DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
EN İYİ KOMBİ
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.134
Cevap
57
Favori
335.114
Tıklama
Giriş
      57 Mesaj
      31 Ocak 2008 01:26:16
      Evet arkadaşlar evine doğalgaz döşetecek bendeniz kulunuza önereceğiniz en kaliteli ve en kullanışlı Doğalgaz KOMBİSİ sizce nedir.Yardımalarınızı bekliyorum

• Yarbay
      21900 Mesaj
      31 Ocak 2008 01:28:40
      BOSCH alma.
      Servis hizmeti çok kötü. Adamlar 10km lik yol için 50 YTL benzin parası istiyorlar.

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...
    • Binbaşı
      1322 Mesaj
      31 Ocak 2008 01:29:15
      demirdöküm vinto güzel kombidir...

• Binbaşı
      1181 Mesaj
      31 Ocak 2008 01:29:28
      Ev elektroniği bölümünde ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsin hocam..

• Yarbay
      5910 Mesaj
      31 Ocak 2008 01:32:53
      Alarko almada ne alırsan al.Kötü süsler bile ondan daha iyi çıktı.

2012 Hyundai i30 CRDI Style Manuel
    • Yarbay
      3248 Mesaj
      31 Ocak 2008 01:40:17
      buderus yada wiessman öncelikli ama fiyatları biraz fazla onun dışında teknik servisi uygun olan her markaya bakabilirsin bence ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaT -- 31 Ocak 2008; 3:19:18 >||:||

Ne olduğunu bilmek kadar , ne olmadığınıda bilmek gerek ... l
    • Yüzbaşı
      848 Mesaj
      31 Ocak 2008 03:16:33
      hocam bizde wiessman war ve kombi piyasasının kralıdır.gerçekten çok kaliteli markadır.alman malı.
      bide buderus war buda cok ii ama wiessmanı kesinlikle tavsiye ederim, servisi olsun, kalitesi olsun, sessizliği, tasarrufu olsun, gerçekten son derece memnunuz.
      güzel bi led ekranı war her şeyi dijital tuşlarla ayarlıyosun. haaa ama baya pahalı. şu anda ne kadar bilmiyorum ama biz 2 sene önce (wiessman vitopent200 modelini) 2.000 ytl ye taktırmıştık.eğer maddi konuda sıkıntın yoksa vitopent300 modelini öneriyorum(o zaman 3000 ytl idi).yoğuşmalı bi kombi her türlü ayarı war cok değişik bi alet.bulasık yıkamak için ayrı sıcak su ayarı banyo için ayrı ayar, gece için ayrı ayar ve hepsi otomatik tam bi teknoloji harikası...
      offfff çokmu konuştum ne
      hocam yardımcı olabıldıysem ne ala
      saygılarımla

Pentax K200D
      Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II | Pentax SMC-DA 50-200 mm f/4-5.6 ED| Pentax SMC-M 50mm f/1.7 | Jupiter 37A - 135mm f/3.5 | Pentax D-BG3 Battery Grip
    • Yarbay
      3326 Mesaj
      31 Ocak 2008 03:20:20
      Vaillant ın üstüne kombi tanımam 5 yıl oldu ne bakım yaptırdık ne bişey hala taş gibi.

Demirdöküm-Alarkoda güzel ama çok yakıyorlar

Vaillant hem az yakıyor hemde kaliteli

• Yarbay
      3189 Mesaj
      31 Ocak 2008 03:22:35
      Vaillant-Bayman-Buderus

• Yarbay
      16646 Mesaj
      31 Ocak 2008 08:54:50
      Buderus

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      31 Ocak 2008 09:12:55
      Babacım, buderus çok yakıyor diyorlar.
      Viessman yada Vailant al sen bence.

Bu arada bizimkilere selamlar.

our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall...
    • Yarbay
      8528 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:17:43
      Evde Demirdöküm Isofast model, sanırım 40.000 kcal'lik kombi var. Demirdöküm'ün en iyi modelleri arasında. Enerji tasarruflu ve oda içerisine konulan termostatlı uzaktan kumanda sayesinde oda sıcaklığını belirli bir noktada tutuyor. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tech. Türk -- 31 Ocak 2008; 9:18:32 >

• Binbaşı
      1223 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:19:06
      bende baymak var 2 yıldır güzel güzel çalışıyor sıkıntı çıkarmadı tavsiye ederim

mükemmel olmaya çalışmakta mükemmeli aramakta hata
    • Yüzbaşı
      351 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:23:13
      BAYKAN AL!!!BENİM TANIDIKTIR KENDİSİ.DÜZCEDE SON TEKNOLOJİ BİR ÜRETİM TESİSİ VAR.7 YIL GARANTİ VERİYORLAR.VEDE
      SPER.İNCELE BİR İSTERSEN.

