Şimdi Ara

TELEFON NERDEN ALINIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
31.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkez bildiği ucuz kaliteli telefon satan yerleri yazsın alacak arkadaşlara Yardımcı olalım .

Kredi kartına en uygun fiyat
    Peşit fiyatına en uygun fiyat

Yazacağınız sitelerde güvenilir olsun....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerovatio -- 29 Ocak 2008; 12:44:56 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cyclone_34

EREYON

evet ereyon ben telefonlarımı bu siteden temin ettim herhangi bir sorun yaşamadım piyasaya göre en uygun ve sağlam bir site tavsiye ederim.www.ereyon.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanwins -- 29 Ocak 2008; 13:37:03 >
  • www.Hızlı al.com su an bence en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEIKO -- 29 Ocak 2008; 21:18:13 >
  • Tabikide ereyon bakıldığında en iyi
    bide sizelre eğer card finans sahibisenizwww.tgar.com.tr öneririm adamlar acaip indirm yapıyo bu kredi akrtıyla alışveriş yapınca 10 taksitli yaptığınız mesela kendim n95 8gb hayranıyım burdaki fiyatı 1.397 eğer kredi kartıyla 10 taksitle alırsanız 1.230 a geliyo bi bakmanızı öneririm
  • ARkadaşlar bi site buldm eğer kredi karı sahibiysenz sitede hangi karta hangi yerde kampanyada herseyi öğrene bılıyosunuzhttp://www.kredikartlari.net/ kredi akrtınızı seçn nerde kampanya var bakın sadece telefon değil herşey var
  • Ereyon gerçkten güzel ve uygun bi site bide
    www.netsiparis.com var ordaki fiyatlarda baya uygun bakmanızı öneririm
  • Abi iyi bir site cardfinansa avantajı büyük ama fiyatı biraz yüksek tutmuşlar şuan zaten ereyonda world mesela 12 ay taksite 1070 geliyor telefon

quote:

Orjinalden alıntı: nerovatio

Tabikide ereyon bakıldığında en iyi
    bide sizelre eğer card finans sahibisenizwww.tgar.com.tr öneririm adamlar acaip indirm yapıyo bu kredi akrtıyla alışveriş yapınca 10 taksitli yaptığınız mesela kendim n95 8gb hayranıyım burdaki fiyatı 1.397 eğer kredi kartıyla 10 taksitle alırsanız 1.230 a geliyo bi bakmanızı öneririm

• su an içinwww.hizli al.com ve ikinci bi alternatiftewww.koysepete.com
    sadece telefon için ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 1 Şubat 2008; 2:28:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: andol

Abi iyi bir site cardfinansa avantajı büyük ama fiyatı biraz yüksek tutmuşlar şuan zaten ereyonda world mesela 12 ay taksite 1070 geliyor telefon

quote:

Orjinalden alıntı: nerovatio

Tabikide ereyon bakıldığında en iyi

Andol ii diyon hoş diyonda sen paralel ithalattan bahsediyosun eğer paralel ithalat olursa tabikide o fiyata gelir bnm veridğim sitede kvk garantili dikkatini çekerim

• En ucuz telefon tabikiwww.brightmobil.com dan alınır. Bu ara Bonuscard'a 24 ay taskit imkanı var.
  • Ben websibir.com dan aldım walla bakıyom piyasanın en ucuzuna bunlar veriyor.

Aklı telefon düşünen arkadaşlara tavsiyem Mini http://www.websibir.com/Samsung-i9190-Galaxy-S4-Mini-Cep-Telefonu,PR-131982.htm

Minisiz derseniz de bu bencehttp://www.websibir.com/Samsung-Galaxy-i9500-S4-Cep-Telefonu,PR-126303.html

• Merhaba arkadaşlar ben daha yeni websibirden cep telefonu aldım cok memnun kadım tavsiye ederim hızlı gönderi için teşekkürler websibir.

Ürün alıcak arkadaşlara tavsiyemdir.http://www.websibir.com/Samsung-Galaxy-i9500-S4-Cep-Telefonu,PR-126303.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sari_kamis -- 2 Eylül 2013; 11:02:27 >
  • www.tacirim.net sitesinde iyi fiyatlar var. ayrıca model çeşidi de var baya bi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.