Şimdi Ara

S40 I (1995-2004) (73. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.316
Cevap
71
Favori
516.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ex34ex

Bu arada yedek parca sorunu buyuk sehirlerde yok ve bir wv opel e gore bence ucuz.3 yasinda meganin parçaları daha pahalıydı.ornek, opelin farina bana 280 tl dediler, benim aracin parcasi 250 tl nette.meganin trigerini 460 tl ye degistim bu araci 350 tl ye yaptirdim. ayrica kolay kolay parca bozmaz.arac icinize siniyorsa binince zevk aliyorsaniz baskalarina kulak asmayin bence.hepsi dedikodu.

Eyvallah hocam cevbın için. Biraz içim rahatladı. Çok korkuttular beni. 27.000 e anlastim. adamin dedigine gore degisen yok iki parca boya varmis. Zaten ekspertize gosterecegim. Bir degiseni cikarsa vazgececegim. 70 yasindaki haci amcadan aliyorum. Hasarkaydina baktim hasarkaydi yok onun resimlerinide atayim bi bakin isterseniz..
     S40 I (1995-2004) S40 I (1995-2004) S40 I (1995-2004)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulkose -- 15 Ağustos 2015; 14:18:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: onurgurler0

Ben de 2000 model s40 1.6 brc lpgli iki parça lokal boyalı gümüş gri volvo ile aranıza katıldım

Kardesim kac paraya aldin arabayi

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulkose

quote:

Orijinalden alıntı: onurgurler0

Ben de 2000 model s40 1.6 brc lpgli iki parça lokal boyalı gümüş gri volvo ile aranıza katıldım

Kardesim kac paraya aldin arabayi

24000 e aldım

• ertugrulkose E kullanıcısına yanıt
    Sorgulamada ikinci mesajda volvo v70 2.3 t5 mi yaziyor yoksa ben mi yanlis okudum s40 degil miydi

• quote:

Sorgulamada ikinci mesajda volvo v70 2.3 t5 mi yaziyor yoksa ben mi yanlis okudum s40 degil miydi

Aynen plaka sorgulamasinda v70 cikiyor ama s40 bu benim kafam karsiti.. Bide şasi numarasindan sorgulamak lazim.. Bu neden böyle çıkıyor? Şüphelenmem gerekli mi? Büyük bir sıkıntı mı? Sizce??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulkose -- 15 Ağustos 2015; 23:13:14 >
  • ertugrulkose E kullanıcısına yanıt
    Saseden sorgulat sigortacinla da gorus bence bir tuhaflik var

• quote:

Saseden sorgulat sigortacinla da gorus bence bir tuhaflik var

Aracin sahibinden şasi numarasini aldim sorgulattim orada da v70 cikti. Belki yanlis yazilmis olabilir diye dusunuyorum alim satim islemini henuz gerceklestirmedik noterde bu duzeltilirmi? Arac sahibi ruhsatta s40 yazdigini soyluyor.. Burada. Tanidiklarim bazen yanlis yazilabiliyor dediler. Acaba oylemidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrulkose -- 15 Ağustos 2015; 23:40:47 >
  • 2001 model 2.0 S40 sahibiyim. Son zamanlarda araç park halinde iken devir inip kalkıyor, sanki gaz veriyormuşum gibi. ustaya götürdüm ve rolanti düzenleyicinin değişmesi gerektiğini söyledi. Bulunduğum şehirde volvo yedek parça bulamadığım için bilimum yerleri aradım ve en uygun 680 TL'ye parçayı buldum. Benim gibi bir durumla karşılaşan oldu mu ve ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siirle

2001 model 2.0 S40 sahibiyim. Son zamanlarda araç park halinde iken devir inip kalkıyor, sanki gaz veriyormuşum gibi. ustaya götürdüm ve rolanti düzenleyicinin değişmesi gerektiğini söyledi. Bulunduğum şehirde volvo yedek parça bulamadığım için bilimum yerleri aradım ve en uygun 680 TL'ye parçayı buldum. Benim gibi bir durumla karşılaşan oldu mu ve ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkür ederim.

