Şimdi Ara

LEON ORJİNAL AKSESUAR FİYATLARI(resimlerini de ekledim)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
7.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birkaç saat önce BURSA DOGUS otomotivdeydim arkadaşlar.
    seat leon un orjinal aksesuarları için fiyat aldım.

ilgilenen arkadaşlar olursa diye benım ilgilendigim aksesuarların kdv dahil fiyatlarını veriyorum.

gostergeler etrafı kromajlı çerçeveler : 114 ytl
    havalandırma etrafı kromajlı çerçeveler : 135 ytl
    ön konsol kaplamasi :209 ytl
    vites topzuları(sportif-deri) : 210 ytl
    egzoz başı(uzerinde seat sport yazan kalın tek li çıkış) : 134 ytl
    iç kapı kaplamaları : 187 ytl
    ön kol dayama( sport up desenli) : 450 ytl

goruldugu gibi fiyatlat cok az değil tabii orjinal urunlerin.
    biz egzoz çıkısına bakıcaktık cunku çok guzel bi egzoz çıkısı ama 134 ytl bence çok pahalı.dişarıdan da gayet guzel egzoz başları bulunur hemde yarısıdan daha az bir fiyata.
    ama gosterge ve havalandırma kromajlarını yaptıracagız sanırım.

ilgilnen arkadaşlara bilgi olsun diye verdım.cunku nette fiyat listesi yoktu.o yuzden gittim.ogrendim.öğrenmek isteyen arkadaşlar bosuna gitmesin

not:leon aerodımakl kit in su anki kdv dahil fiyatı 3.000 ytl.ama montaj ile 4000kusur ytl ye geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyrmann -- 5 Ocak 2008; 23:14:43 >

• @Cihanair ülkemizdeki enflasyon oranlarını takip etmiyorsunuz; Sizin gibi cevap yazanları çok görüyorum vay hala ne fiyatmış diye. Üşenmedim Merkez Bankası enflasyon değer hesabından Ocak 2008 fiyatı ile Ekim 2012 fiyatını karşılaştırdım.

Ekim 2008'de 450TL olan kol dayama güncel enflasyon rakamları ile Ekim 2012'de 648.08TL ediyor.

http://www3.tcmb.gov.tr/enflasyon/enflasyon_anayeni.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: mteke

@Cihanair ülkemizdeki enflasyon oranlarını takip etmiyorsunuz; Sizin gibi cevap yazanları çok görüyorum vay hala ne fiyatmış diye. Üşenmedim Merkez Bankası enflasyon değer hesabından Ocak 2008 fiyatı ile Ekim 2012 fiyatını karşılaştırdım.

Ekim 2008'de 450TL olan kol dayama güncel enflasyon rakamları ile Ekim 2012'de 648.08TL ediyor.

http://www3.tcmb.gov.tr/enflasyon/enflasyon_anayeni.php

Sana hukumeti savun diyenmi oldu ?

Ben pahali diye dogusu elestriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.