Şimdi Ara

SAATLER (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.531
Cevap
104
Favori
3.879.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dual-Time ve GMT konusunda bakılması gereken bir marka da VULCAIN. Adamların normal saati yok desem yeridir, paso GMT çalışıyorlar. Oldukça da şık modelleri var.
  • quote:

nedir yani bakkalda da var :)
    bravo çok takılma erol abimize sonra yazıyor yazıyor okunmuyor böle 15 paragraflık kompozisyon hazırlıyor sonra okurken unutuyoruz ne yazdığını

istesenizde simdi o kadar yazamam, onlari yazdigim zaman beach te idim, deniz kenarinda sazlong a uzanmisim, midye ve buz gibi efesim yanimda, yaz allah yaz, malum ramazan ayinda olmamiz munasebeti ile ilham gelmedigi gibi olanda gidiyor...
    birde su haftaya surpriz olayina aciklik getirelimde yanlis anlasilmasin, haftaya yeni saat alacagim falan yok..
    haftaya Almanya ya gidiyorum, yani yazacak malzeme cikacak, buda demektir ki kafaniz utulenecek yine,
    ben ne guzel kosemde sessiz sessiz oturuyordum, Madem su rolex konusunu actiniz sorayim bari, ozellikle kafil, sen bu konudan anliyorsun madem,
    bu gun bir yerde rolex sordum, satic 70 $ dedi oda yapar 115 lira gibi bir rakam, ama 100 lira duz yaparim dedi..
    sizce bu rolex orjinalmidir? degilse madem satici nicin orijinal dedi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eroltay -- 31 Ağustos 2009; 20:19:36 >

• Saat üstadlarına Saygılar.Sizin sayenizde saat hastası oldum çıktım.Bende de bir Seiko SNA451P1 var.Bu saat hakkındaki yorumlarınızı beklemekteyim.Saatin linki aşağıda verilmiştir.

http://urun.gittigidiyor.com/SEIKO-SPORTURA-SNA451-P1-CHRONOGRAPH-ALARM-SAAT_W0QQidZZ12910880
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

quote:

Orijinalden alıntı:

SAATLER
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER
     SAATLER

buda ilanımın linki...

http://forum.donanimhaber.com/m_34036773/tm.htm

Yeni kordon taktım.
    Hangisi daha iyi..?

SAATLER
     SAATLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 31 Ağustos 2009; 22:12:31 >

• erol abi ben davulcumun bakkalımın yalancısıyım hani replika mıdır deil midir farkedemem bile. misal satıcı bana versin 2 gün dursun bende bakaym hemen söküp içine nası bişi var ne kadar hassas çin malezya isveç balkan romen hiç farketmez menşeisi tatmin ederse kanarım ben alırım direk heralde 1000 derse 1000 100 derse 100 dolar ytl ne ise artık hehe roleks de yazsa üzerinde yerim yani. ama tayfun abiydi sanırım bi abimiz replika uzmanıydı burada ona sormak lazım. sürpriz için de kursağımızda kaldı diyelim forum üyeleri olarak herbirimiz kasyla omega bekliyorduk böle domates protakal gibi ama..

terso saat de yok abi nerde ya otomatik/manuel ne ise ters köşeye yatırdı beni hakikaten ulaşılır birşey bulamadım hala.. birden fazla balans nasıl çalışır onu da göremedim hani kafada kurdum bi kaç bişi ama gerçekte çalışanlar nasıl onu göremedim. ters saat bulamayınca dedim lan bari bunu bulayım besleyeyim egoyu o da olmadı. ne pis işmiş tıkanıp kalmak yarın devam o vakit.

saygılar sevgiler ii geceler hepinize...

• benim bir arkadaşın kapıcısına da apartmada oturan saygın birisi rolex hediye etmiş,biraz ileri gidiyormuş,bir saatçiye ayar için götürmüş oda abi bu kıymetli saat bakım ve ayar yaparım ancak 70 Tl.ni alırım demiş,oda yaptırmamış,bir ara bizim arkadaşın yanında denk gelince (bizim arkadaş apt. yöneticiside)benim saat meraklısı olduğumu bildiği için konuyu bana aktardı,ancak saat yanında değilmiş,bende görmem lazım,ama sakın ayar mayar yaptırma zaten saatin fiyatı o kadardır felan deyince,acaba adamın hayallerini yıkmış mı oldum.saati görmeden konuşmakla hatamı yaptım,yoksa orijinal olabilir mi?
  • evet foruma biraz nese gelsin diyerek yukarida sordugum, (acaba gercekmi) sorunun aynisi bu forumun bir yerinde geciyordu...bu soruyu ciddi olarak soranlar bile oldu..120 lira fiyati olan bu saat gercekmi? diye..
    sizin kapicinin rolex olayida degisik bir olay, acaba saatci gercekten orijinalmi zannetti? yoksa para kopartmayami kalkti..
    sayet gercekten orjinal zannetti ise, gercekten fikra gibi...

