Şimdi Ara

Gossip Girl izleyenler buraya!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
4.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olabildigince az spoiler vererek Gossip Girl'den bahsetmeye calisacagim. Temelin de guzel bir genclik dizisi. Okul,aile,arkadaslik ortami vs vs guzel sekilde islenmis. Gossip Girl Turkce de dedikoducu kiz gibi bir anlam tasimakta. Gossip Girl ile ilgili daha fazla bilgi vermiyorum yoksa spoiler oluyor.

Ana karakterler ; (Parantez icin de yazanlar gercek isimler, digerleri ise dizide ki isimler)

Serena van der Woodsen (Blake Lively)

Blair Waldorf (Leighton Meester)

Dan Humphrey (Penn Badgley)

Nate Archibald (Chace Crawford)

Chuck Bass (Ed Westwick)

Daha bir suru karakter var ama on plan da olanlar bunlar.

Yanlisim yoksa sezon1 13. bolum yayinlandi. 14 bolum tarihi 27 Ocak 2008 olarak gozukuyor ama bu grevler yuzunden bazen bolumler ertelenebiliyor.Diziyi izledikce kafaniz da daha bir belirir pek fazla soylenecek sey yok genel de genclere hitap eden bir dizi.
  • Arşivimde mevcut ama daha merak edipte izlememiştim..13.bölümüde oynadı geçenlerde..Kızlar resimde görünenden daha güzel onu garanti edebilirim..

Dizinin konsepti ise The O.C. ye çok benziyor..buna ek olarakta Seks Oyunları diye bir film vardı hatta daha sonra 2 si ve 3 ü de çekilmişti..içinde ondanda birşeyler olan bir dizi..Cebinde 100 dolarlık banknottan aşağısı olmaya zengin liseli çıtırların aşk ve entrikalarını anlatıyor...izlemeye değer...
  • Genclik dizilerini sevenlerin izlemesi gereken bir dizi.
  • Yakında izlemeye başlayacağım, konuları benzemese de umarım One Tree Hill tadında olur.
  • çok daha fazla entrikalar var bu dizide..one tree hill biraz daha duygusal kalıyor...
  • son bolum cok kritik bir yerde bitti yav.

ben sex kaseti sanmistim o videoyu acaba adami zevkten mi oldurdu serena.

bu arada dizinin kadrosuna katilip izlenirligini daha da arttiran michelle trachtenberg'ten de bahsetmeden olmaz. cok guzel sirret rolu oynayabildigini gosterdi tekrardan, six feet under'da buna benzer bir roldeydi ama buffy, eurotrip ve ice princess'te ise tam tersiydi. her hali iyi valla ne diyelim.

• ilk bölümü izledim ve bana göre olmadığını anladım
  • İndirem bir ara
  • 2. sezon Eylul ayinda basliyor.
  • İndirilcek bi dizimi arkadaşlar nasıl ? Bi ara linklerine mouse um kaymıştı indirmedim sonra başka bişey indirmiştim :D .
  • CNBC-e de başlayacak.

Pilot bölümü seyreder öyle kararını verirsin.

Beni biraz sıktı şahsen. Olaylar yavaş ve Gilmore Girls'deki gibi bır bır sürekli konuşuyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZoRBa

CNBC-e de başlayacak.

Pilot bölümü seyreder öyle kararını verirsin.

Beni biraz sıktı şahsen. Olaylar yavaş ve Gilmore Girls'deki gibi bır bır sürekli konuşuyorlar.

Aman kalsın o zaman.
  • hollyoaks kadar güzel bi gençlik dizisi olacağını sanmıyorum
  • Kafada kurdela , kareli mini etek , yarım çoraplar ... bu görüntüden daha çok ekmek yerler akıllı adamlar .
  • Yeni dizim budur...İzlemeye başlıyorum artık.
  • Beverly Hills Gençliği diye bir çizgi film yayınlanmıştı ülkemizde.İşte o çizgi filmin daha entrikalısı ve daha gelişmişi bu dizi oluyor.Dizide kimin eli kimin cebinde belli değil.Dizide herkes birbirine aşık oluyor sonra birbirlerinden bıkıyorlar daha sonrada diziye yeni birileri katılıncada topluca ona aşık oluyorlar.Onun dışında da hemen her bölümünde mutlaka entrikalık olaylar oluyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: V_lkan

Yeni dizim budur...İzlemeye başlıyorum artık.

hortlatmasaydın bu konuyu be hocam
    burda var güncel konusuhttp://forum.donanimhaber.com/m_26784967/tm.htm
  • gidin kaygısızlar izleyin daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: QuasH

gidin kaygısızlar izleyin daha iyi

• cnbc-e den takip etmeye çalışıyorum daha ilk sezondayım.çok fazla alışkanlık yapmadı bende açıkçası konu,gelişen olaylar biraz yüzeysel geldi bana.
    en basitinden takip ettiğim one tree hill ile bir gençlik dizisi bazında kıyaslandığında yanından bile geçemez.

ama ilerleyen bölümler,sezon ne gösterir bilinmez tabi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.