Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.751
Cevap
51
Favori
510.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şöyle cüzi fiyata kıyıda köşede kalmış şarjlı, 2-3 numara yapacak, tek ayarlı taraklı makine yok mu bildiğiniz idare etsin yeter 2 yıl falan.
  • AAT.BH kullanıcısına yanıt
    Dün, A101'de gördüm tarif ettiğinize benzer bir makine. 20TL gibi de bir fiyatı vardı. Ekstra bir tarağının olmaması ve sanırım iade almışlar üstünde saçları bile duruyordu o yüzden almadım. El avuç doldurur bir makine değildi yalnız, ufak olanlardandı.
  • alperen_69 kullanıcısına yanıt
    Ben 3 numara kestiğim için 2-3 ayda bir anca traş oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamettrie

Sıfıra 3 e vuracaksanız olur ama şekilli kesim yapacaksanız tarakları büyük geliyor. Küçücük kafayı o tarakla kesmek zor. Berberlerin kullandığı dingling var tarakları daha ufak sanki ilerisinide düşünerek.

Tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• babyliss e709e cihazını aldım. gelince nasıl olduğunu yazarım. fiyatı 70 tl.

3 adet başlık var. birisi kirli sakal için 0.5 mm den 4.5 mm ye kadar yarım mm artarak giden başlık. diğer 2 başlıkta 3 mm den 36 mm ye kadar 1 mm atlamalı başlık. bıçaklar titanyum değil krom-molibden çeliği. titanyum tamamen göz boyama. bir kere titanyum kaplama kadar sertlik isteyecek bir durum yok bu makinelerde. sırf titanyum bıçak diyerek fiyatı hayli arttırıyorlar. yada fiyatı zaten yüksek bari titanyum değil demesinler diye kaplanıyor.

Hangi Saç Kesme Makinesi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAT.BH -- 20 Nisan 2016; 3:57:52 >

• yukarıdaki mavi babyliss marka aleti 70 tl ye aldım. bugün geldi. içinden kaliteli ince saç tarağıda çıktı tam aradığım şey. şarjda kullanılıyor. en sevdiğim tarafı standı olmaması. altı düz olduğu için tek başına her yerde dik duruyor. çok aşırı büyük ve ağır bir makine değil tam taşınabilicek boyutlarda ele oturan, kendinizin kullanabileceği ebatlarda. mavi renk ve başlıklar şeffaf mavi olduğu için görüntü kirliliği vermiyor ayrıca çocukları korkutmayacak cinsten. benim ilk defa gördüğüm sistem olan parmağınızı bıçakların altından ittirince üst başlığın komple çıkması bu sayede çok rahat yağlama ve temizleme imkanı sunuyor. takılma vs yapmıyor şarjı iyi gidiyor. zaten babyliss fransız markası bilen bilir kalitelidir. aletin plastiği kaliteli öyle ele alınca gıcırtı v.s yok butonları sert. 0.5 mm den 36 mm ye kadar 1 mm aralıklarla değişen 1 adet sakal 2 adet saç başlığı var.

tek eksiği su geçirmez olmaması. oda 70 tl için normal bir durum zaten. kanımca çok büyük meblağlar vermeye gerek yok.

bu arada alt bıçağı v şekilde değil u v u v şeklinde değişik bir profili var kanımca bir kerede daha fazla saç kesmeyi sağlıyor.

• arkadaşlar acaba tarak büyüklügü 30mm veya daha üstü Moser marka saç kesme makinesi var mı?

Çünkü moser da tarak sıkıntısı var.
  • Linkteki üründen alıp kullanan varmı acaba baya övmüşler yabancı forumlarda fiyat olarakta bay uygun geldi.

http://www.amazon.com/Andis-Promotor-Clipper-Trimmer-29115/dp/B001BODNYO

• Arkadaşlar,

Moser 1400-0278 ile Moser 1400-0050 arasındaki fark nedir acaba?
  • Birinde tek başlık var, öbürküsünde 4 tane.
    Makine aynı makine.
  • Teşekkür ederim.

Bende Moser 1400-0278 var(dı). Biraz önce yere düştü, başlık kısmı kenarından kırılıp çıktı. Tek fark başlıklarsa, daha fazla para vermeyeyim o zaman.
  • sevdalıbulut S kullanıcısına yanıt
    kardeşim 0278 de 4 tarak 1 makas 1 berber tarağı
    0055 var onda 4 tarak var
    0050 var onda 1 tane tarak çıkıyor
    makineler hepsinde aynı zaten
  • 0050 siparişi verdim.

