Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pekbeyaz

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: lemonade

Herkese Selamlar,

Yakin olmasindan dolayi Arnica'nin Istanbul-ISTOC'taki satis magazalarini dolastim.Ancak hic birisinde Arnica Hydra Plus'u bulamadim.Internetten de almak istemiyorum.O yuzden tavsiye edebileceginiz yer var midir?

Ayrica Hydra Plus'i alinca kurulumu kendimiz mi yapiyoruz yoksa servis mi cagiriyoruz.Cunku dun konustugum satici garantisini biz onayliyoruz ancak siz kuruyorsunuz dedi.

Herkesin severk kullandigi parfumu kutu icerisinde mi cikiyor?Cok soru sordum ama mazur gorun.Almak uzereyim oyuzden arastiriyorum

Lemonade

Daha çok spot beyaz eşya ve elektronik cihaz satan mağazalarla çeyizlik ürünler satan mağazalarda bol miktarda oluyor.

Kurulum çok basit servis çağırmaya bile gerek yok. Sadece borusunu birbirine ekleyip ana gövdeye takıyorsunuz. Herkesin yapabileceği birşey, teferruatlı birşey değil.

Küçük bir parfüm kutusu içinden çıkıyor, ancak evde astımlı veya buna aday biri varsa parfümü kullanmanızı pek tavsiye etmeme, çünkü bu kokununda hasta kişilere zararı olabiliyor.

Merhabalar arkadaşlar ;

Ben de biraz araştırdıktan sonra hydra rain plus aldım . Büroteknik sitesinden kargo dahil tek çekim 294 TL . 05.09 pazar günü sipariş verdim , salı günü 07.09 öğlenleyin makina elime geçti . Sormak istediğim şey ise şu ; makinanın kutusunun içerisiniden garanti belgesi çıkmadı . Çıkması gerekiyor muydu onu merak ediyorum . Kullanım kılavuzunun sonunda , bişeyler var bir de faturası var . Bunlar garanti yerine geçebilecek şeyler mi ? Yoksa bürotekniği arayıp kutunun içerisinde garanti belgesi çıkmadı mı demem gerekiyor ?
    Kurulumunu kendim yapıp sadece deneme amaçlı 15 dk koltuk temizledim . Kendimizden tiksindik , su o kadar pislendi ki anlatamam . Ama çalışırken sesi çok yüksek be arkadaş , o nasıl bişey öyle . Allah bizim komşulara sabır versin ; zaten kesinlikle gece kullanılmaz gibime geliyor . Sesten rahatsız olup zilimize basarlar gibime geliyor . . .

Bir de garanti belgesini onaylatmaktan bahsetmişsiniz . Yoksa bu makinanın kurulumu veya ilk çalıştırılması için servis mi çağırmam gerekiyordu . Aklıma bir kurt düştü şimdi . Garanti belgesi de çıkmadı kutudan . Kullanan tecrübeli arkadaşlardan cevap veya bir yol gösterme gelirse çok memnun olucam .

Herkese hayırlı bayramlar
    Serkan AYYILDIZ

Merhabalar kullanım kılavuzunun sonunda garanti belgesi varmış , fakat üzerinde herhangi bir kaşe yok . Bu durumda ne yapmam gerekyor . . .

• quote:

Merhabalar kullanım kılavuzunun sonunda garanti belgesi varmış , fakat üzerinde herhangi bir kaşe yok . Bu durumda ne yapmam gerekyor . . .

Faturasını garanti belgesinin üzerine zımbalayın kaybolmasın. Faturası bulunan cihazlarda garanti belgesinin doldurulup doldurulmadığı çok önemli değil. Fatura ile siz zaten cihazı aldığınız tarihi ispatlıyorsunuz. Garanti belgesinde de garanti süresi yer alıyor. Bende sorun yok..

Güle güle kullanın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 11 Eylül 2010; 13:58:44 >
  • quote:

quote:

Faturasını garanti belgesinin üzerine zımbalayın kaybolmasın. Faturası bulunan cihazlarda garanti belgesinin doldurulup doldurulmadığı çok önemli değil. Fatura ile siz zaten cihazı aldığınız tarihi ispatlıyorsunuz. Garanti belgesinde de garanti süresi yer alıyor. Bende sorun yok..

Güle güle kullanın..

Söylediğiniz bana da mantıklı geliyor . Fakat bunun usülü böyle midir? Bilemiyorum . . .