• Yüzbaşı
      276 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:25:48
      Buderus

Leyla ile Mecnun
    • Teğmen
      136 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:33:45
      Ben 4 ay önce wiessman aldım 2200 ytl 4 aydır kullanıyorum bi proplemim yok almadan önce çok araştırdım ve bütün yollar wiessmana çıktı

• Yarbay
      3657 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:35:33
      Bizimki Demirdöküm ve süper alet çok memnunuz.tabi kullanıma görede değişebilir.

Sükut-u hayale uğramaktan korkan çiçeklerin derdiyle hem derd olmuşum nicedir… Nicedir dizginsiz binerim sevdâ atına! Yoksa ne mümkün ermek… Mecnunların, Keremlerin, Yusufların katına! Süflî melekelerden sıyrılarak kanat çırpmaktayım, kendimin dahi fark eylemediği kesif bir bâtına… Ve kaderin kûfî yazan kalemi usulca iliştirmekte hayatımı, hayatına…
    • Yarbay
      3318 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:38:03
      ECA ya da Demirdöküm

In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is.
    • Yüzbaşı
      689 Mesaj
      31 Ocak 2008 09:45:43
      Biz Baymak kullanıyoruz.

Oldukça sessiz çalışıyo ve performansı da güzel..

• Binbaşı
      1594 Mesaj
      31 Ocak 2008 10:07:23
      Vaillant ve Buderus

Viessman kombi kullananların çoğu çok problem yaşıyor. Sorduk soruşturduk. Viessman o kadar iyi bir kombi değil. İyi olsa bile çok yakıyor.

Elalemin aylık 350 YTL doğalgaz yakarak Viessman kombiyle ısıttığı evi biz aylık 150 YTL ile Buderus kombiyle ısıtıyoruz

Don't 2000

METU EEE
    • Yüzbaşı
      397 Mesaj
      31 Ocak 2008 10:59:56

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT

buderus yada wiessman öncelikli ama fiyatları biraz fazla onun dışında teknik servisi uygun olan her markaya bakabilirsin bence ...

sakın sakın sakın buderus alma aynı apartmanda aynı anda 2 tane buderus aldık aldığımız günden beri hiç yoksa 500 ytl masraf çıkardı ayrı ayrı

• Yüzbaşı
      493 Mesaj
      31 Ocak 2008 11:17:03
      E.C.A al derim.
      9 yıldır kullanıyoruz bi sorun çıkmadı.
      Tavsiyem olacak sana hangi marka kombiyi alırsan al kış bitiminde mutlaka bakım yaptır.
      Kombinin uzun ömürlü olması için.

ölmeden önce bende melektim..
    • Çavuş
      57 Mesaj
      31 Ocak 2008 11:41:44
      İlgilenen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.Bakınca ne kadar çok çeşit kombi varmış şaşırmamak elde değil
      Önerileriniz doğrultusunda uygun olanı seçeceğim artık Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim

• Binbaşı
      1420 Mesaj
      09 Mart 2008 19:51:00
      Bende ECA var. yaklaşık 12senedir kullanıyoruz.Banamısın demiyor ya.Ama şimdi pombası bozulmuş.Servis geldi baktı 300ytl masraf dedi.
      Değiştirmezsen ne olur dedim.Patlayabilir dedi.
      İyi dedim bende patlayınca değiştiririz.Hala kullanıyoruz.
      Ama değiştirmeyi düşünüyorum.O kadar masraf yapmaya gerek yok 12 sene oldu.Yeter artık.
      Ben buderus almayı düşünüyorum hem iyiymiş hemde az yakıyormuş.Fiyatları da uygun 1200-1400ytl filan.

