Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.925
Cevap
15
Favori
1.230.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aşağıdaki bagaj resminde görünen tekerlek üstleri(davlumbaz) araç renginde kaplamasız oluyor.benim arabada buralar çizilmeye başladı,burayı kaplatmak için fiyat aldım.sizce uygunmu.bildiğiniz yerler varsa tavsiye ederseniz sevinirim.(istanbul içi)

küçükbakkalkoy de bir kaplamacı : 275 tl peşin ayrıca bagaj zemini kaplamasıyla birlikte.tamamı yumuşak plastikten.

kadosan da bir döşemeci : 60 tl peşin.sadece bagajdaki açık yerler(lastik üstleri).zemin renginde halı tarzında esnek bir malzeme.ayrıca zemin için yumuşak plastik için 50 tl fiyat istedi.birde lastik üstleri için sesi azaltmak amacıyla keçe koyabiliriz dedi.onada ekstra 40 tl istedi.

lastik üstleri için kendim malzeme alıp kaplamak istedim daha ucuz olsun diye ama kadosandaki döşemecinin gösterdiği gibi esnek bir malzeme bulamadım.araştırmaya devam ediyorum.

bugun ayrıca intenetten aldığım kör noktası görüş aynasının resimlerini hava düzelince koyacağım

• dobloma taktığım kör nokta görüş aynası.her iki aynayada taktım.gerçekten işe yarıyor.iki aynada ayarlanabiliyor.üstündeki bantla kolayca takılıyor.resim çekince koyacağım.aynalarla uyumlu oldu.

• Hayırlı sabahlar arkadaşlar
  • günaydın doblo team

grande o jantlar için olan kırmızı amblemlerin fiyatı ne kadar birde direksiyon için bulabilir miyim ben alırsam hepsini takım olarak istiyorum ve ön arkanın kinin fiyatını yazabilir misin

efe ön kafalıkları bizde çıkartmıştık ama çok zor çıkıyor çıkartmaya değmez

quneshlee 2009 1.3 lerinde vergileri 314tl dir bizimkiler yaştan düşene kadar böyle birde arabalar kaç yaşından sonra yaştan düşüyor bi bilginiz var mı