Hızlı yardımınız için içtenlikle teşekkür ederim dostlar.

sağlıcakla kalın.@Alisilin07@enjoyman95

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevdalıbulut -- 23 Nisan 2016; 15:41:05 >
  • Arkadaşlar size bir sorum olacak,
    1 yıldır saçımı kendim kesiyorum ucuz bir makine vardı bu aralar sıkıntı çıkarmaya başladı. Ayrıca evde 4 iran kedim var her seferinde önce kendi saçımı sonra onları traş ediyorum başlığını söküp dezenfekte edip sonra tekrar kullanıyorum buna başka uygun maksimum 100-150 tl arası bir makine önerme imkanınız var mı

• ZIKKIM Z kullanıcısına yanıt
    Moser tam senlik ama ben olsam dingling makine var berberleirn kullandığı ondan 2 tane alırdım. Aynı makineyi kullanma hocam.
  • Mosee vardı bş türlü kullanamadık remington önerir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZIKKIM -- 28 Nisan 2016; 23:17:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Eğer kendi saçınızı kendiniz kesmek istiyorsanız bu konudaki tüm yazılanları unutun ve şu muhteşem makinayı bu fiyatta iken kaçırmayın;

Remington HC4250 Quickcut Saç Kesme Makinesi - HB'da kupon ile 105TL'ye almak mümkün.

Ürüne Amazon.com'da rasgelmiştim. Kullanıcı yorumları:http://www.amazon.com/Remington-HC4250-Shortcut-Clipper-Haircut/dp/B014SG66UO/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1455586250&sr=8-1&keywords=hc4250

Philips rezâletinden sonra ilâç gibi geldi. Makinayı özetlemek gerekirse;

-Tek geçişte saçları olduğu gibi alıyor. Motoru çok kuvvetli.
    -Eşit biçimde kesiyor, saç teli kaçırmıyor.
    -Saç biriktirme/tıkanma problemi yok.
    -Süper ergonomik, kullanışlı. Tutması, kesmesi çok pratik.
    -Eğimli yapısı ile kafayı kaplıyor.
    -Tamâmiyle yıkanabilir.
    -Kablosuz. Tek şarj ile 40dk'ya kadar kesme süresi(Henüz tecrübe etmedim).
    -Hızlı şarj özelliği ile 10dk'da bir kullanımlık şarj etme.
    -Kaliteli, şık taşıma çantası ile geliyor.
    -Kablolu da kullanma imkânı.
    -Site üzerinden cihazı kaydederek ekstradan 1 yıl daha garanti süresi kazanıyorsunuz(https://tr.remington-europe.com/product-registration.html)

Şu ana kadar farkettiğim tek eksi yönü berâberinde gelen en uzun tarağın 1.5cm olması...

Videoyu izlemekte fayda var;

Bu kısımdaki resimlerhttp://www.qualescegliere.it/elettrodomestici/cura-persona/tagliacapelli/remington-hc4250-quickcut-hair/ sitesinden alıntıdır;

dostum kendi traşımı kendim olmayı artık iycene kafaya koydum uzun incelemelerim sonucu senin bu makinadan yada http://www.hepsiburada.com/remington-hc5810-genius-cantali-kablolu-kablosuz-sac-kesme-makinesi-p-SGREMHC5810 birini alacağım.linkini verdiğim cihazın tek avantaji uzun tarakları olması 4cm.yekadar.oyüzden tercihim.demişsin ya keşke 1.5 tan büyük tarağı olsa bu makinada var ama elindeki gibi değil ağzı geniş değil.sence bunumu alayım yoksa senin cihazdan alıp 1,5 cm.üzeri istediğim uzunluğu makaslamı yapayım(makasla beceremem diye onu tercih ediyorum)çok kararsız kaldım.eğer 4 cmlik tarak senin makinada olsa hiç düşünmeden alcam.ama niye 1.5 la sınırlamışlar bilmem insan bir tanede olsa koyar yanına yaw .çok kararsızım öneri acil bekliyorum...

• yani tek derdim 1.5 yetersiz görmem biraz uzun tarakları olan modellerde olabilir..makasla becerirsin istediğin uzunluğu derseniz onada gerek yok tabi.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.