Bir dağ bile beni sevse musibete uğrar.Hz.Ali(s.a.)
    • Yüzbaşı
      909 Mesaj
      09 Mart 2008 20:06:40
      Vaillant ı tek geçerim.
      hem tasarruflu hemde bakım gerektirmiyor
      maşallah 4 senedir saat gibi. hemde sessiz...

Geçmiş günü beyhude yere yad etme, Bir gelmemiş an için feryat etme, Geçmiş gelecek masal bunlar hep Eğlenmene bak ömrünü berbat etme. Niceleri geldi, neler istediler, Sonunda dünyayı bırakıp gittiler. Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de hep senin gibiydiler. Dünyada ne var kendine dert eyleyecek, Bir gün gelecek ki can bedenden gidecek. Zümrüt çayır üstünde, sefa sür iki gün ... Zira seninde üstün de otlar bitecek ...

efexor xr - prozac - valdoxan - xanax - abilify - norodol
    • Yarbay
      4561 Mesaj
      08 Ekim 2008 16:47:24
      Ben de kombi taktırmayı düşünüyorum...kendisi o işle uğraşan bir arkadaşıma danıştım; kendisi aynı zamanda mak. müh.i...Vaillant ve Buderus'u önerdi...Vaillanty'ın bu konuda çok ciddi bir firma olduğunu ama servislerinin biraz paraya düşkün olduğunu söyledi...

Vaillant mı taktırayım, Buderus mu veya önerebileceğiniz başka yeni (konunun açıldığından beri bazı gelişmeler yaşanmış olabilir) alternatifler var mı?

Mekanın, Cennet'in en Mavi'si olsun büyük üstad

• Yüzbaşı
      503 Mesaj
      08 Ekim 2008 17:52:42
      Burdan daha ayrıntılı bilgi alırsın

http://forum.donanimhaber.com/m_6473040/tm.htm

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      08 Ekim 2008 17:53:53

quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT

• Yarbay
      4561 Mesaj
      08 Ekim 2008 20:01:25

quote:

Orjinalden alıntı: serdar_85

Burdan daha ayrıntılı bilgi alırsın

http://forum.donanimhaber.com/m_6473040/tm.htm

teşekkürler

Mekanın, Cennet'in en Mavi'si olsun büyük üstad

• Yarbay
      2750 Mesaj
      08 Ekim 2008 21:53:13
      bizde demirdöküm kalisto 26000 kcal/h kombimiz var fatura maşallah gidiyor az yaktığı falan yok 400 tl yi buldu bu arada demirdöküm değilde başka markalara yönelim demirdöküm sesli çalışıyor sesi duyuluyor mutfakta.

birde devamlı yanıyor 1-2 saat sürekli yanıyor 10 dakika sönük duruyor tekrar yanıyor.

sıcak suya gelince eğer karışıklık olursa kapanıyor su buz.. hele sıcak suyu bile ayarlamıyorum.. ayarlıyorum güzel gidiyor 10 dakika sonra buz..
      hayde bir daha ayar.
      uğraştırıyor.

vaillant ise kullandık 4 sene sesi pek çıkmıyordu ama derecesi düşüktü.
      ne yaparsan et 65 i geçmiyordu.
      70 e zar zor geliyordu.(242 pro dijital değildi)

hele kalorifleri son ayara aldık.. dereceye baktık 71 i gösteriyor.(diğer kombiler 80-85 e kadar çıkabiliyor.)

dijital ve sessiz,çift eşanjörlü olmasına dikkat edin.(buderus,viesmann,vailant şimdiki çıkan teknolojisini tavsiye ederim.)

en fazla derece olarak 10 senelik ECA dijital dereceli kombide 86-87 derece görmüştüm.(88 de olabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 8 Ekim 2008; 21:51:06 >

Sistem Özellikleri;
      İntel Pentium4 2,39-2,40 GHZ İşlemci,Kingston 1 GB DDR-400 MHZ Ram,120 GB HDD,256 MB Palit Geforce FX5500 Ekran kartı,Arçelik kasa,TP-LINK WD8961 modem- Samsung P2250 21,5 Full HD monitör
      Diğer Elektronikler;
      Nokia E72 Cep telefonu,70 Ekran Arçelik Televizyon-Goldmaster HD1090 PVR(Twinbox) uydu alıcısı-YUMATU 37 Ekran TV-Taplin 19000CI Starlight uydu alıcısı
    • Teğmen
      246 Mesaj
      02 Ocak 2009 00:30:16
      alarko serena modeli alınabilecek en mantıklı model. boyutları min. ölçülerde