Bu arada makinayı kullandıkça kendimizden iğrenme boyutumuz gitgide artıyor :) Arkadaş biz bu ortamda nasıl yaşamışız . Yattığımız yataktan bile siyah bir su çıkıyor . En sık oturduğumuz L koltuğu bugün üçüncüye geçtim manzara yine aynı . Yine bol pobucuklu siyah bir su döktüm klozete . İnanamıyorum ya . . .

Arkadaşlar özetle şunu söyleyeyim , herkese ama herkese bu tarz bir makina lazım . İlle de arnica alın demiyorum ama mutlaka alın bişeyler . İster 150 , ister 250 , ister 1000 verin ama mutlaka alın . Ucuz bişey alsanız bile şu makinanın yaptığı işin yarısını yapsa , zaten daha da iyisine bakacaksınız . Evlerimiz resmen toza gömülmüş , toz içinde yaşıyomuşuz farkında değilmişiz . Bence markaları övmeye-kötülemeye hiç gerek yok , herhangi bir su filtreli ama mutlaka yüksek emiş güçlü bir makina almak gerekli diyelim tüm tanıdıklarımıza . Birdahaki yazışımda video da eklemeye çalışıcam ki herkes bu tip makinaların icraatlarını görsün . Alanlar zaten biliyor da almayanlar da görsün ve birbirlerini teşvik etsinler . . .

• quote:

Söylediğiniz bana da mantıklı geliyor . Fakat bunun usülü böyle midir? Bilemiyorum . . .

Bu arada makinayı kullandıkça kendimizden iğrenme boyutumuz gitgide artıyor :) Arkadaş biz bu ortamda nasıl yaşamışız . Yattığımız yataktan bile siyah bir su çıkıyor . En sık oturduğumuz L koltuğu bugün üçüncüye geçtim manzara yine aynı . Yine bol pobucuklu siyah bir su döktüm klozete . İnanamıyorum ya . . .

Arkadaşlar özetle şunu söyleyeyim , herkese ama herkese bu tarz bir makina lazım . İlle de arnica alın demiyorum ama mutlaka alın bişeyler . İster 150 , ister 250 , ister 1000 verin ama mutlaka alın . Ucuz bişey alsanız bile şu makinanın yaptığı işin yarısını yapsa , zaten daha da iyisine bakacaksınız . Evlerimiz resmen toza gömülmüş , toz içinde yaşıyomuşuz farkında değilmişiz . Bence markaları övmeye-kötülemeye hiç gerek yok , herhangi bir su filtreli ama mutlaka yüksek emiş güçlü bir makina almak gerekli diyelim tüm tanıdıklarımıza . Birdahaki yazışımda video da eklemeye çalışıcam ki herkes bu tip makinaların icraatlarını görsün . Alanlar zaten biliyor da almayanlar da görsün ve birbirlerini teşvik etsinler . . .

Faturası olan bir ürünün garanti sorunu olmaz, rahat olun.

Su filtreli ürünlerin avantajı işte bu dedikleriniz. Tozu suya karıştırdığı için kaçak olması çok küçük ihtimal. Arnica daki motor gücü de gayet iyi. Bu nedenlerle en uygun fiyata bu işi yapabilen makina Arnica. Tabii dediğiniz gibi isteyen istediği ürünü alabilir.

Bence kendinizden iğrenme durumunu fazla abartmayın. Çünkü Arnica alıpta ilk kullanmaya başlayanların hemen hemen hepsi aynı şeyleri düşünüyor. Siyah su çıkışının zamanla azaldığını ama neredeyse hiçbir zaman bitmediğini göreceksiniz.. Hayırlı olsun, güle güle kullanın..

• Kuranspot arkadaşım;

Arnica Bora 2400 Watt Su FiltreliTurbo Fırçalı Elektrikli Süpürge modeli çıkmış hb de mevcut (http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?Categoryid=155123&Productid=evarnicabora4000 )
    Sizde mevcutmudur? ve kullananlar varsa yorumlarını rica edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik81 -- 19 Eylül 2010; 22:49:25 >
  • El cevap?
  • cevap yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

cevap yok

Siz en iyisi aşağıdaki linkten araştırın..

http://www.akakce.com/elektrikli-supurge/en-ucuz-arnica-bora-4000-fiyati,364687.html

• quote:

Orijinalden alıntı: bad_sector

http://www.hepsiburada.com/Liste/arnica-hydra-plus-1800w-su-filtreli-elektrikli-supurge-turbo-firca-/ProductDetails.aspx?productId=evarniplusturbo&categoryId=155123

halı yıkama özelliği var mı?

Hayır yok. Halı yıkama özelliği olanlar Rain yazısı olanlardır, aşağıdaki linkten bakabilirsiniz..