ertandogann aramıza hoş geldiniz sizide ilk sayfaya kayıt ettim

DH FIAT DoBLo' TAKIMI üye listesi

1-multijet-2006 doblo vip premio 1.3 multijet füme istanbul
    2-2008 doblo premio-2008 doblo premio 1,3 multijet crona grisi istanbul
    3-grande 2007 doblo premio 1,3 multijet granit grisi bursa
    4-quneshlee-2005 doblo combi premio 1.3 füme istanbul
    5-geremy-2008 doblo combi dynamic 1.4 fire mistik gri KONYA
    6-Fdd24- doblo team teknik danışmanı
    7-droll- Ford Connect 90 ps Delüx Aytozu Gri
    8-mustafasefa-2006 doblo 1.4 active yıldız mavisi
    9-blondboy-2009 doblo carioca carioca beji
    10-cafer38-2009 doblo carioca carioca beji
    11-doblocular_kralı- 2008 doblo active 1,3 multijet izmir
    12-tutsak47-2004 doblo 1.9 D AC
    13-1atasoy-2006 doblo maxi 1,9 nultjet batık orange kırklareli lüleburgaz
    14-tr_rider,2004 doblo combi 1,9jtd beyaz karabük
    15-eraygst 2008 doblo vip 1,3 multijet siyah Eskişehir
    16-dobl_onur-2006 doblo active 1,3 multijet batık orange sivas
    17-acar54-2006 doblo combi active 1,4 fire bej sakarya
    18-JET LEE-2004 doblo dynamic 1,9jtd
    19-ÖZKAYNAK-2005 doblo combi active 1,9jtd istanbul
    20-DobloDoblo 2007 doblo premio 1.3 multijet
    21-ihtiyar 9 2008 doblo premio 1,3 multijet granit grisi istanbul
    22-sami947-2006 doblo dynamic lüx 1,3 multijet
    23- neon88-2007 doblo premio 1,3 multijet
    24-kecevik-2006 Dobló 1.3 Multijet Dynamic Lux Ateş Kırmızısı Anamur/Mersin
    25-ozi77 -2008 doblo premio 1,3 multijet
    26-yuxel 2006 doblo premio 1.3 multijet granit grisi
    27-deathlesss-2009 doblo premio 1,3 multijet granit grisi
    29-serom23-2006 doblo dynamic lüx 1.3 multijet krona grisi
    30-nevzat-2007 doblo dynamic 1,3 multijet ateş kırmızısı
    31-blue_death doblo premio 1.3 multijet KÜTAHYA
    32-neska20-2007 doblo combi active 1,3 multijet
    33-doblo_anıl 2006 doblo 1.9 Multijet Dynamic Lux
    34-cenk-99 2005 doblo premio
    35-premio_semih 2006 doblo premio 1,3 multijet
    36-rewhard 2003 doblo 1.9jtd
    37-osmanlı-13-2006 doblo combi active 1.9multijet beyaz ankara
    38-barışx3 2005 doblo premio 1,3 multijet füme
    39-malitr69 2007 doblo cargo 1,3 multijet çelik grisi
    40-burlipi 2008 doblo premio 1.3 multijet
    41-dobloJTD 2005 doblo combi 1,9jtd ateş kırmızısı
    42-öylüçocuğu 2004 doblo 1,2 active
    43-turqua- 2005 DOBLO 1.9 JTD DYNAMIC full Çelikgri- MERSİN
    44-ottomon24 DOBLO SEVER Hyundai era 1,5 crdi platin gri Erzincan/İZMİR
    45-KiLLTheDaNcE 2008 doblo active 1.3 multijet saklı yeşil
    46-denizhoca-2006 doblo premio 1.9jtd füme
    47-suleymesut- 2004 doblo vip 1.9 jtd siyah-2007 doblo 1.4 fire
    48-mahmut16 2002 doblo malibu 1.6 16v Bursa
    49-yalnızcı 2009 doblo premio 1,3 multijet granit grisi
    50-25musti 2004 doblo 1.9 jtd
    51-mrceko 2007 Doblo dynamic 1.3 multijet granit grisi
    52-olcay55 2009 DOBLO ACTİVE 1,3 MULTİJET AC GRANİT GRİ
    53-sametçakal doblo 1.2 active cargo beyaz benzin+lpg İzmir
    54-akın-tr 2008 DOBLO 1.3 MULTIJET COMBİ
    55-efe 2006 Doblo Combi Active 1.4 Fire Benzin / LPG
    56-sefa-gs doblo 1.3 multijet dynamic lux çelik grisi 2006 model bolu/gerede
    57-asiltürk35 2006 doblo premio 1,3 multijet füme
    58-ertandogann 2008 model 1.9 multijet premio ateş kırmızısı
    59-

yakıtlarımızın listesi

1-geremy************************ş.i=9 lt **********ş.d.=6,5-7,5 lt benzin
    2-mustafasefa********************ş.i.=7,8 lt********* ş.d.=6-6,5 lt lpg
    3-multijet************************ş.i.=6,5-7.5 lt*******ş.d.=4,5-5,5 lt
    4-burlipi*************************ş.i.= ************ş.d.= mozotun bitmesini bekliyoruz.
    5-2008 doblo premio***************ş.i.=8,1**********ş.d.=???????
    6-doblodoblo**********************ş.i.=6,5-7,5 lt*****ş.d.=5,8 lt
    7-malit69*************************ş.i.=8,3 lt********ş.d.=6,5 lt
    8-barisx3*************************ş.i.=5,8-6lt*******ş.d.=5,5
    9- ertandogann******************* ş.i=8lt************ş.d=5,5-6lt
    10-

son üye listesi 58 üye var

iyi günler doblo team

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabate -- 26 Şubat 2009; 9:36:56 >