• Binbaşı
      1500 Mesaj
      02 Ocak 2009 00:45:22
      paran varsa buderus
      eğer biraz kısıtlıysa eca derim.
      eca lar gerçekten sağlam

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      02 Ocak 2009 00:45:35
      bosch kullanıyoz modelini bilmiyorm 1 sene oldu sorun yok

• Yarbay
      3201 Mesaj
      02 Ocak 2009 01:15:20
      ben buderus aldım bu sene 4mt petek var (olması gereken 7-8) 40 derecede yakarsam gunde 5m3 50 derecede yakarsam 8 m3 felan yakıyor

ısıtma yaparken sıcak suyu ıstedığınız derecede hıc kesıntısız kullanabılıyosunuz

• Teğmen
      179 Mesaj
      02 Ocak 2009 02:10:39
      hocam yeni kombilerin hepsi aynı servis hizmeti en iyi olanı al bence cok para verecek kadar fark yok aralarında ferroli iyidir mesela yinede tercih senn

• Er
      9 Mesaj
      14 Ocak 2009 15:21:52
      Geçen sene kombi alacağımda ilk olarak yaptığım sağa sola danışmak oldu, daha sonra şikayet sitelerinden markalardan gelen şikayetleri değerlendirdim, ve maalesef sonucunda bana göre çok büyük bir hata yaparak E.C.A. Confeo marka kombi aldım ve taktırdım, ta ki geçen gün farklı markalardan almış arkadaşlarımdan aldıkları kombilerin içerisinden termostatın ücretsiz çıktığını ve ücretsiz monte ettiklerini öğrenene kadar, E.C.A. nın nasıl böyle bir hata yaptığını düşündüm ve şikayet yazdım, Bölge müdürü beni aradı ve bu parçanın opsiyonel bir şey olduğunu ve 70 TL karşılığında taktıklarını söyledi, Demirdöküm ücretsiz koyarken E.C.A 40 TL takma için işçilik olsa 30 TL, 10 YTL de karı olsa 20 TL lik bir parçayı kullanıcılarından esirgiyor, aldığıma çok pişmanım, 1500 TL ye yakın para veriyorum 20 YTL lik parçayı koymuyor, E.C.A yı bu konuda kınıyorum ve hiç kimseye tavsiye etmiyorum !

• Çavuş
      80 Mesaj
      14 Ocak 2009 15:42:43
      sakın bosch alma adı gibi kendide boş buderusu gerçekten övüorlar ama ne kadar ii bilemiorum

bosch servisi o kadar kötü ki hiç tavsiye etmiorum bizim daha gecen kombi bozuldu adamlar 1 parçayı 1

haftada getirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxjean2007 -- 14 Ocak 2009; 15:50:39 >

• Yarbay
      4462 Mesaj
      14 Ocak 2009 15:43:08
      4 Senedir Alarko kullanıyoruz şu ana kadar tek bir sorun bile çıkarmadı. Ve çok da iyi bir kombi. Tavsiye ederim

Tebessüm, iki insan arasındaki en kısa mesafedir.
    • Teğmen
      178 Mesaj
      14 Ocak 2009 15:56:58
      5 senedir buderus kullanıyoruz.çok kaliteli ve servisi de iyi

uhb-irdb-izdb
    • Yüzbaşı
      321 Mesaj
      14 Ocak 2009 15:59:21
      Tabikide Vaillant

• Yarbay
      3727 Mesaj
      14 Ocak 2009 16:02:02
      Burada yorum yapanlar, yazdikalri tüm kombileri bizzat deneyip test etti mi ki herkes kendi kullandigi kombileri yazabilir iyi mi kötü mü diye. Karsilastirma yapmasi cok zor. Ancak bu iste olan biri degerlendirebilir.

