Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (967. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.925
Cevap
15
Favori
1.230.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ÖZKAYNAK

Kredi kartı borcu olan arkadaşlar,kart borcu olupta asgari ödeme haricinde ödeme yapamayan veya hiç ödeme yapmayanlara,bankalar aylık %1.5 faizle 36 ay taksitte ödenmek şartıyla tüketici kredisine çevirerek ödeme kolaylığı getiriyorlarmış.Bu durumda olan arkadaşlarımız varsa bu fırsatı iyi değerlendirsinler.Çok mecbur kalmadıkçada birdaha kart kullanmasınlar

seçi meydanlarında konuşması değil.
    halkın arasına girsinler millet ne halde bir baksınlar.
    hayatı güllük gülüstanlık gösteriyorlar ama kriz kanser gibi türkiyeyi bitiriyor.
    ekonomistler 2009 daha başlamadan zarar diye kapattılar varmı böyle bir şey.
    banka kredi kartı için kredi verse ne olacakki.ilk önce devlet kart aidatını bir kaldırsın.
    gerçi yapamazda

• quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

quote:

İsmail kardeş,istediğin kadar yiyebilirsin.Sabah kahvaltısı kilo yapmaz.Bu arada Multıjetinde kulaklarını çınlatmadan geçemeyeceğim
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: murat6767

bunlarda çayın yanında

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

sabah sabah ne bu ziyafet sağolun varolun

multijetede ayırırız abi

Onsuz boğazımızdan geçmiyor

• quote:

Orjinalden alıntı: geremy

quote:

Kredi kartı borcu olan arkadaşlar,kart borcu olupta asgari ödeme haricinde ödeme yapamayan veya hiç ödeme yapmayanlara,bankalar aylık %1.5 faizle 36 ay taksitte ödenmek şartıyla tüketici kredisine çevirerek ödeme kolaylığı getiriyorlarmış.Bu durumda olan arkadaşlarımız varsa bu fırsatı iyi değerlendirsinler.Çok mecbur kalmadıkçada birdaha kart kullanmasınlar

hayatı güllük gülüstanlık gösteriyorlar ama kriz kanser gibi türkiyeyi bitiriyor.
    banka kredi kartı için kredi verse ne olacakki.ilk önce devlet kart aidatını bir kaldırsın.
    gerçi yapamazda

GEREMY ben genelde resmi çalışıyorum,müşterilerime kestiğim her faturanın KDV sini devlet benden peşin istiyor,peki ben müşterimden KDV yi nasıl alıyorum?En az 3-4 aylık çekle.Aradaki farkı benim nasıl kapatmam lazım?Kendi sermayemden.Ne zamana kadar dayanılabilirim bu kriz ortamında?Devlet paran yoksa ödemeyebilirsin diyor,nasıl olsa aylık %3 faiz işliyor.Bu şartlarda nasıl para kazanıpta işletmeni döndereceksin,ayakta durabileceksin

• günaydın doblo team

malesefki hafta içleri çarşambaya gününe kadar gündüzleri aktif olabiliyorum fakat cuma ve hafta sonu tam gaz devam

bütün yiyecek ve içeceklerden ayırdığınız için teşekkürler hepsinden yedim ve fena şekilde şiştim

evet bizde mazotu 2,350lradan aldık aman düşsün mazot
  • Kafamda üçtel saç kaldı ,bu kriz onuda bitirecek.Arkadaşlar lütfen konuyu değiştirelim.Neşeli şeyler yazalım.Krizle yatıp krizle kalkar olduk
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat6767

quote:

bu iyi oldu çevremizde kart borcu çok olan var inşallah işlerini görür akıllanırlarda birdaha bedava gibi kullanmazlar kartlarını hesaplı harcama yaparlar

valla iyi oldu ama ben zannetmiyorum,daha öncede bir ödeme kolaylığı gelmişti ama değişen bir şey olmadı maalesef,bizim insanımızda şu var nasıl olsa af çıkarkafamızı değiştirmediğimiz sürece olacak olanda bu bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcukdinc -- 24 Şubat 2009; 10:03:26 >

• Arkadaşlar İSTANBUL DOBLO TEAM buluşmasına resim göndermeye devam ediyorum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: geremy

quote:

gerçi yapamazda

GEREMY ben genelde resmi çalışıyorum,müşterilerime kestiğim her faturanın KDV sini devlet benden peşin istiyor,peki ben müşterimden KDV yi nasıl alıyorum?En az 3-4 aylık çekle.Aradaki farkı benim nasıl kapatmam lazım?Kendi sermayemden.Ne zamana kadar dayanılabilirim bu kriz ortamında?Devlet paran yoksa ödemeyebilirsin diyor,nasıl olsa aylık %3 faiz işliyor.Bu şartlarda nasıl para kazanıpta işletmeni döndereceksin,ayakta durabileceksin

yıllar önce enfelasyon varken hiç olmassa çarklar dönüyordu.şimdi enfelasyon yok(ayrı bir konu bence var).
    piyasada parada yok altın almış başını gidiyor müdahale etsene.petrol variline zam gelince 30 saniyede zammı bindiriyorsun düşüşleri niye aylar sonra gıdım gıdım uygulatıyorsun.
    neyse daha fazla stres yapmıyayım.
    abi gönder sen resimleri gözümüz gönlümüz açılsın.

