Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gelir gelmez eşim kurulumunu yapıp denedi. koltuklarımız beyazdı fakat baya kötü durumdaydılar cocuktan ötürü baya kirlenmişti. su damlasa kötü görünüyo zaten beyaz olduğu için. iyi temizledi yine de belki daha çok uğraşsak daha güzel temizlenebilirdi sanırım. pufum var baska odada duruyo o da beyaz onun üzerine zinko yağ dökülmüştü. oraya baya bi asprin sıkıp beklettim. en son da o pufu yıkadım makinayla. ve parladı diyebilirim yani anlaşılan o ki güzel bir deterjanla baya güzel temizlenebiliyor. başka makina daha mı iyi temizler bilemiyorum. kullanmadım kıyaslıcak etrafımda kimse de yok. ama beyaz koltuklarda bile iş gördüyse alınır bence. halılarda denemedim ama yakın zamanda onu da denicem unutmazsam yazarım. ama yerleri süpürmek için kullanılmaz. ben hergün belki 3 kez yer süpürüyorum. çocuk sürekli yemek yerken bişeyler döküyo. sürekli süpürgeyi çıkar kaldır yapıyorum. arnica baya eziyetli. onun yerine ben rowenta almayı düşünüyorum turbo başlıklılardan. ben makinayı internetten uygun fiyata aldım. kolay gelsin :)

• Elimde 1 kere kullanılmış hydra Rain turbo başlıklı makine mevcut kutusunda tüm aksesuarları ile turbo başlığı vb mevcut. Sadece 1 kere kullanıldı. Almak isteyen için 250 tl dir İstanbul halkalı veya şişli den gelinip alınabilir malum 2 paket biri makine biri aksesuar paketi.Hayırlı günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnica Hydra Rain Plus sadece halı yıkama makinesi mi? Süpürge özelliği de mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: japoonmrt

Arnica Hydra Rain Plus sadece halı yıkama makinesi mi? Süpürge özelliği de mevcut mu?

Supurge olarak da kullanabilirsiniz.

cektğiniz tozu hem evin içine tekrar göndermez suyun içine çeker.

İsterseniz de halı yıkama ( vakum ) olarak kullanabilirsiniz.

İki özelliğinin de ayrı ayrı aparatları var.
  • emr256 kullanıcısına yanıt
    Süpermiş, biz de yanına bir de süpürge bakacaktık. Gerek yok o zaman. Çekiş gücü falan güzel mi acaba? Normal süpürge olarak kullanılabilir mi?
  • Cok iyi cekiyor. Yanina bir de supurge almaniza gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Süpermiş, biz de yanına bir de süpürge bakacaktık. Gerek yok o zaman. Çekiş gücü falan güzel mi acaba? Normal süpürge olarak kullanılabilir mi?

Bundan önce Bosch Sphera 1800W vardı, hala duruyor.
    Bosch çok daha iyi çekiyor.

Haftada 1 kere mutlaka Arnica ile sulu süpürme yapılıyor. Fırçlı başlık, tozu her yüzeyden siliyor, o yüzden toz neredeyse sıfırlanıyor.
    Geriye kalan diğer gereksinimlerde Bosch'u kullanıyoruz.
    Çünkü sulu süpürme yapınca mutlaka su kazanını temizlemek gerekiyor. O da vakit demek.

Arnicanın üstünde her ne kadar 2400w yazsa da, motorunda 1300W yazıyor.

Bu süpürgenin en büyük problemi, sapının kısa olması! Çok yoruyor.
    3 sene geçti, hala bir uzun sap almadım ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: emr256

Cok iyi cekiyor. Yanina bir de supurge almaniza gerek yok.

Çok teşekkür ediyorum yorum için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Bundan önce Bosch Sphera 1800W vardı, hala duruyor.
    Bosch çok daha iyi çekiyor.

Haftada 1 kere mutlaka Arnica ile sulu süpürme yapılıyor. Fırçlı başlık, tozu her yüzeyden siliyor, o yüzden toz neredeyse sıfırlanıyor.
    Geriye kalan diğer gereksinimlerde Bosch'u kullanıyoruz.
    Çünkü sulu süpürme yapınca mutlaka su kazanını temizlemek gerekiyor. O da vakit demek.

Arnicanın üstünde her ne kadar 2400w yazsa da, motorunda 1300W yazıyor.

Bu süpürgenin en büyük problemi, sapının kısa olması! Çok yoruyor.
    3 sene geçti, hala bir uzun sap almadım ben de

Detaylı açıklamanız için teşekkür ediyorum.
    Belki sap yerine farklı süpürgenin sapı takılabilir diye düşünüyorum.
    Hepsiburada'dan sipariş vereceğim yakında.