• Yüzbaşı
      379 Mesaj
      14 Ocak 2009 16:16:16

quote:

Orjinalden alıntı: ozerozturk

Geçen sene kombi alacağımda ilk olarak yaptığım sağa sola danışmak oldu, daha sonra şikayet sitelerinden markalardan gelen şikayetleri değerlendirdim, ve maalesef sonucunda bana göre çok büyük bir hata yaparak E.C.A. Confeo marka kombi aldım ve taktırdım, ta ki geçen gün farklı markalardan almış arkadaşlarımdan aldıkları kombilerin içerisinden termostatın ücretsiz çıktığını ve ücretsiz monte ettiklerini öğrenene kadar, E.C.A. nın nasıl böyle bir hata yaptığını düşündüm ve şikayet yazdım, Bölge müdürü beni aradı ve bu parçanın opsiyonel bir şey olduğunu ve 70 TL karşılığında taktıklarını söyledi, Demirdöküm ücretsiz koyarken E.C.A 40 TL takma için işçilik olsa 30 TL, 10 YTL de karı olsa 20 TL lik bir parçayı kullanıcılarından esirgiyor, aldığıma çok pişmanım, 1500 TL ye yakın para veriyorum 20 YTL lik parçayı koymuyor, E.C.A yı bu konuda kınıyorum ve hiç kimseye tavsiye etmiyorum !

Evet daha önce Bosh kullandım. sıradan bir kombi. Şimdi ECA'nın Emas diye bir ürününden takmış bizim müteahhit. Beş para etmez. Değirmen gibi çalışıyor. Servisi çağırıyorum. Montaj hatası diyor. Takan doğalgazcıları getiriyorum. Hata yok diyor. Kış geçsin söküp atmayı düşünüyorum. Buderusa yakınım. Vaillantın servisi konusunda sıkıntı olduğunu duydum.

Daha güçlü, daha sakin
      Daha mutlu, daha suskun
      Daha olgun, daha kırgın
      Daha yalnız, daha yorgun
    • iOS Beta Kullanıcısı
      8706 Mesaj
      14 Ocak 2009 16:21:48
      eca kullanıyorum.aşağıda gördüğünün aynısı.6 yıl oldu.sadece 2 defa bakım yaptırdık.çok memnunuz.iyi ısınıyoruz.faturamız en fazla geçen kış 180 falan gelmişti.Bu sene geçen ay ise 120 geldi.bakalım bu ay ne gelecek?

• Yüzbaşı
      631 Mesaj
      14 Ocak 2009 16:32:07
      Alman malı olsun.

• Yarbay
      7878 Mesaj
      14 Ocak 2009 17:10:00
      Buderus

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)
    • Yarbay
      11043 Mesaj
      14 Ocak 2009 17:25:51
      Kesinlikle Alman olmalı.Almanların her şeyi güzel oluyor.

Bende Viessmann var,gayet güzel.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
      VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
      Ford Fiesta 1.5 TDCI Trend
      Ford Fiesta 1.4 TDCI Titanium
    • Yüzbaşı
      823 Mesaj
      14 Ocak 2009 17:32:45
      Baymak da iyidir duyduğuma göre ömür boyu garantisi var

• Yarbay
      2958 Mesaj
      14 Ocak 2009 18:06:43
      Buderus-Viessman-Vailant

• Yarbay
      3599 Mesaj
      14 Ocak 2009 18:39:44
      VAİLLANT kesinlikle ötesi yok

• Yüzbaşı
      790 Mesaj
      14 Ocak 2009 19:01:20
      Vaillant

Katılım zamanı: 2006
    • Er
      1 Mesaj
      13 Şubat 2009 19:41:23
      Arkdaşlar kombi toptan satış ve taahhüt işiyle uğraşmaktayım.Hemen hemen her marka kombiyi müşterilerimize kullandık.Müşterilerin geri dönüşlerini gözden geçirdiğimde en iyi hizmeti veren firma ve sadece kombi ürttiği için bu konuda çok profesyonel ürünleri sunan Vaillant tır. Nerden alırsanız alın Vaillant alın derim. Vaillant tın servisi ile ilgili şikayetler duyduğunu söyleyen arkadaşlar için şunu söyleyebilirim muhakkak bir vaillant kullanıcısı ile konuşsun. Fikri değişebilir. Vaillant firma olarak bayilerini düzgün iş yapmaya zorlayan bir yapıya sahip genellikle bayisi olmayanlar Vaillantı hiç sevmez.Gerçek 7/24 sevvis hizmeti vermekte olan başka firma yok.saygılar hepinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dengemuh -- 13 Şubat 2009; 19:39:49 >

• Yarbay
      12153 Mesaj
      13 Şubat 2009 19:43:42

quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

Vaillant ve Buderus

Viessman kombi kullananların çoğu çok problem yaşıyor. Sorduk soruşturduk. Viessman o kadar iyi bir kombi değil. İyi olsa bile çok yakıyor.