bu tur olaylarin baslica sebebini zenaatkar kalmamasina bagliyorum ben..is artik tamamen ticarete dokuldu..
    isim vermek istemiyorum, gecen hafta izmir deki en eski saatcilerden birisine vitrindeki bir saati gosterdim,
    sayet safir camli ise almayi dusundugumu soyleyerek cikarmasini rica ettim, bana soyledigi soz anen soyle, bombeli camlarda safir olmaz,
    kolumdaki saati gosterdim, bu saatinde cami bombeli ama safir dedim, baktim anlayacagi yok, hala iddia ediyor, haklisin deyip ciktim..
    bu bahsettigim sahsin babasi izmir in en taninmis saatcilerinden birisi idi..ve daha ziyade her turlu saat malzemesi ve bazi ufak tefek markalarin toptanciligida var...ogluda babasinin isminden gecinmeye kalkiyor ama, kendisini gelistirmiyor ve oyle bir gayretide yok, oraya oturtmus bir iki adam, tamir isine onlar bakiyor, amcamda ahkam kesiyor..
    iki tane dukkani olan, yine baska bir saatcide kinetix de pil olmadigini iddia etmisti daha once...

alacagimiz model kafamizda belli olsa bile, bu tur yerlerden alisveris etmemek lazim diye dusunuyorum..
    bir sey sadece satmakla olmaz...esnaf, az cok sattigi mali ve ozelliklerinide bilmek zorunda oldugu gibi, genel bilgiyede sahip olmali diye dusunuyorum....

"yoksa adamin hayallerinimi yiktim" demissiniz...siz dogru olani yapmissiniz..
    B...kla yapilan, S...dikle yikilirmis...yukarida bahsettigim tipteki sozum ona sanatkarlar adamda B..kla hayal insaa etmisler, sizde yikmissiniz, ne guzel..

kalin saglicakla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eroltay -- 1 Eylül 2009; 0:41:10 >

• eroltay ben omega sevmem..arkadaş yanlış belirtmiş...watcher dan jaeger yolu yapıyorum...sende iwc falan takıl..bu aralar bönkör sağolsun....

quote:

Orijinalden alıntı: eroltay

arkadaslar bu forumda birileri tarafindan Omega saat dagitiliyormus, farkini versem Rolex ile degistirebilirmiyim acaba?
  • axiaziz bu saatin kadrana 30 saniye göz kırpmadan bakınca ne şekli beliriyo

quote:

Orijinalden alıntı: axiaziz

quote:

Orijinalden alıntı: MortingenStrasse

valla adamlar güzel bi ters saat yapmıyor ki alalım. dandik bir şey de almak istemiyorum, birileri yapana kadar rafa kalktı heralde bizim iş

Doğru söylüyorsun da ben şöyle düşündüm;
    30-40 dolara satıyorlar zaten, dandik olsa n' olur. Alalım, bir kaç hafta takar, sonra bozulursa da atarız zaten.

Ekseriyetle bu yeşil kadranlı olan model var gördüğüm sitelerde, bi' şekilde alalım derim ben, hatta bizden başka deli çıkar da isteyen olursa topluca alırız
    Gene de siz bilirsiniz tabii, sırf hevesimi almak için dahi olsa, bi' şekilde alıcam ben.

SAATLER

• merhaba axiaziz'in yazısına atfen
    "bu çok iyiydi" derken ben sitede teng rumuzlu tayfun beyin ,benim swatch saatimi neden bilmiyorsunuz muhabbetine yazdıkları için "bu çok iyiydi "diye mesaj atmışttım ve gülme işareti koymuştum. Ancak öyle bi yere denk gelmiş ki birinin derdinin tam altına gelince sanırım benim de ona destek verdiğimi düşünmüşsünüz. Durum öyle değil tabiki bu forumun 240 küsür sayfasını bir bir okuyarak gelmek uzunca bii zaman alan iş . keşke konu başlıkları altında ilerlese daha iyi olurdu bu benim kendi gördüğüm bir eksiklik ama sikayet konusu olan başlıkla alakası yok. Fakat bu forumdaki mesaj trafiği sorunlu örneğin sizin beni yanlış anlamanızın sebebi benim bir başkasının yorumuna atfen yazdıklarımın sitenin teknik eksikliğinden ötürü bir başkasının görüşlerini desteklemişim algısına neden olmuştur.Buna yol açması yeterince bi sorundur forum için.. . Ama ben yeni girmeme karşın çok faydalandım ve hatta bi kaç dost bile edindim. O nedenle lütfen size şahsınıza burdaki insanlara karşı en ufak bi yönlendirici tavrım olamaz o nedenle herkesin bilgisine saygım sonsuz...
    adem yılmaz

• eroltay bu da basit ve hiç modası geçmeyecek 1 gmt..benim de aklımdaki 1 model...tam tarzın değil gibi ama omegadan 2 misli ucuzdur

SAATLER
  • yazının 1 bölümüne istinaden......doğrusun safkan 1 saatforumu değil

quote:

Orijinalden alıntı: serkes73

merhaba axiaziz'in yazısına atfen
    "bu çok iyiydi" derken ben sitede teng rumuzlu tayfun beyin ,benim swatch saatimi neden bilmiyorsunuz muhabbetine yazdıkları için "bu çok iyiydi "diye mesaj atmışttım ve gülme işareti koymuştum. Ancak öyle bi yere denk gelmiş ki birinin derdinin tam altına gelince sanırım benim de ona destek verdiğimi düşünmüşsünüz. Durum öyle değil tabiki bu forumun 240 küsür sayfasını bir bir okuyarak gelmek uzunca bii zaman alan iş . keşke konu başlıkları altında ilerlese daha iyi olurdu bu benim kendi gördüğüm bir eksiklik ama sikayet konusu olan başlıkla alakası yok. Fakat bu forumdaki mesaj trafiği sorunlu örneğin sizin beni yanlış anlamanızın sebebi benim bir başkasının yorumuna atfen yazdıklarımın sitenin teknik eksikliğinden ötürü bir başkasının görüşlerini desteklemişim algısına neden olmuştur.Buna yol açması yeterince bi sorundur forum için.. . Ama ben yeni girmeme karşın çok faydalandım ve hatta bi kaç dost bile edindim. O nedenle lütfen size şahsınıza burdaki insanlara karşı en ufak bi yönlendirici tavrım olamaz o nedenle herkesin bilgisine saygım sonsuz...
    adem yılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: serkes73

merhaba axiaziz'in yazısına atfen
    adem yılmaz

Adem Bey işte bunlara yol açmamak için "alıntı" tuşunu kullanmalısınız. Tıpkı şu an benim yaptığım gibi.
    Atıfta bulunacağınız yazıyı "alıntı" yapıp, yorumunuzu yaparsanız, bu tür yanlış anlaşılamlara mahal vermemiş oluruz.
    Hoşçakalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: egunns

axiaziz bu saatin kadrana 30 saniye göz kırpmadan bakınca ne şekli beliriyo

Ahanda anlamadım
  • "....sayet safir camli ise almayi dusundugumu soyleyerek cikarmasini rica ettim, bana soyledigi soz anen soyle, bombeli camlarda safir olmaz,......." bu konuşma banada yabancı gelmedi,burada da buranın en iyi saatçşisi bana aynı şeyi söylemişti,bende cevabını verdim ama baktım anlıyacağı yok,ayrıca büyük saatçi,büyük usta ya, uzatmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafil arn

ortam, taraf bahane muhabbet şahane maksat bir arada olalım değil mi zaten ha omega veren varsa her türlü tarafa geçerim ben o ayrı :)

Artık Omega verilmiyor,ama Manisa Mesir şenliklerinde minareden fırlatılacakmış.. yakalayan yaşadı, (herşeye iyi geliyor biliyorsunuz)
  • quote:

Orijinalden alıntı: egunns

eroltay bu da basit ve hiç modası geçmeyecek 1 gmt..benim de aklımdaki 1 model...tam tarzın değil gibi ama omegadan 2 misli ucuzdur

SAATLER

Bu saat evvelki sene 2650 frank idi, geçen sene 2900 frank oldu. Çok da ucuz bir saat değil. Cosc Omega Seamaster 2800 frank ile karşılaştırıldığında pahalı, De Ville ile karşılaştırıldığında ucuz kalıyor.
    Ben de bayağı bir süre peşinde dolanmıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teng -- 1 Eylül 2009; 11:17:33 >

• markafonide longines saatler satışta. üyelik için benim maili kullanabilirsiniz: qscvqscv@hotmail.com
    adres: http://www.markafoni.com/user/registration/register/code/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi May Day -- 5 Eylül 2009; 22:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teng

quote:

Orijinalden alıntı: kafil arn

ortam, taraf bahane muhabbet şahane maksat bir arada olalım değil mi zaten ha omega veren varsa her türlü tarafa geçerim ben o ayrı :)

Artık Omega verilmiyor,ama Manisa Mesir şenliklerinde minareden fırlatılacakmış.. yakalayan yaşadı, (herşeye iyi geliyor biliyorsunuz)

Yaa tayfun oldurcen beni, burada da satici cocuk kafasini kasiyip duruyor benim ekran karsisindaki kahkahalarima

• eroltay bu da basit ve hiç modası geçmeyecek 1 gmt..benim de aklımdaki 1 model...tam tarzın değil gibi ama omegadan 2 misli ucuzdur

Egunns,
    hic Jaeger e sulanma, ben sen onden istedim Watcher den, hem sana Omega verecekmis, al Omegani otur yerine, bozma milletin isini, kapatma tezgahin onunu kardesim..

evet, TagHeuer konusuna gelince, ayni saatten hic kullanilmamis spot fiyatina var idi bir yerde, fiyati 1000 euro civarinda idi...alip almamak konusunda tereddut etmistim, fakat bildigim kadari ile Cosc yok, bu sebepten ve Omega merakimin tekrar depresmesinden dolayi vaz gecmistim...
    GMT li saat olarak, bunlarda hosuma gidiyor, tek dusundugum nokta 42 mm. olmalari..

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eroltay -- 1 Eylül 2009; 11:48:59 >

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.