• Yukarda verdiğim yakıt degerleri arabayı yeni aldıgım zamanlardaydı şu anda arabam 38000 kmde ve yakıt aşagıdaki degerlere düştü
    Şehir içi:6,5
    Şehir dışı:5 (90km sabit hızlarda ortalama deger)
    Çok sıkarsam şehirlerarasını 4,7 kadar indirebiliyorum
  • GARNDE Jant göbeğini ölçtüm 6 cm geliyor.Sende var ise ölçebilirmisin?Birde fiyatı ne kadar?Tşk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: multijet

ertandogann aramıza hoş geldiniz sizide ilk sayfaya kayıt ettim

hoşbulduk.günaydın herkese
  • Selam team

quote:

Orjinalden alıntı: ÖZKAYNAK

Sende varise çapını ölçebilirmisin?
    quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

quote:

Arkadaşlar çelik jant göbeklerinde kırmızı veya mavi fıat amblemi var.Orjınal olmayanlardada görüyorum.Bunlardan bulabilirmiyim.Benim jant göbeğindeki marka yıkamadan mı yoksa yıranmadan mı soyulup kayboldu.İnceledim geçmeliymiş.Kırmızı olanından bulabilirsem renge takım olur.GRANDE' nin bilgisi olabilir

var abi maviside kırmızısıda,ama senin orjinal jant olmadığı için uymayabilir

iyi akşamlar team

abi çapını ölçer pm atarım sana

multijet pm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRANDE -- 26 Şubat 2009; 11:36:08 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ertandogann

merhaba arkadaşlar.benide takıma eklermisiniz.

2008 model 1.9 multijet premio ateş kırmızısı

yakıtı listesi için ;

şehir içi : 8 litre
    şehir dışı : 5,5-6 litre

merhaba doblo takımı.

hoşgeldin ertandoğann
  • Arkadaşlar formu resimlerle renklendirip,biraz hareket kazandırayım istedim.Sizlere yazın memleketimde benim son beşik olan delikanlıya yapmış olduğum sünnet konvoy resimlerini sizlerin paylaşımına sunuyorum.Sünneti Tokatın şirin ilçesi Zilede yaptım.Zile 50000 nüfuslu bağlık bahçelik,düz ovasıyla,verimli arazisi ve tarihi kalesiyle güzel bir anadolu şehridir

• quote:

Orjinalden alıntı: ertandogann

dobloma taktığım kör nokta görüş aynası.her iki aynayada taktım.gerçekten işe yarıyor.iki aynada ayarlanabiliyor.üstündeki bantla kolayca takılıyor.resim çekince koyacağım.aynalarla uyumlu oldu.

güzel ve işlevsel gözüküyorda mahellede çocuklar rahat bırakmazlarki.

• quote:

Orjinalden alıntı: DobloDoblo

Yukarda verdiğim yakıt degerleri arabayı yeni aldıgım zamanlardaydı şu anda arabam 38000 kmde ve yakıt aşagıdaki degerlere düştü
    Şehir içi:6,5
    Şehir dışı:5 (90km sabit hızlarda ortalama deger)
    Çok sıkarsam şehirlerarasını 4,7 kadar indirebiliyorum

tek söylenecek şey çok güzel
  • Güvenlik testlerinde kriterler değişti

Avrupa'nın yarı bağımsız güvenlik testleri kuruluşu Euro NCAP bu yıl yeni standartlarla yapılan ilk test sonuçlarını açıkladı.

Yetişkin koruma, çocuk koruma, yaya koruma ve güvenlik desteği olarak 4 farklı değerlendirme kategorisinden alınan puanların bir araya getirilmesiyle bir güvenlik notu elde ediliyor.

Buna göre son teste katılan 6 otomobilden 4'ü 5 yıldıza sahip olurken 2'si 4 yıldızda kaldı. Toyota IQ, Avensis, Mazda 6, Mitsubishi Lancer 5 yıldızı evine taşırken Citroen C3 Picasso ve Subaru Impreza 4 yıldızda kaldı.

Mercedes'in Türkiye'de en çok satan modeli C serisi, vergi avantajı sağlayan 1.6 litrelik motora kavuştu. BlueEfficiency adı verilen teknolojisiyle çevre ve tüketim konularında hassas olan yeni versiyon 2 litrelik motorlar gibi 156 beygir güç üretiyor, 0'dan 100 km/saat hıza 9,5 saniyede ulaşabiliyor. C serisinin birçok teknolojisine sahip model Classic ve Avangart donanımlarda 42 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla yola çıkıyor.

