Hangi Nforce Drver ı? nforce driverları hakkında... (Tüm Sürüm)
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Anakart >> Ram >> Depolama >> Ekran kartı >> Kasa/Güç kaynağı >> Diğer dahili bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri
bozan => Hangi Nforce Drver ı? nforce driverları hakkında... (13.2.2005 22:48:20)
nvidia nın sitesinde yayınladığı son anakart driverlarına ek olarak bir de ses sürücüsü çıkmış.sanki bir önceki sürücüyle sistem daha iyi çalışıyor gibiydi.
hangi nvidia sürücüsünü kullanıyorsunuz?hangisinden memnunsunuz??

Lord => Hangi Nforce Drver ı? nforce driverları hakkında... (14.2.2005 01:53:28)
5.10 WHQL kullanıyorum memnunum

serdar_ileri => Hangi Nforce Drver ı? nforce driverları hakkında... (15.2.2005 00:52:05)
ben asusun nforce4 çipsetli sli(iki ekran kartı bağlanabilen) mainbordunu kullanıyorum mainboard da bitişik ses kartı var ac97 bunula ilgili driverlarıftp://ftp.asus.com/pub/ASUS/ adresinden bulabilisin

pajero => Hangi Nforce Drver ı? nforce driverları hakkında... (15.2.2005 01:04:09)
@bozan, ek olarak verilen ses sürücülerini yükleme, 5.10 paketi ile geleni kullan yada Realtek in sitesinden son alc ses driverini indir kur. Ben Realtek driverini kullanıyorum Epox RGA+ ile.

Birde ide driver ları problem çıkarttı bende, onları yüklemedim.

Sayfa: [1]