• Günaydın arkadaşlar.

Bu sıralar fazla aktif olamıyorum. Sadece 2 dk. bakım geçiyorum.

Herkese hayırlı işler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: -yuxel-

Günaydın arkadaşlar.

Herkese hayırlı işler.

Yuxell kardeş takma kafanı,sebebini biliyorum.Selam vermen bile yeterli.Çoğu arkadaşımızdan ne selam var nede sabah
  • quote:

Arkadaşlar İSTANBUL DOBLO TEAM buluşmasına resim göndermeye devam ediyorum

/>

abi burası baya güzel,suda temiz görünüyor,gelirken şnorkelimide alayım balıkçı selçuk abimizle dalarız tabi diğer arkadaşlarıda bekleriz

• İyi günler takım,

İkramlar almış başını gidiyor bakıyorum,maaşallah
    ancak @multijet'e ayırıyorsunuz bize yok bizim başımız kel mi?

Biz ortağımla yılarca siz sevgili üyelerimize sadece hizmet olsun diye ocak işlettik,çaylar,meşrubatlar,pastalar,baklavalar,yemekler ama hepsi unutulmuş üzüldüm.
    Özellikle karbonatı biz kullanmadık size sunduk,en sıkışık trafikte mercan yokuşundan alıp geldik,ahhhhhhhhhhhhh hepsi unutulmuş.
    Ortak bak biz ne hallere düşmüşüz,vay başımıza gelenler komşular yetişin.

• Selçuk arkadaşımızın balıkçılığını henüz tescilleyemedik,Muhabbetten öte gitmedi.İstediğimiz sadece bir tepsi ızgara balık

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

İyi günler takım,

Biz ortağımla yılarca siz sevgili üyelerimize sadece hizmet olsun diye ocak işlettik,çaylar,meşrubatlar,pastalar,baklavalar,yemekler ama hepsi unutulmuş üzüldüm.
    Özellikle karbonatı biz kullanmadık size sunduk,en sıkışık trafikte mercan yokuşundan alıp geldik,ahhhhhhhhhhhhh hepsi unutulmuş.

ottomen bana çok ayırmışlar gel buyur ikimize yetecek kadar var

özkaynak balıkların harika görünüyor geçen hasfta bizde bu tavadan ve kapağından aldık balıklar çok lezzetli oluyor ama biz yağı çok az döküyoruz ve mısır ununda bulanmış balıkları dizxip pişiyoruz çok lezzetli oluyor

dünyanın en obur doblocuları olsun ama can boğazdan gelir

yarın görüşmek üzere iyi günler doblo team

• quote:

Orjinalden alıntı: multijet

quote:

Orjinalden alıntı: ottoman24

İyi günler takım,

ottomen bana çok ayırmışlar gel buyur ikimize yetecek kadar var

özkaynak balıkların harika görünüyor geçen hasfta bizde bu tavadan ve kapağından aldık balıklar çok lezzetli oluyor ama biz yağı çok az döküyoruz ve mısır ununda bulanmış balıkları dizxip pişiyoruz çok lezzetli oluyor

dünyanın en obur doblocuları olsun ama can boğazdan gelir

yarın görüşmek üzere iyi günler doblo team

Teşekkürler @multijet afiyet olsun kırıldım bi kere yiyemem,ortağımda yok zaten.

one minute, one minute,bi daha da olsa gelmem artık.

• quote:

Selçuk arkadaşımızın balıkçılığını henüz tescilleyemedik,Muhabbetten öte gitmedi.İstediğimiz sadece bir tepsi ızgara balık

şelçuk abi oltayı al gidelim balığa olmadı dönüşte 2 kg alırız artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: -yuxel-

Günaydın arkadaşlar.

Herkese hayırlı işler.

olsun uğruyorsun o bile yeter.
  • quote:

quote:

Selçuk arkadaşımızın balıkçılığını henüz tescilleyemedik,Muhabbetten öte gitmedi.İstediğimiz sadece bir tepsi ızgara balık

dönüşde garanti balıkçı arasınız.

bu karda kışda denizde kimsecikler yokdur.

• quote:

Arkadaşlar İSTANBUL DOBLO TEAM buluşmasına resim göndermeye devam ediyorum

/>

abi istanbulda böyle yer varmıyda yahu.

mütahitler geç kalmış

• quote:

quote:

GRANDE anlaşılan bu balık işi senin üzerine kalacak,artık oltaylamı olur,balıkçıdan mı olur o size kalmış birşey.Bir atasözü vardır "ÜZÜMÜNÜ YE BAĞINI SORMA" misali gibi.

• 
Sayfa: önceki 965966967968969
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.