DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
formattan önce driver yedeklemek nasıl oluyor?
7
Cevap
0
Favori
6.185
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> formattan önce driver yedeklemek nasıl oluyor?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1653 Mesaj
      26 Ocak 2008 22:37:31
      Arkadaşlar bilgisayara format atmadan önce her ihtimale karşı driverlarını yedeklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
      Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!
    • Yüzbaşı
      317 Mesaj
      26 Ocak 2008 22:52:59
      kardeş driverları ya anakartın cd sinde windowsu kurmadıgın bölüme toplarsın. bu cd yoksa formattan önce anakrtın modeline göre netten indirirsin ve windiws kurmadııgn diske alırsın. ondan sonra formatını atıp driverları cdden yada öteki bölümden kurabilirsin

Core i5 750 / ZALMAN CNPS7700-CU / GIGABYTE P55-UD4 / ZOTAC GTX470 / G-SKILL 2*2 GB 2000 MHZ / DARK EVO KASA / HIGH POWER 550W PSU
    • Binbaşı
      1317 Mesaj
      26 Ocak 2008 23:01:50
      internette bi çok driver yedekleme programı var.önerim drivermax programı hem kullanışlı hem basit

• Yarbay
      11899 Mesaj
      26 Ocak 2008 23:05:08
      http://forum.donanimhab...b.asp?m=20646300&go=last
      üst topikte verdim bir program süper çalışıyor
      driver genius professional edition

• Yüzbaşı
      379 Mesaj
      26 Ocak 2008 23:05:10
      Windriver
      Programı çalıştırıyorsun.Pc de D klasörüne komple yedek driverleri alıyor.Formattan sonra o klasörü göstererek tanıtabilirsin...

• Binbaşı
      1653 Mesaj
      26 Ocak 2008 23:11:50
      cevap için teşekkürler. Yalnız fatih arkadaşımız sorumu yanlış anlamış. Benim sorduğum driver cd.leri olmayan bilgisayara format atmadan driverlarını yedeklemek istediğimi söylemiştim. Diğer arkadaşlar program önermişler. Bir deneyeyim bakalım. Drivermax programı ile driver yedekledikten sonra format atılacak. Daha sonra driverları kurarken sanırım yedeklenen dosya gösterilecek. En azından her donanımın cd sini ya da driverını aramaya gerek kalmaz diye düşünüyorum. Zaten olan driverları yeniden kurmak en iyisidir. Olmayanları da yedekten kurmak çare olur.

***YaPTıĞıMıZ YoRuMLaR SaDeCe KeNDiMiZi BaĞLaR ***
      Yaptığın HiçBir Şeyden Pişmanlık Duyma, Pişman Olacağın HiçBir Şeyi Yapma!
    • Yarbay
      2871 Mesaj
      27 Ocak 2008 01:14:36
      Bilmiyorum sazan konumunamı düştüm ama Acronis True İmage daha kapsamlı bişiy tavsiye ederim!

.com / Flickr
    • Yüzbaşı
      391 Mesaj
      27 Ocak 2008 01:45:03
      benim gördüğüm ve bildiğime göre , driverlar ı ne kadar backup alırsanız alın bazıları yinede cd istiyor. buna dikkat edin.acroniste bu problem olmuyor ancak o da driverları ayrı almıyor ya tüm pc yi yada bazı verileri alıyor. aslında driverları veya bazı programları bağımsız backup alabilen bir program gercekten çok işe yarar. özellikle setup ları olmayan bir pc ye format atmak bir işgence olabiliyor.

A FRIEND IN NEED IS A FRIEND INDEED
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> formattan önce driver yedeklemek nasıl oluyor?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.