Şimdi Ara

SAATLER (1183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.879.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancanax

quote:

Orijinalden alıntı: IF

Arkadaşlar bana öyle bir saat önerin ki:

Saat, saat markası olsun. Saat taktığımız belli olsun.

İçi, dışı geneli siyah olsun (çok da abartılı değil tabii)

Fiyat azami 750 olsun.

şimdiden teşekkürler.

SAATLER

http://www.saatvesaat.com.tr/urun.asp?id=28416&urun=Hamilton+HM32372735

Al bunu daha da arama bulamazsın...Zira günlerdir arıyorum..Daha da bu fiyata bulunması zordur sanırım yarına kalması mucize..Ben kahverengi başka bir modeli aldım sonuncuymuş stokta kalmadı yazısı çıktı ben alınca

Bir de arkadaşlar pilli makinelerde saati kullanmıyorken pimini çekip öyle bırakmanın bir anlamı var mı?Faydası ya da zararı??

Bunun kahvesini ben aldım..600-750 civarı bulabileceğin en güzel saat bana göre..

• selam sonunda iyi vede kaliteli bir saati sonunda aldım.longines conguest otomatik metal kordon siyah .longines gerçekten çok sade ,çok güzel saat.kronometreliler ağır olduğu için sade olanı aldım.bir önceki saatim tissot marquise de sonra biraz agır geldi.ancak işçiliği saniye akımı insanı mest ediyor.sanatkar bir abim mutlaka longines demişti insan koluna takınca anlıyor.

SAATLER

SAATLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpcanmehmet -- 10 Ağustos 2011; 2:29:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Tourbillon Omega ve 500.000 TL'lik etiket. Kafayı yemiş bu adamlar.

materyal olarak platin ve altın kullanıldığı için fiyat bu seviyelerde. çelik kasa central tourbillon omega 80.000 dolar civarınada mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpcanmehmet

selam sonunda iyi vede kaliteli bir saati sonunda aldım.longines conguest otomatik metal kordon siyah .longines gerçekten çok sade ,çok güzel saat.kronometreliler ağır olduğu için sade olanı aldım.bir önceki saatim tissot marquise de sonra biraz agır geldi.ancak işçiliği saniye akımı insanı mest ediyor.sanatkar bir abim mutlaka longines demişti insan koluna takınca anlıyor.

SAATLER

SAATLER

hayırlı olsun, çok güzel bir seçim. kısa bir süre öncesine kadar bende de hydro conquest modeli mevcuttu.

• iyi ,kaliteli orjinal saati almanın tek yolu nakit paranız ne zaman olursa üşenmeden gidin sirkeci .tahtakale tektek fiyat alın saati inceleyip alın.en az 1000 tl ucuza alabiliyorsanız.
  • Arkadaşlar 300 liraya kadar ne tavsiye edersiniz, şuan casio ef-503 var. Yeni model, özellikle biraz büyük olan saatlerden düşünüyorum. Metal kayışlı olmayacak.
  • quote:

Arkadaşlar şuna benzer bir saati daha ucuza (hatta çok daha ucuza) nereden bulabilirim.
    Çakmasını istemiyorum elbette. Model olarak benzer bir şeyi istiyorum. Saate ayırabilecek 750 tl param var.
    http://www.konyalisaat.com.tr/product_info.asp?id=16352&product=Longines-L2.673.4.78.2

SAATLER
     SAATLER

hem triple date, hem longines. koymayın böyle saatler, zaten triple date zaafım var, çok fena kanıma giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: polish

quote:

Arkadaşlar şuna benzer bir saati daha ucuza (hatta çok daha ucuza) nereden bulabilirim.
    Çakmasını istemiyorum elbette. Model olarak benzer bir şeyi istiyorum. Saate ayırabilecek 750 tl param var.
    http://www.konyalisaat.com.tr/product_info.asp?id=16352&product=Longines-L2.673.4.78.2

SAATLER
     SAATLER

hem triple date, hem longines. koymayın böyle saatler, zaten triple date zaafım var, çok fena kanıma giriyor.