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?sp=brand%3darnica&CategoryId=17793

• arkadaşlar. 2 aya yakın bir süredir hydra rain plus ı kullanıyoruz. süpürmesinin iyi olduğunu zaten söylemiştim. geçtiğimiz günlerde halı yıkamasınıda çalışştırdık. gerçekten halı yıkamasınında çok iyi olduğunu gördük. koltuklarımızın rengi orjinal rengine döndü
  • Merhaba arkadaşlar.hydra rain plus'ı 1 aydır kullanıyoruz ve çok memnunuz.Yalnız bir durum var ama problem mi değil mi anlayamadık. Mavi süngerlerin olduğu (altta iki tıpa olan) bölmeye çok fazla su birikiyor.Nerdeyse alttaki bütün su süpürme sonunda oraya birikiyor.Alta çok az su koysak ta bu oluyor.Onun için her süpürme işleminden sonra 2-3 saat makine parçalarına ayrılmış halde kurumaya bırakıyoruz.Bu normal bir durum mudur?
  • Bu dediğiniz durumu forumda bir arkadaş da demişti.Geçmiş sayfalarda vardı.Sanırım o üst kapağın tasarımından kaynaklanıyor.Biz de hydra plus kullanıyoruz yıkamasız olandan, hiç iç bölmeye su biriktirmiyor.Sadece 1-2 kere su köpürdü o zaman içeriye biraz su almıştı.Onun dışında sorunla karşılaşmadık.
  • Bi yakınımıza hydra plus alacağız

internette en uygun şu siteyi gördüm, 167 TL, bu siteden alışveriş yapan oldu mu acaba?

http://www.evconsept.com/urun/arnica-hydra-plus-turbo-fircali-su-filtreli-elektrikli-supurge_4704.aspx?CatID=104&ref=akakce&v=1.54.4
  • http://www.hizlial.com da 02.11.2010 itibarıyla 205 TL. Worldkarta 12 taksit indirimli 193 Tl. arnica bora 2400 W. Aldım. İlk izlenimlerim gayet olumlu çok pratik kullanımı var suyu temizlemesi 2 harakette hallediyorsunuz. Çekim gücü kuvvetli. Sesi o kadar rahatsız edici değil. Ben evimde ihlas robotta kullandım. Arızalanınca bunu aldım. Bir arızaya ihlas 165 TL. istedi. İhlas robot çok aparatlı ve zahmetli bir kullanımı vardı. .
    ürünüm 2 gün içerisinde geldi. Ürün orijinal ambalajında geliyor ilk defa ben açtım. Sorunsuz bir alışverişti. Yurtiçi kargoda mükemmeldi.
    Güvenilir sağlam bir şirket ayrıca hizlal.com araştırdığım kadari ile hizlial.com ise gold grubunun bir sitesi.

• Bürotekniğe baktınızmı ben ordan alımıştım

quote:

Orijinalden alıntı: tubul
    Bi yakınımıza hydra plus alacağız
    internette en uygun şu siteyi gördüm, 167 TL, bu siteden alışveriş yapan oldu mu acaba?

http://www.evconsept.com/urun/arnica-hydra-plus-turbo-fircali-su-filtreli-elektrikli-supurge_4704.aspx?CatID=104&ref=akakce&v=1.54.4

• bora 4000 modeli 185 liraya alınmıştır, direk evconsept'in eminönündeki ofisinden almışlar,ilk kullanım için memnun olduklarını söylediler

yardımcı olanlara teşekkürler
  • bu makinenin içindeki süngerleri benim köpek parçaladı,teknik servise mi gitmek gerekiyor kargo ile falan gönderiyorlar mı hiç alan oldu mu bu süngerlerden.

normal sünger ile denedim ama daha kalın olmasına rağmen daha çok su aldı üst bölüme,tecrübe eden varsa yardım edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

bu makinenin içindeki süngerleri benim köpek parçaladı,teknik servise mi gitmek gerekiyor kargo ile falan gönderiyorlar mı hiç alan oldu mu bu süngerlerden.

Servisten almanız gerekiyor. Sitesinden size en yakın servisi bulabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: secret_spy

bu makinenin içindeki süngerleri benim köpek parçaladı,teknik servise mi gitmek gerekiyor kargo ile falan gönderiyorlar mı hiç alan oldu mu bu süngerlerden.

Servisten almanız gerekiyor. Sitesinden size en yakın servisi bulabilirsiniz.

bana en yakın adresi buldum da ibb şehir rehberinde öyle bir cadde yok,arayıp gidicez adamları artık napalım
    normal süngerlerle olmuyor bu iş,makineyi kullanamıyorum iki haftadır,eski arçeliğe kaldık :(
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.