Şimdi Ara

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!! (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.925
Cevap
15
Favori
1.230.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grende zaten ömrünü tamamladı akü şimdi araştırdımda opar akü var inci akü tarafından yapılıyormuş yarın bakıcam

eraygst new kadara aldınız vipi ilk sayfadaki bilgileri gübncelliyorum

şuan ALLAH a şükür bi sorunumuz yok zaten total kmde sıfırlandı ama tekrar düzeldi

iyi geceler doblo team

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabate -- 20 Şubat 2009; 22:55:23 >
  • iyi geceler doblo takımı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: multijet

merhaba team

bu akşam aerabayı çalıştırmak istedim araba gıy gıy yaptı tüm arıza lambaları yandı km bilgileri tüketim değerlleri ve saat sıfırlandı kendi kendine dörtlüler yanmaya başladı bende korktum tabi kontağı kapattım yeniden açtım ışıklar söndü total km geldi saat 00:00 oldu ve diğer leride sıfırlandı marş yaptım birdefa çevirdi ve çalışmadı işyerinin karşısında bitanede 2008 premio var takviye kablosu ile bi kia ceratodan elektirik takviyesi yaptık çalıştı şuan herşey yoluna girdi daha sonra akücüye gittim adam kaputu açtı ya bu araba daha kaç aylıkkli aküsü bitmiş dedi bende dedim ne aylığı 3,5 yaşında adam şaşırdı dedi zaten akünün ömrü 2 senedir dedi değer leri ölçtü hepsi çok normal çıktı ama akü değişme zamanı gelmiş dedi bakalım yatrın sabah deneyin dedi çalışırsa bişey olmaz dedi ama bakalım biz genede değiştiririz aküyü heralde

ben aküye baktımda bizimkinde 60 amper yazıyor teknik verilerinde 1,9 un 60 1,3 ün 50 idi bizimki niye 60 acaba

eraysgt

tekrar hoş geldin vipiniz hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin

arabanın modelini motorunu da yazarsan ilk sayfada bilgileri değiştiriyim arabayı sıfır mı aldınız

vip çok güzel bi görüntüye sahip

geçmiş olsun aküyü 60 lık takarsan iyi olur.
    bu sene doblo seni uğraştıracak gibi

• hayırlı geceler.
    eraysgt hayırlı olsun.kazasız günler dilerim.
    multijet 60lık mutluya 120-130 diyorlardı sanırım.
  • hayırlı geceler.
    iyi hafata sonları
  • İyi geceler Takım.
  • günaydın doblo takımı.
    herkese güzel bir hafta sonu diliyorum.
  • Soğuk ve yağışlı İstanbul sabahından günaydın arkadaşlar

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!
  • Bu soğukta sıcak bir çayla poğça ,simit iyi gider,buyurun arkadaşlar

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

• günaydın doblo team

gremey zaten teknik verilerinde ve kitabında 1,3 içim 50 amper veriyor bizimki 60 amper neden acaba yine 60 amper alıcaz akşam biraz araştırdım 88 lira 95 lşira gibi fiyatlarda car opar ın aküsü var inci akü tarafından yapılıyormuş

özkaynak çay ve poğaçalar için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: multijet

merhaba team

bu akşam aerabayı çalıştırmak istedim araba gıy gıy yaptı tüm arıza lambaları yandı km bilgileri tüketim değerlleri ve saat sıfırlandı kendi kendine dörtlüler yanmaya başladı bende korktum tabi kontağı kapattım yeniden açtım ışıklar söndü total km geldi saat 00:00 oldu ve diğer leride sıfırlandı marş yaptım birdefa çevirdi ve çalışmadı işyerinin karşısında bitanede 2008 premio var takviye kablosu ile bi kia ceratodan elektirik takviyesi yaptık çalıştı şuan herşey yoluna girdi daha sonra akücüye gittim adam kaputu açtı ya bu araba daha kaç aylıkkli aküsü bitmiş dedi bende dedim ne aylığı 3,5 yaşında adam şaşırdı dedi zaten akünün ömrü 2 senedir dedi değer leri ölçtü hepsi çok normal çıktı ama akü değişme zamanı gelmiş dedi bakalım yatrın sabah deneyin dedi çalışırsa bişey olmaz dedi ama bakalım biz genede değiştiririz aküyü heralde