Sizin aradığınız parça muhtemelen bu.

http://www.ipdusa.com/products/6595/115516-idle-air-control-slide-valve-iac-aic

Gerçi bu T4 için ama bu değilse de fiyatı çok fark etmeyecektir. Aldığınız fiyat çok da yanlış değil gibi. Yurtdışından da gelse fiyat yakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan.d -- 8 Eylül 2015; 18:18:01 >

• Arkadaşlar link vermek yasak sanırım forumda. Aracım volvo s40 2001 1.6 yüksek devirli kullanımda egzosdan çürük yumurta kokusu geliyor. katalitik konvertörün ömrünü doldurmak üzere olduğu söylendi serviste. aynı sorunu yaşayanlar bilir çok pahalı bir parça katalitik konvertör. 2500 tl den ağzını açınca adam, tam fiyatı sormaya gerek duymadım.
    Ebay de katalitik konvertörler satılıyor.Parçası pek bulunmayan, piyasası pek olmayan bir araç olmasına rağmen arabama uygun olduğu yazan konvertörler var. Fiyatı da 120 dolar civarında. Kargo gemi ücreti ne oluyor bilmiyorum henüz sipariş vermedim. Ben bu forumda bahsettiğim şekilde ürün alıp aracına taktıran ve olması gerektiği gibi sorununu çözen kimseler duymuştum ama iletişime geçemedim hiç biriyle. Ebay e universal catalytic converter yazın aramaya. Bu ürünler aradığımız parçalar ise fahiş fiyatlardan kurtulabiliriz. Lütfen bilgisi olanlar ürünlere bi baksın. Bu parçanın aracıma uyun olduğu teyitini nasıl yapabilrim.
     S40 I (1995-2004)

• Kargo ücreti de 100$ civarı tutuyor sanırım. 100$ da vergi binse çok çok söylüyorum 900 liraya kapanır bu iş.
  • valla katalitik konvertörün ömrünü doldurmasını bekliyorum. sonrasında siparişi vereceğim hemen.
    herkese iyi sürüşler. volvo for life !!!
  • 2003 s40 aracimi gece 11 de ilana koydum sabah 10 da satildi. Bu da volvo zor satilir diyenlere kapak olsun. Aracim temizdi ve piyasasinin en ust rakamlarina sattim...
    Saygilar

• Hayırlı olsun.volvo ;piyasası yok ,zor satılır elinde kalır,parçası pahalı diyenler hayatında kaç kez volvo almış veya kullanmış.Örnek olarak 2 ay önce oto pazarında arkadaşa araç bakıyoruz.galerici bize satarmısın diye 3 tane farklı adam gönderdi.en çok Hoşuma giden olay ise Arkadaşımın direkmen volvoya yönelmesi oldu ve şimdi ise bir Volvo sahibi.
    Bırak desinler kardeş bizde tadını çıkartalım.
    İyi forumlar.
  • Allah razı olsun o zihniyetten. Sayesinde iki tane 30binde Volvom oldu. Birini sıfırının yarı fiyatına, diğerini de yarısından da az fiyata satın aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesheit -- 24 Eylül 2015; 0:13:50 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Minimum 2000 model, 2.0 ve/ya 2.0T S40 arıyorum.

Deri koltuk ve sunroof olmazsa olmaz kriterim.

Tabi bunun haricinde , haşat olmuş araçlar ile ilgilenmiyorum.

Çevrenizde eş/dosttan satılık araç varsa alıntı yapabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenze -- 1 Ekim 2015; 17:11:47 >
  • Merhaba arkadaslar bende
    2003-2004 model makyajli kasa temiz bakimli bi s40 ariyorum,motor olarak farketmez,cok temiz olursa 2002 modelde olabilir.
    @frenze arkadasinda yazdigi gibi sunroof olursa cok daha iyi olur

• Arkadaşlar merhaba;
    Gösterge panelindeki saat ve derecenin iç aydınlatmaları aktif fakat,km sayacının aydınlatması aktif değil!
    Nedeni ne olabilir?
     S40 I (1995-2004)

• quote:

Orijinalden alıntı: tarals40

Arkadaşlar merhaba;
    Gösterge panelindeki saat ve derecenin iç aydınlatmaları aktif fakat,km sayacının aydınlatması aktif değil!
    Nedeni ne olabilir?
     S40 I (1995-2004)

Ampulü patlamıştır.

• Bu ampul değişimi için ne yapabiliriz?servis harici veya herhangi bir oto elektrikçisi değişim yapabilirmi?

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.