Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar arnica hydra rain plus halı yıkama makinesinde halı yıkarken şampuanlı su halıya önce baslıp
    sonra çektirilebiliyor mu? teşekkürler
  • pratikev.com dan siparişi verdim bakalım
    hydra plus, gelince yorumları eklerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Einstein

Arnica Hydra için söylenen "Su filtre işlevinin kalitesinden HEPA filitreye gerek olmadığından çıkartanlar bile var" yorumunu, "aynı çekim güçlü" Arnica Jumbo Plus içinde söyleyebilen bir arkadaş var mı?

Ayrıca Arnica Jumbo Plus'a "Turbo Başlık" takılabilir mi?
    Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Her ikisi de su ile filtreleme yaptığı için sonucun aynı olması beklenir. Ancak önemli bir ayrıntı var. Hydra ların su kapasitesi 2 lt. Bu oldukça iyi bir miktar ve bu kadar suyun içinden kaçak olamıyor. jumbo larda bu miktar ne kadardır bilmiyorum, eğer yine 2 lt ise sonuç aynıdır ama görüntüsüne bakınca sanki daha az su kapasitesi var gibi görünüyor..

Turbo başlık dediğiniz normal süpürme başlığına cihazın çekim gücüyle hareket eden lastik çubukların ilave edilmesinden ibaret.. İsterseniz servisinden bu parçayı temin ederek takabilirsiniz..

• merhaba arkadaşlar,

arnica nın halı dövme aparatı denilen parçasında ayrıca motor var mı?

saygılar
  • yok

ayrıca bu turbo fırçayı izmirde hangi servisten alırız bilen yada telefon no verebilecek biri var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uygarman

yok

ayrıca bu turbo fırçayı izmirde hangi servisten alırız bilen yada telefon no verebilecek biri var mı?

Kullanma kılavuzunda servis listesi olması lazım. Ayrıca aşağıdaki linkten şehir seçimi yaparak bulabilirsiniz..

http://www.arnica.com.tr/yetkili_servisler.html
  • teşekkürler
  • arkadaşlar,

mantığım kabul etmiyor bir süpürgeye değil 7000 ytl - 1000 ytl bile vermeyi...

çünki mevzuuu çok basit,torbaya değil suya çarptırma,basit olarak işlem bu,gerisi süsü tuzak buradan başlıyor bence

Kabul ediyorum,malzeme kalitesi dayanıklılık konusunda pahalı olan modeller farklıdır,ama ben rainbow kullanıp garantisi bittiğinde yanan motoru için servet istenmişti...

her duygu ve düşünce için; SAYGILAR
  • pratikev sitesinden aldığım süpürgem geldi, resimleri paylaşayım istedim

• HAYIRLI UGURLU OLSUN EN GUZEL SUPURGE BANA GORE BU .SUPER BIR CALISMASI VAR BENIM DE ISYERINDE EN COK SATTIGIM URUN BU ZATEN DUKKANDA.HYDRA PLUS MODELI HYDRANIN PABUCUNU DAMA ATTI DIYEBILIRIM
    FIYATI DA UYGUN 150 TL
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrahozkan

pratikev sitesinden aldığım süpürgem geldi, resimleri paylaşayım istedim

Elinize sağlık, çok güzel fotoğraflama ve paylaşım olmuş.. Bu arada Samsung L700 makinanızda güzel fotoğraf çekiyormuş hani..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 22 Şubat 2009; 2:08:41 >
  • teşekkürler, faydalı olduysa ne güzel...
  • yorumlara bakarak bu sitede en ucuz buldum fiyat nasıl.127 TL
    Arnica Hydra Su Filtreli Elektrikli Süpürge

http://www.evindenal.com/asp/show_stock.asp?product=ARNhydra&ref=akakce&v=1.87.8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkuaz50 -- 23 Şubat 2009; 18:28:40 >
  • arnica hydra rain plus(turbo frıçalı) modelini alıyorum arkadaşlar...en uygun fiyat konusunda fikirlerinizi bekliyorum.Bu modeli kullanan arkadaşlar,bu modelde kullanılan boru kısmı plastikmiydi,demirmi bükülme esneme yapıyor mu?

saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: MURAT4108

arnica hydra rain plus(turbo frıçalı) modelini alıyorum arkadaşlar...en uygun fiyat konusunda fikirlerinizi bekliyorum.Bu modeli kullanan arkadaşlar,bu modelde kullanılan boru kısmı plastikmiydi,demirmi bükülme esneme yapıyor mu?

saygılar

burdan al dostum.kargoda bedava.

http://www.istanbultoptan.com/fractalv33/alisveris/pages/viewProduct.jsp?pTopCategoryId=3000&pCategoryId=3100&pSubCategoryId=3101&pBrandId=279978&pInstanceId=846664

• tavsiye için teşekkürler,
    ama benim aradığım o değil arnica hydra rain plus ...halı yıkamalı ve turbo fırçalı olan model
    saygılar
  • selamlar dun bende arnica hydra plus aldim. hem hepsiburada'daki yorumlardan hemde buradaki yorumlardan etkilendim. herkesin yaptigi gibi bizde hemen denemesini yaptik ve oyle rahatsiz edici duzeyde bir sesten bahsetmek yanlis olur bildiginiz eletrik supurgesi sesinden daha yuksek degil.

dun makineyi incelerken ust tarafta hava cikisinin oldugu yerde kucuk bir boru parcasi oldugunu gordum kitapcigina baktim toz dolum gostergesi diyor. (5. sayfadaki kullanim klavuzundan gorebilirsiniz. A5 no'lu parca) bu parcanin ne ise yaradigini cozebilmis degilim cunku alette toz birikmiyor bu neyin toz dolum gostergesi? daha onceden kullanan arkadaslar biliyorlarsa ne ise yaradigini soyleyebilirler mi?

birde arkadaslarin arnica hydra ile hydra plus arasindaki farklari belirtirken hep turbo firca uzerinde durdular ama diger bir fark guc seviyesini ayarlama kismi. cunku turbo fircayi servisten alip kullanabiliyorsunuz. hydra modelinde tek bir calistirma dugmesi var hydra plus modelinde ise calistirma dugmesinin yaninda birde turbo dugmesi var boylece ilk etapta dusuk gucte baslayabiliyorsunuz.

toplamda bakacak olursak ben makineden memnunum. daha once incelemesini yapan arkadaslara tesekkur ediyorum sayelerinde diger makinelerle kiyaslamayi cok daha rahat yapabildim.

• Plus için 40 tl lik farka değermi yoksa sadece hydra modelini mi almalıyım ???
    Bide filtrelerin ömürleri nedir değişim de ne kadar ücret veriliyor ???
  • arkadaşlar dün istanbul toptan sitesinden almış olduğum arnica hydra plus model süpürge bugün öğleden sonra elime ulaştı.hızlı tesimat için İstanbul toptan sitesine teşekkür ederim.sizlere ilk deneyimimi anlatayım.Gerçekten iyi bir tercih yapmışım.

*süpürgenin sesi çok değil.
    *Emiş gücü mükemmel.
    *Turbo mode alınca uçuyor emiş gücü.
    *Evden acayip pislik çıktı.sizlere bunun resmini koyacam.
    *Turbo fırça gerçekten mükemmel çalışıyor. Fırçanın içindeki küçük fırçalar hava ile dönüyor ve kolay kullanım sağlıyor.Halının en ince noktalarını bile alıyor.
    *Temizliğide çok kolay. Alt kovayı suya tutmanız yeterli.
    *Yanında hediye gelen parfümü suyun içine koyunca ev mükemmel koktu.
    *Bence tek eksiği makinanın elektrik kablosunun otomatik sarmasının olmaması.

Arnicaya teşekkürler. Yerli malı türkün malı. pahalı makinalara para vermenize gerek yok. ARNİCA harika ve ucuz.

• bende 1 ay önce kuran spottan almıştım
    ARNİCA HYDRA PLUS...
    çok güzel temizliyo sıfır maliyet....
    paranızı burjuvaya vermeyin...

kyuksel arkadaşın yazdıkları aynen katılıyorum

150 ytl daha ne olsun teşekkürler arnica ve tabiiki donanım haber dostları
    burdaki bilgi paylaşımı sayesinde bu süpürgeyi almaya karar verdim

yaşasın PAYLAŞIM......
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.