Şimdi Ara

TELEFON NERDEN ALINIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
31.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkez bildiği ucuz kaliteli telefon satan yerleri yazsın alacak arkadaşlara Yardımcı olalım .

Kredi kartına en uygun fiyat
    Peşit fiyatına en uygun fiyat

Yazacağınız sitelerde güvenilir olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerovatio -- 29 Ocak 2008; 12:44:56 >

• bu konu tutmazz
  • EREYON

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyclone_34 -- 29 Ocak 2008; 13:22:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyclone_34

EREYON

evet ereyon ben telefonlarımı bu siteden temin ettim herhangi bir sorun yaşamadım piyasaya göre en uygun ve sağlam bir site tavsiye ederim.www.ereyon.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 29 Ocak 2008; 13:37:03 >
  • en ii örnek ereyon dur bu başlıkda 1sayfayı geçmez
  • Ya aslında önemli bi konuda kısme ilgilenmiyo
  • Nerovatio kardeşim ,
    akakce.com da bi ürünün modelini yazdıgın zaman hemen en ucuz fiyatları listeler sana.
    Bu en ucuz fiyatlarda genelde EREYON'da olur :)
    O yüzden pek konuşulması gereken bi konu değil çünkü sonucu belli : EREYON
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dark_Lord_

Nerovatio kardeşim ,
    akakce.com da bi ürünün modelini yazdıgın zaman hemen en ucuz fiyatları listeler sana.
    Bu en ucuz fiyatlarda genelde EREYON'da olur :)
    O yüzden pek konuşulması gereken bi konu değil çünkü sonucu belli : EREYON

Saol Dark Lord Bn biliyorumda bilmeyen yada yeni alcak arkadaşlara yardım olsun diye açtım...
  • ben ereyondan aldım adamlar jet gibi çalışıyo verdiğimin 2. gününde kargoya verdler 3.gününde elime ulaştı
  • Ereyon
  • www.Hızlı al.com su an bence en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEIKO -- 29 Ocak 2008; 21:18:13 >
  • Tabikide ereyon bakıldığında en iyi
    bide sizelre eğer card finans sahibisenizwww.tgar.com.tr öneririm adamlar acaip indirm yapıyo bu kredi akrtıyla alışveriş yapınca 10 taksitli yaptığınız mesela kendim n95 8gb hayranıyım burdaki fiyatı 1.397 eğer kredi kartıyla 10 taksitle alırsanız 1.230 a geliyo bi bakmanızı öneririm
  • eft ucuza gelio tsklrr
  • EREYON
  • ARkadaşlar bi site buldm eğer kredi karı sahibiysenz sitede hangi karta hangi yerde kampanyada herseyi öğrene bılıyosunuzhttp://www.kredikartlari.net/ kredi akrtınızı seçn nerde kampanya var bakın sadece telefon değil herşey var
  • mavi bilgisayar ehr karta nerdeyse 12 ay taksit
  • valla ereyon en ii tercıh olacaktır.sımdıye kadar oradan alıpda telı bozulan aglayan zırlayan gormedım
  • quote:

Orjinalden alıntı: thompson

valla ereyon en ii tercıh olacaktır.sımdıye kadar oradan alıpda telı bozulan aglayan zırlayan gormedım

Sikayetvar.com 'u okursan en çok şikayetleri telefon ve ödeme iptalinden aldıklarını görüceksin
  • Herkes ereyon.com' u örnek vemiş ama ilk kez duyuyorum ben...
    Peki sizce ereyon bu kadar güvenilir, hızlı ve beklentilere cevap veriyorsa neden çok tanınmış bir site değil?
    Yoksa çok tanınmış bir site mi?
    Ayrıca israiL' in yorumu da okuyunca biraz değişiyor insan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SercaN

Herkes ereyon.com' u örnek vemiş ama ilk kez duyuyorum ben...
    Peki sizce ereyon bu kadar güvenilir, hızlı ve beklentilere cevap veriyorsa neden çok tanınmış bir site değil?
    Yoksa çok tanınmış bir site mi?
    Ayrıca israiL' in yorumu da okuyunca biraz değişiyor insan...

Ereyon güvenilir firma..Birçok alışverişim oldu...Yanlız ben internet üzerinde elektronik alırken temkinliyim..Sadece ereyonda yok bu sorun..Aldığın her siteden bozuk gelebilir ama telefoncuyla uğraşman daha kolay..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.