Bir gün mutlaka bu saati alacağım. Buraya yazıyorum

• bir önceki saatim

SAATLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpinco

quote:

Arkadaşlar bana öyle bir saat önerin ki:

Saat, saat markası olsun. Saat taktığımız belli olsun.

İçi, dışı geneli siyah olsun (çok da abartılı değil tabii)

Fiyat azami 750 olsun.

şimdiden teşekkürler.

TW STEEL TW821 ya da TW843 ikiside aynı modeldir, aralarındaki tek fark kadran büyüklüğüdür.
    Benim de kullanıp çok memnun olduğum ve ayrıca sizin aradığınız özelliklere ve fiyat aralağına da sahip şiddetle tavsiye edebileceğim bir saattir

SAATLER

japon makine kullanan bir saat için, çok yüksek fiyatlara sahip. üstelik büyük olması dışında hiçbir özelliği yok. bu tarz saatlerden hoşlanıyorsanız eğer, ebayden 100-150 dolar civarına japon yada swiss makineli 45-50 mm çaplı invicta alın. kalite olarak farkı yoktur. boşuna 400-500 TL fazla ödememiş olursunuz.

• tercih meselesi
  • quote:

quote:

quote:

SAATLER
     SAATLER

Bir gün mutlaka bu saati alacağım. Buraya yazıyorum

saat alınacaksa mutlaka otomatik mekanizma olmalı transparan arka cam kapak bence en güzeli.saatin uzun ömürlü olması su geçirgenliğğnede bağlı.saat gerçek olarak elinize alıp yakından inceledğinizde belli oluyor.iyi geceler

•  SAATLER

su saatin modeli nedir acaba ?
  • şu saat nasıldır acaba?

http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=517996

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IF -- 10 Ağustos 2011; 18:50:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ubiquitous_arda

quote:

şu saat nasıldır acaba?

http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=517996

Verdiğiniz linkte anasayda açılıyo.

pardon. esas link:http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=517996

• bu

SAATLER
  • arkadaşlar absürd bi soru olacak ama 150 tl civarı bir saat alacağım tam olarak ne istediğimi de bilmiyorum türkiye saat forumunda Citizen AN3420 modelini görmüştüm adam ebay dan 130 dolara almış bende bu saate benzer bi saat istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir şimdiden teşekkürler
  • quote:

bu

SAATLER

güzel saat de fakat ucuz etin yahnisi yavan olur gibisinden 36 lira çok az. yukarıda arkadaşın gösterdiği saat hakikaten çok güzel. Casio şöyle bi saati 300-500 civarı yapsa peynir ekmek gibi satar ama işte...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Tourbillon Omega ve 500.000 TL'lik etiket. Kafayı yemiş bu adamlar.

materyal olarak platin ve altın kullanıldığı için fiyat bu seviyelerde. çelik kasa central tourbillon omega 80.000 dolar civarınada mevcut.

Tourbillon ve perpetual bir Breguet 200.000 CHF'nin altı fiyatlara alınabiliyorken bu fiyat bence çok anlamsız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alpcanmehmet

selam sonunda iyi vede kaliteli bir saati sonunda aldım.longines conguest otomatik metal kordon siyah .longines gerçekten çok sade ,çok güzel saat.kronometreliler ağır olduğu için sade olanı aldım.bir önceki saatim tissot marquise de sonra biraz agır geldi.ancak işçiliği saniye akımı insanı mest ediyor.sanatkar bir abim mutlaka longines demişti insan koluna takınca anlıyor.

SAATLER

SAATLER

hayırlı olsun, çok güzel bir seçim. kısa bir süre öncesine kadar bende de hydro conquest modeli mevcuttu.

teşekkür arkadaşm daha iyisi sana kısmet olsun.

• 
Sayfa: önceki 11811182118311841185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.