Elalemin aylık 350 YTL doğalgaz yakarak Viessman kombiyle ısıttığı evi biz aylık 150 YTL ile Buderus kombiyle ısıtıyoruz

4,5yıldır viessman kullanıyoruz walla hiç sorun cıkmadı hocam siz kimse sorduysanız biraz atmışlar hatta kombi okadar iyiki tüm bina bizden görüp demirdöküm ve vailanttan viessmana geçti

elbette sorun olacaktır kul yapısı nede olsa

• Yüzbaşı
      793 Mesaj
      13 Şubat 2009 19:44:47
      vaillant 6 senedir tık yok taş gibi

Front:Yamaha Ns-555 Center:Yamaha C-444Surround:Yamaha Ns-333Subwoofer:B&W Asw 675
      Avr:Sony Dh730 Speaker Cable:Monster Xp Tv:Panasonic 42pv500e Dvd Player:Sony hx-520 dvd recorder Media Player:Philips Hmp3000 Satallite:Sunny HD-14500At Surge:Belkin Pure AvGame:Ps3 Super Slim
    • Yarbay
      2168 Mesaj
      08 Mart 2009 22:07:02
      Eğer servisin sizi soymasını istemiyorsanız VAİLLANT almayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihus -- 8 Mart 2009; 22:02:16 >
    • Yüzbaşı
      426 Mesaj
      08 Mart 2009 22:26:44

quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

Vaillant ve Buderus

4 yıl oldu tık demedi

100YIL

"Zafer, benimdir." diyebilenin, başarı, "Başarılı olacağım" diye başlayanın ve "Başarılı oldum" diyebilenindir.
      Gazi M.Kemal Atatürk ...
    • Yarbay
      3086 Mesaj
      09 Mayıs 2009 22:17:25
      herkes farklı birşey söylemiş benim duydugum genelde buderus ama bilmiyorum niye buderus diyorlar

• Er
      8 Mesaj
      22 Ekim 2009 12:15:41

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

eca kullanıyorum.aşağıda gördüğünün aynısı.6 yıl oldu.sadece 2 defa bakım yaptırdık.çok memnunuz.iyi ısınıyoruz.faturamız en fazla geçen kış 180 falan gelmişti.Bu sene geçen ay ise 120 geldi.bakalım bu ay ne gelecek?

Bizde de aynısı var harika daha el değmedi 10 yılı devirdi ama maşallah tık yok şimdi her kafadan ses çıkıyor birinin iyi dediği ürüne diğer adam kötüdiyor nedir bu ya

• Binbaşı
      1198 Mesaj
      22 Ekim 2009 12:19:42
      eva türk malı ve bir vakıf işletmesidir karını ayırır o karla her sene binlerce öğrenciye burs veriyor

milliyetçi arkadaşlara duyrulur

• Er
      1 Mesaj
      10 Ocak 2010 20:45:57
      Çok teşekkürler çok yardımcı oldunuz.Bu konudan sonra Vaillant-Buderus-Viessman arasından bir karar vericem.

Ev Meyve Eger Na Abidar e , Kurmanc e Ev Qeder Le Kar e

Ehmed-i Xani
    • Yarbay
      7996 Mesaj
      12 Ocak 2010 02:51:31
      apartmanımızda insanlar ilk kombilerini eskittiler
      herkesin valiant vardı...topluca almıştık...ama herkes şikayetçi idi...
      sonra kimi viesmann kimi buderus ile değiştirdi
      viesmann 100 serisi acaip sorunlu çıktı mahkemelik olan 2 daire var (10 daire içinde)
      6 dairede buderus var...2.sene içindeyiz
      kalite ve performansta bizim apartman oy çoğunluğu ile buderus dedi :)
      apartmanda viesman sayı olarak daha fazla ama viesman kullananlar keşke buderus alsaydık diyor
      buderus bu işi biliyor

NE MUTLU "TÜRKÜM" DİYENE
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.