ben aküye baktımda bizimkinde 60 amper yazıyor teknik verilerinde 1,9 un 60 1,3 ün 50 idi bizimki niye 60 acaba

eraysgt

tekrar hoş geldin vipiniz hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin

arabanın modelini motorunu da yazarsan ilk sayfada bilgileri değiştiriyim arabayı sıfır mı aldınız

vip çok güzel bi görüntüye sahip

Multıjet aküden dolayı çok şanslısın,benim 4,5 yılda 3 ncü akü

• Günaydın team

quote:

Orjinalden alıntı: ÖZKAYNAK

Bu soğukta sıcak bir çayla poğça ,simit iyi gider,buyurun arkadaşlar

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

.DH FIAT DoBLo' TAKIMI!!

ben bi çay bi poğça alayım abi

• quote:

Abi akülü arabamı kullanıyorsun
  • peki sizin akünün markası nedir nu kadar çok akü bitiyor sizin doblo akü canavarı heralde
  • Arkadaşlar günaydın,herkese hayırlı hafta sonları diliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

quote:

İlk aldığımda üstündeki akünün markasını hatırlamıyorum iki yıl gitti,ikincisi mutlu,üçüncüsü ise başka bir marka.Akünün kısa ömürlü olmasının sebebi kalitesiz olduğundan değil çok kullanmaktan bitiyormuş.Örnek olarakta taksicileri verdi,onlara verilen akünün garantisi 1 yılmış

• İyi günler takım...

Bizim aracın aküsü 50 amper sanırım.Alarm fazla geliyor heralde,araç birkaç gün kullanılmadığı zaman aküsü boşalıyor,çalışmamazlık yapıyor.Sanırım bizde 60 amper bi akü alıcaz.Büyük yapı marketlerde Bosch aküler var.Onlara baktın mı hiç multijet?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efk0 -- 21 Şubat 2009; 11:10:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRANDE

quote:

süperrrrrrr

• quote:

Orjinalden alıntı: __eFe__

İyi günler takım...

Bizim aracın aküsü 50 amper sanırım.Alarm fazla geliyor heralde,araç birkaç gün kullanılmadığı zaman aküsü boşalıyor,çalışmamazlık yapıyor.Sanırım bizde 60 amper bi akü alıcaz.Büyük yapı marketlerde Bosch aküler var.Onlara baktın mı hiç multijet?

orjinal akünüz 50 amper 60 lık takarsanızda olur.sanırım fabrika çıkışlı akünüz var.
    alarm çok dandik bir şey değilse 2 günde bitirmemeli bence.
    cenmax kullanmıştım daha önceleri 45 amperde 15 gün bir şey yapmıyordu.
    akünüzü değiştirmeden önce bir oto elektrikçisinde alarm kapattıkdan sonra akım çeken yer varmı baktırın.
    teyp-açık kalan bir lamba tesisattaki bir kaçak akünün boşalması için yeterlidir.

• quote:

Orjinalden alıntı: geremy
    orjinal akünüz 50 amper 60 lık takarsanızda olur.sanırım fabrika çıkışlı akünüz var.
    alarm çok dandik bir şey değilse 2 günde bitirmemeli bence.
    cenmax kullanmıştım daha önceleri 45 amperde 15 gün bir şey yapmıyordu.
    akünüzü değiştirmeden önce bir oto elektrikçisinde alarm kapattıkdan sonra akım çeken yer varmı baktırın.
    teyp-açık kalan bir lamba tesisattaki bir kaçak akünün boşalması için yeterlidir.

Evet orjinal akü.Alarm Desi marka.Teyp orjinal,anfi falan da yok,lamba da açık kalmıyor.Tesisatta da bir kaçak olduğunu sanmıyorum.Akü tam dolu olmadığından öyle çabuk bitiyor sanırım...Yaz aylarında sorun olmuyor ama,kışın bazen 10 15 gün yatıyor araç...

• 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.