• Arkadaşlar superme icin miele s8310 kullaniyorum ve cok memnunum. Hali ve koltuk yikamak icin bu alet alinirmi? Benim halilarim hepsi malesefki uzun tüylü olan halilardan. Bu halilarda guzel sonuc alirmiyim.?
    Teşekkürler

• Temiz olur halilariniz ama lekeleri cikarmada basarili degil. Sulu supurmede kullanabilirsiniz ayrica. Evdeki toz populasyonunu yok edebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Temiz olur halilariniz ama lekeleri cikarmada basarili degil. Sulu supurmede kullanabilirsiniz ayrica. Evdeki toz populasyonunu yok edebilirsiniz.

Halilarda leke yok. Varsada uzun tuylu oldugu icin belli olmuyor. Beyaz olan kisimlar krem renk gibi oldu kirlenince. Yikamacilardan memnun kalmadik.

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

quote:

Temiz olur halilariniz ama lekeleri cikarmada basarili degil. Sulu supurmede kullanabilirsiniz ayrica. Evdeki toz populasyonunu yok edebilirsiniz.

Halilarda leke yok. Varsada uzun tuylu oldugu icin belli olmuyor. Beyaz olan kisimlar krem renk gibi oldu kirlenince. Yikamacilardan memnun kalmadik.

Leke çıkarmada esas olan halı şampuanıdır.
    Süpürgenin mekanik olarak yaptığı bir işlem yok.

Deterjan kiri çözerse, makine kirli suyu çeker o kadar.
    Yani harikalar beklememek lazım, çekiş gücü de endüstriyel bir makineyle kıyaslanmaz.
  • merhaba. birkaç ay önce hepsiburada.com'dan bu süpürgeden aldım. çekişinden vs. memnunum. yani süpürge olarak tozları güzel çekiyor. 2 lt su koyuyorum süpürmeden önce. Süpürme işini bitirdikten sonra kirli suları atıp süpürgeyi temizlemek için açtığımda üst kısma su gittiğini görüyorum. süngerler ıslanıyor. bu, normal mi? yoksa bir yerde bir yanlışlık mı yapıyorum? servisini aramadan önce buraya sormak istedim.
  • Arkadaslar bu ay bende arnica rain plus turbo baslikli olanini alicam hali yikama icin ve ev supumek icin alicam ozellikle hali yikama amacli aslinda..hepsiburadada 155 olumlu yorum var..onerebileceginiz 1 satici var mi n11 den almayi dusnuyorum

• Arkadaşlar annemin süpürgesi arabayı temizlerken elimde kaldı.Kendisine bir süpürge borçluyum.Almışken bari güzel bir şey alayım diyorum.Fiyat olarak 500-600 tl civarlarında bakıyorum.

Fantom Poseidon CC6500
    Arnica hydra plus
    Profilo Aquapro Plus

Bu 3ü arasında kaldım sizin tavsiyeniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syavas

merhaba. birkaç ay önce hepsiburada.com'dan bu süpürgeden aldım. çekişinden vs. memnunum. yani süpürge olarak tozları güzel çekiyor. 2 lt su koyuyorum süpürmeden önce. Süpürme işini bitirdikten sonra kirli suları atıp süpürgeyi temizlemek için açtığımda üst kısma su gittiğini görüyorum. süngerler ıslanıyor. bu, normal mi? yoksa bir yerde bir yanlışlık mı yapıyorum? servisini aramadan önce buraya sormak istedim.

Ara bölmedeki süngerlere su sıçraması çok normal.
    Eğer o bölmeyi geçerek, orta bölmenin içinde su birikiyorsa eğer, suyu biraz azaltın.

Alalı epey süre geçti. 4 seneyi geçirdik belki 5 emin değilim.
    Geçen sene turbo başlığın tekerlekleri kırıldı, farklı bir metodla çıkmayacak şekilde tamir ettim.
    Başka da bir sıkıntısı yok.

Halı yıkama boruları plastik ve biraz zayıf.
    O yüzden Halı yıkamada tam bastıramıyorsunuz.
    Başka da problem yaşamadık.

• kandela kullanıcısına yanıt
    Doğru olabilir ben Arnica hai yıkama aldım 600 TL ye resmen insanı soyuyorlar

• Merhaba
    Su gövdesi filtre olan kısıma su doluyor
    Tıpaları da tamam
    1lt su ile de denedim ama su doluyor
    Siyah filtre de ıslanıyor
    Ne yapsam çare bulamadım
    Neden oluyor acaba
    Yardımcı olan olursa sevinirim

• Kedi_annesi K kullanıcısına yanıt
    Tüm parçalar tamamen oturduğu halde yine de sorun yaşıyorsanız muhtemelen tıpalarınız su kaçırıyordur. Ya da gövdede çatlak vs vardır.
    Tavsiyem tıpaların tümünü silikon ile doldurun. Çatlak varsa tespit edip zapon ile izole edin.
    Muhtemelen bir daha sorun yaşamazsınız. Halı yıkarken kullanabilmek içinse su filtre gövdesini ve suyun içinde kalan boruyu çıkarıp o şekilde yıkama yapabilirsiniz. Yeter ki şamandıra sistemi devreye girebilsin.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.