Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
56.065
Cevap
1.321
Favori
2.233.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam, 2012 yılında Roomba 790 satın alımıştım, artıkpoili çok çabuk bitiyor... Web sitenizde pil satışı görülmekte fakat içeriği hk bilgi bulunmamakta..?
    Rica etsem hem foruma özel bir koşulunuz var mıdır?, o pil bütün serilere uyumlumudur?, üretim tarihi nedir? ve son olarak eski tip (sarı renkli) pil mi yoksa (iRobot® XLife™ Extended Life Battery Item Number: 4419696) mavi olan yeni tip midir konuları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca istanbuldayım yeriniz hala yıldız yokuşu üstündeyse gelip elden alabilirim, bilginize...
  • airwolf26 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

ilginize teşekkürler. R500/600&700 ve 800 serilerinin standart bataryaları aynıdır.
    extended life batarya ithalatımız yoktur çünkü 800 ve 900 serileri hiç ithal edilmedi.
    düzenli olarak batarya ithalatımız vardır, tarihler yenidir.
    artık ofis çalışmamız yok, sadece kargo ile gönderebiliyoruz.
  • ikinci el satışınız devam ediyormu hala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Ben robot süpürgeler hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim ve aslında Moneual Rydis MR6803VM almak niyetindeyim. Fakat geçen şöyle birşey aklıma geldi "iyide ya hayal ettiğim gibi birşey değilse"
    İşte bu yüzden öncelikle beklentilerimi sizinle paylaşmak istedim ve tecrübeleriniz ile beni aydınlatırsanız sevinirim.

Şimdi Benim evim 3.Katta 110m 2 oda bir salondan ibaret
    Odalar Parke kaplı, geniş mutfağımız ve koridor seramik (yad adı neyse) evde halı yok.
    1-) Önümüzdeki arsadan ciddi şekilde eve toz giriyor SORU: bu aletler gerçekten güzel toz,kıl vs çekiyormu?
    2-)Eşimde çalıştığı için biz haftasonundan haftasonuna Evi komple süpürüp viledalıyoruz. SORU: Benim tercih ettiğim modeli tercih etme sebebim vileda da yapması bu yeterli seviyede vileda yapıyor mu?
    3-)Mutfakta gün içinde yere damlayan su vs gibi lekeleri gerçekten çıkartıyor mu, yani viledalarken biraz üstünden geçmemiz gereken lekeleri de çıkartabiliyor mu.
    Arkadaşlar tek amacım biz hafta içi çalıştırdığımızda akşam eve gelirken evi tozsuz,kılsız,yünsüz görmek.
    Bu aletler bunu sağlıyor mu? ve siz hangi modeli önerirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cthax -- 16 Eylül 2016; 10:48:06 >

• cthax kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    110m2 sorun olmayacak bir alan, hemen her marka bu alanı temizleyebilir.
    Rydis'in vakumu tozu kılı alacaktır ancak Vileda gibi temizlik yapmasını beklemeyin.
    Robot süpürgeler her gün veya sık sık kullanıldığında gerçek temizlik sağlarlar, sadece haftasonu yeterli gelmeyecektir.
    Leke çıkarma konusu biraz karışık, lekeden lekeye ve ne kadar kurumuş olduğuna göre değişir. Rydis aynı noktayı tekrar tekrar temizlemeyecektir.
    kolay gelsin
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim

Hocam siz bu ürünlerinden servis ve satışınıda gerçekleştirdiğiniz için en tecrübelimizsiniz. Haftasonu olayı yanlış anlaşılmış biz zaten hergün çalıştırıp işe gitmek istiyoruz o dönsün yuvasına işi bitince :)
    Süpürge+Viledaya en yakın etkiyi hangi model verecektir
  • https://www.youtube.com/watch?v=DMNON1CzfXE

detaylı bi test videosu Lgvr6270lvm açık ara fark atıyor i-robot ve diğerlerine
  • cthax kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Geç cevap verdiğimiz için özür dileriz.
    Piyasadaki en güçlü vakuma sahip robot Neato modelleridir.
    iRobot 700 ve 800 serileri denenmiş, uzun ömürlü modellerdir, ancak fiyat olarak daima yüksek kalırlar, ABD ve Avrupa'da da.
    LG ve Samsung ikide bir model değiştiren, ömürlü olmayan ancak isimleri sayesinde satan robotlar üretirler, ülkemizde satıldığı dönemlerde çok yoğun servis şikayetleri olmuştu, zaten yaklaşık 1500 adet satıp çıktılar piyasadan. Dünyadaki varlıkları da çok gerilerdedir.
    Diğer uzakdoğu markalarından uzak durmanızı öneririz.

Maalesef ülkemizde şu an için Neato ve iRobot satılmıyor. iRobot ülkemizden tamamen çıktı, müşterilerimizin servisini biz hala gerçekleştiriyoruz.
    Neato için ise yeni model çalışmalarımız var, yakın zamanda ithalatına başlamaya çalışıyoruz.
    Saygıalrımızla,

• peki neyi hangisini almamı tavsiye edersiniz ve fiyatı nedir
  • Merhabalar,

Neato botvac robotumun şarjı çok çabuk bittiği için yeni bir batarya satın almak istiyorum ancak hepsirobot web sayfasına üye olmadan alışveriş yapamadığım ve defalarca denememe rağmen aktivasyon maili gelmediği için satın alma işlemini gerçekleştiremiyorum.
    Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Ozzyce O kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu sorunu çözmeye gayret ediyoruz, mesajınıza çok teşekkürler.
    Servis@hepsirobot.com adresimize bir mail gönderebilirseniz, size doğrudan yardımcı olabiliriz.
    Saygılarımızla,
  • Ozzyce O kullanıcısına yanıt
    İrobot süpürge bataryası konusunda cok sıkıntı cektım ben de ..Tesaduf sonucu Ankara da Ulus Anafartalar caddesinde Nutelsan diye bir firma ile karsılastım.. her turlu batarya var ve ulkenın heryerıne gonderıyorlar ...bataryayı uygun fıyata aldım ustelık.. ayrıca şarj istasyonu bozulmustu onu da tamır ettıler yani mis.. ben bu mesajı yazarken o da işini yapıyor:)
  • ze_ze06 kullanıcısına yanıt
    Hem iRobot hem de Neato robotlar, orijinal olmayan bazı bataryalar takıldığında içlerindeki termistörlerin uyuşmaması sorunu yüzünden anakartlarını kilitliyorlar.
    Hemen her ay, orijinal olmayan bataryaların sebep olduğu aşırı ısınma ve kontrolsüz deşarj ile hasar görmüş hatta batarya kutusu erimiş bir kaç tane robot tamir için tarafımıza gönderilmektedir.
    Bu konudaki risk tamamen kullanıcıya aittir.

Orijinal Neato ve iRobot Roomba bataryaları herzaman stoğumuzda mevcuttur.

Saygılarımızla,
    Neato satışlarınız ne zaman başlayacak?
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Henüz çalışmalarımızı sonuçlandıramadık, yeni yılda başlamayı planlıyoruz ancak kesin bir süre veremiyoruz.
    İlginize çok teşekkür ederiz.
  • Ankaradaki yerinize uğradım kapanmış ümit köydeki yerinizede ulaşamıyorum telefonunuzu verebilirmisiniz yeni servisiniz nerede acaba telefonlarınıza ulaşılmıyor.
    CES 2017 gözlemlerinden

http://webrazzi.com/2017/01/06/akilli-ev-aletleri-giderek-imrenilecek-hale-geliyor/
  • aaa ben istiyorum lütfen iletişime geçer misin benimle
  • i robot almak istedim ama böle bi uyarı geldi ne demek sizce
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.