Şimdi Ara

SAATLER (493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.879.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğim kadarıyla replikalar gruplar halinde gelip dağılıyorlar. Yani birinde gördüğünüzü başkasında bulmanız olası. Takip etmek gerek ama illa kesinlikle bulacaksınız diye bir şey de yok. Ama ona benzer saatleri başka sitelerde bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

arkadaşlar hamilton khaki model saatim için deri kordon alacağım buralarda yani tokatta yok alabileceğim güvenilir yerli yabancı internet sitesi bilen varmı teşekkürler

Kuz saatte Hirsch marka liberty model kayışlar Hamilton saatler için çok uygun oluyor.
  • Bana mıydı bu cevap?

quote:

Orijinalden alıntı: teng

Bildiğim kadarıyla replikalar gruplar halinde gelip dağılıyorlar. Yani birinde gördüğünüzü başkasında bulmanız olası. Takip etmek gerek ama illa kesinlikle bulacaksınız diye bir şey de yok. Ama ona benzer saatleri başka sitelerde bulabilirsiniz.
  • Verdiğin sitelere baktımda , 3000 usd den 500 000 usd ye kadar saatler var. İnsanlar bu saatleri netten nasıl satın alıyor aklım almadı.10 000 usd nin üstü saatlere pek ilgim yok imkan meselesi , 1000 usd ye bile saat alsam gider eller koluma takar bakarım.
    quote:

Orijinalden alıntı: sherlockholmes_1980

Herkesin bayramı mübarek olsun , allah nice bayramlara sağlıkla geçirmek dileklerimle.

ufak bir sorum da var

www.jomashop.com veyawww.24diamonds.com gibi yabancı sitelerden saat almamız durumunda

1-Nakliye ücreti ne kadar olur. Sitelerinde 1-4 arasında gemiye verilir yazıyor ancak ücreti belirtilmemiş.
    2-Yabancı sitelerden alınan saatler için garanti durumları nedir? Yurtiçinde garanti kapsamında değişim ve bakım hizmeti geçerli olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayrin

Bana mıydı bu cevap?

quote:

Bildiğim kadarıyla replikalar gruplar halinde gelip dağılıyorlar. Yani birinde gördüğünüzü başkasında bulmanız olası. Takip etmek gerek ama illa kesinlikle bulacaksınız diye bir şey de yok. Ama ona benzer saatleri başka sitelerde bulabilirsiniz.

Evet, ancak demin orijinalden alıntı yapmayı unuttuğum için boşa yazılmış gibi çıktı.
  • quote:

http://www.24diamonds.com/iwc-portuguese-perpetual-calendar-mens-wristwatch-iw502103_11894

Bunun replikasını bulmak hayal mi olur?

Gördüğümü hatırlamıyorum ama aynı kasa büyüklüğünde ve şeklinde , Iwc 8 days modelinin replikaları var.
  • Nerde var ?
  • http://www.watcheshot.com/IWC-5021-19.html

Ben buldum bir tane. Bu site güvenilir mi ? Saatlerin kalitesi nasıl sence? Bütün forumu okudum , replika kalitesi hakkında bir çok bilgiler var ,ama gene de insan işin ehli gibi bakamıyor olaya, tecrübe bilgiyi her zaman geçiyor. bu sebebten sana soruyorum. Yardımların için teşekkürler.
  • bu saat hakkında bilgisi olan var mı? otomatikmiş ama içindeki mekanizma nasıldır iş görür mü? otomatiği iş görmez diyorsanız 200-250 milyon arası pilli casio saat almayı düşünüyorum. yada 300-350 milyon hamilton

SAATLER
  • quote:

http://www.watcheshot.com/IWC-5021-19.html

Ben buldum bir tane. Bu site güvenilir mi ? Saatlerin kalitesi nasıl sence? Bütün forumu okudum ,
    replika kalitesi hakkında bir çok bilgiler var ,ama gene de insan işin ehli gibi bakamıyor olaya,
    tecrübe bilgiyi her zaman geçiyor. bu sebebten sana soruyorum. Yardımların için teşekkürler.

Dostum bu siteden ben olsam almazdım NEDEN

Çünkü adamlar orjinal saatin fotosunu koymuşlar.

Replica alacağın sitede mutlaka replicasının fotosu olmalı
  • Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Orijinalden alıntı: mustafakksl

3. olan derim çok şık bir saat link var mı peki ?

nasıl yani link anlamadım

Saatin özelliklerine ve fiyatına bakacağımız bir link yani

pardon kardeş buradan istediğine girebilirsin
    http://www.google.com.tr/search?hl=tr&um=1&q=BEM%20501L&ndsp=20&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw&start=0
  • Arkadaslar Casio Wave Ceptor serisinden kullanan var mi?

calisma ilkesini biliyorum fakat kullanan varsa ayrintili bilgi verebilir diye soruyorum.