İlk olarak Hyundai ve Honda gibi markalar tarafından başlatılan 5 yıl garanti uygulaması Malezyalı Proton tarafından da uygulamaya alındı. Geçen haftadan itibaren satın alınan Proton modellerinde 5 yıl veya 100 bin km garanti vermeye başlayan Proton distribütörü Ulumotor ilave bedel karşılığında bu süreyi 7 yıla kadar uzatabiliyor.

Alman üretici Audi'nin A6 modeli makyajlandı. Yenilenen A6 ailesi, 2 litreden başlayan 3 dizel motor ve 170 beygir gücünden başlayan 4 benzinli motora sahip. 60,5 bin TL'den başlayan fiyat etiketiyle yola çıkan yeni A6, daha karizmatik görünümüyle dikkat çekerken otomobilde LED teknolojisi daha da hakim hale getirilmiş. Ses izolasyonu konusunda da iyileştirmeler yapılmış.

Çinli Chery ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Sonbaharda yapılan Autoshow'da tanıtılan ticari araç Taxim, 16 bin 950 TL fiyat etiketiyle pazara giriş yaptı. 4,6 metrelik uzunluğu ile bu sınıftaki beklentileri karşılamayı hedefleyen araç iş olduğu kadar binek amaçlı kullanımlara da uygun. ABS, EBD, hidrolik direksiyon, sürücü hava yastığı, sağ sürgülü kapı, klima, gibi standart donanımlara sahip Taxim'de iki benzinli motor seçeneği sunuluyor, 3 yıl ya da 100 bin km garanti veriliyor.

Zaman

eski kasanın testleri vardı(yanlış hatırlamıyorsam 3 yıldız idi) yeni kasalara yapılmadan kasa yenilecek herhalde

• Ford Otosan'da üretime ara verildi

Ford Otomotiv Sanayi AŞ (OTOSAN) Kocaeli fabrikasında üretime 16 Mart Pazartesi gününe kadar ara verildi.

Türk Metal Sendikası Gölcük Şube Başkanı Yücel Yücel, AA muhabirine yaptığı açıklamada, global piyasalardaki olumsuz gelişmeler nedeniyle yurt dışı ve yurt içi pazarlarda görülen talep düşüşü dikkate alınarak Ford Otosan Kocaeli Fabrikasında 6 bin 400 işçinin ücretli izne çıkarıldığını ve üretime ara verildiğini bildirdi.

Yücel, işçilerin ücretlerinin yüzde 65'inin ödenerek izne ayrıldığını kaydetti.

Yılın son çeyreğinde üretiminin 2007'nin aynı dönemine göre yüzde 50'den fazla düşmesi nedeniyle istihdam planlarını revize ederek, geçen yıl aralık ayında İnönü Fabrikasından 300 çalışanını işten çıkaran şirket, Kocaeli fabrikasında da 25 Ekim-2 Kasım, 13-27 Kasım, 20 Aralık-12 Ocak, 17 Ocak-26 Ocak, 31 Ocak-16 Şubat tarihleri arasında üretime ara vermişti

haber7 com

• 30 araçlık bir konvoydu

• Ogüzel günleri sanki tekrar yaşıyorum

• İyi günler takım...

Evet gerçekten çok zor çıkıyor.Hatta çıkartırken biz 1 tanesini kırdık.Diğerini ise kolay çıkarttım.Döşemenin altından düğme gibi birşey var,ona basınca çıkıyor...

Ayriyetten mecbur değilseniz çıkartmayın bence.Çünkü Allah korusun herhangi bir kaza anında onlar olmasa boyun arkaya gider ve kırılır.Çok tehlikeli yani...
  • quote:

Ogüzel günleri sanki tekrar yaşıyorum

maşallah abi,güzel süsletmişsin
  • özkaynak doblon çok şirin ve sevimlki gözükmüş güzel süslemişsiniz ALLAH nazardan korunun maşallah

doblo doblo bilgilerini değiştiriyorum maşallah az yakıyor 1.3 ler
  • Bizim delikanlı Fb.renkleri böyle istedi

• 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.