimde olcak hep az yaksın hep az yaksın diye:)

hahaha

aynı şeyi bende yaşıyorumm... valla aynen içimden geleni dedin, bende basan biriyim ama oraya gözüm gittikçe basamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.