Arastirdigim kadariyla Amerika'daki vericiden Turkiye'ye sinyal ulasamiyor fakat Almanya'daki verici Turkiye'nin bati kismini kapsiyor.

merak edenler icin link:http://waveceptor.casio.com/home/
  • tekin1923 Armani almanı tavsiye etmem basit Çin malı bir saat bu saatlerde kullanılan makineyi birçok raplicada görüyoruz.Bir miktar daha para ekleyip Hamilton alman çok daha akıllıca bir seçim olur.
  • quote:

Ben buldum bir tane. Bu site güvenilir mi ? Saatlerin kalitesi nasıl sence? Bütün forumu okudum , replika kalitesi hakkında bir çok bilgiler var ,ama gene de insan işin ehli gibi bakamıyor olaya, tecrübe bilgiyi her zaman geçiyor. bu sebebten sana soruyorum. Yardımların için teşekkürler.

Komplike bir model...Piyasadaki bu tür komplike saatlerin replicaların kalitesi genellikle çok düşük olur ETA makineli bir modelini bulsanız bile fonksiyonların ayarı orijinali gibi ince ve dakik olmaz daha sade modellere bakmanız uygun olur.
  • sağolun ama sitesine baktım öyle bir model göremedim
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

arkadaşlar hamilton khaki model saatim için deri kordon alacağım buralarda yani tokatta yok alabileceğim güvenilir yerli yabancı internet sitesi bilen varmı teşekkürler

Kuz saatte Hirsch marka liberty model kayışlar Hamilton saatler için çok uygun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

tekin1923 Armani almanı tavsiye etmem basit Çin malı bir saat bu saatlerde kullanılan makineyi birçok raplicada görüyoruz.Bir miktar daha para ekleyip Hamilton alman çok daha akıllıca bir seçim olur.

@ Azizim üstat teşekkürler verdiğin bilgi için. bana 300-400 TL arası önerebileceğin otomatik saat var mı? seiko 5 ya da replika ama eta olanından (okudukça birşeyler öğreniyoruz da )
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekin1923

quote:

Orijinalden alıntı: Azizim

tekin1923 Armani almanı tavsiye etmem basit Çin malı bir saat bu saatlerde kullanılan makineyi birçok raplicada görüyoruz.Bir miktar daha para ekleyip Hamilton alman çok daha akıllıca bir seçim olur.

@ Azizim üstat teşekkürler verdiğin bilgi için. bana 300-400 TL arası önerebileceğin otomatik saat var mı? seiko 5 ya da replika ama eta olanından (okudukça birşeyler öğreniyoruz da )

300-400 cvarı ETA replica bulmak zor bazen uygun fiyatlı ETA modeller olabiliyor ama kullanılan kalite pek yüksek olmuyor çünnkü replica saatlerin fiyatları yükseldikçe saatte kullanılan materyal ve işçilikte o oranda artıyor.Seıko otomatik saatler iyi bir tercih olur fiyatına göre gayet kaliteli ve sağlam saatlerdir.Seıko 5 serisinde hoşunuza giden bir modeli tercih edebilirsiniz.
  • Orijinalden alıntı: w_ashburn

Arkadaşlar orient kullanan vede bana yardımcı olabilecek kimse var mı ??? Bunun alarmı nasıl kuruluyo içinde ki sayılar falan ne işe yarıo lütfen yardım edin
     SAATLER
  • Evet direk orjinalin resmini koymuşlar biraz düşündürücü, replikasının fotoğrafını istiycem ona göre değerlendirme yapacağım. Birde western union ile ödeme yapın diyolar yaparsak yüzde 30 iskonto yapıyorlar. Güvenilirmi aceba ?

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

Ben buldum bir tane. Bu site güvenilir mi ? Saatlerin kalitesi nasıl sence? Bütün forumu okudum ,
    replika kalitesi hakkında bir çok bilgiler var ,ama gene de insan işin ehli gibi bakamıyor olaya,
    tecrübe bilgiyi her zaman geçiyor. bu sebebten sana soruyorum. Yardımların için teşekkürler.

Dostum bu siteden ben olsam almazdım NEDEN

Çünkü adamlar orjinal saatin fotosunu koymuşlar.

Replica alacağın sitede mutlaka replicasının fotosu olmalı
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.