- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İbrahim Yattara Dönmüyor. (photomatch)
Bu konudaki kullanıcılar:
 
1
Cevap
302
Tıklama
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
26 Aralık 2007; 4:11:36 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PMYattara şoku
Yıldız oyuncunun alacaklarını gerekçe göstererek FIFA'ya başvurduğu ve takımdan ayrılacağı iddiası Trabzonspor kulübüne bomba gibi düştü
İbrahima Yattara'nın milli takım için ülkesine giderken "Bir daha Trabzon'a dönmeyeceğim" dediği iddiası camiayı şok etti. Gineli futbolcunun alacaklarını gerekçe göstererek FIFA'ya başvurduğu ve takımdan ayrılmayı kafasına koyduğu belirtildi. Kulüp genel saymanı Emin Kahraman, konuyla ilgili "Yattara, izin dolayısıyla ülkesinde. Gitmesini gerektirecek borcumuz yok" açıklamasını yaptı.

HEPSİ ASILSIZ SÖYLENTİ
Gineli futbolcunun menajeri Adnan Demir ise Yattara'nın parasını alamadığı için huzursuz olduğunu dile getirerek "Yattara, Trabzon'a dönecek. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu. Yönetim kurulu üyesi Ahmet Uğur Zihni de, futbolcuların ödemelerinde bir sıkıntı olmadığını söylerken "Bizi yıpratmak için ortaya atılmış dedikodular" ifadesini kullandı.


İstermisiniz Apinin yerine gelsin.


606 Mesaj
26 Aralık 2007; 10:39:35 

Yattara kaçtı mı?
Yattara'nın "Trabzon'a dönmeyeceğim" dediğinin iddia edilmesi bordo-mavili camiayı karıştırdı. Yönetimden çelişkili açıklamaların gelmesi taraftarın endişesini daha da artırdı ..
G.Saray'ın "Feldkamp dönmeyecek" iddialarıyla çalkalandığı günlerde benzer bir durum da Trabzon'da ortaya çıktı. Bordo- mavili takımın Gineli'si Yattara'nın "Bu, son gidişim. Bir daha Trabzon'a dönmeyeceğim" dediğinin öne sürülmesi ortalığı karıştırdı. Yıldız oyuncunun menajeri Adnan Demir, Yattara'nın parasını alamadığı için huzursuz olduğunu ancak döneceğini söylerken, bordo- mavili kulübün yönetim kurulu üyesi Ahmet Uğur Zihni, hiçbir futbolcunun ödemesinde problem bulunmadığını açıkladı.

SİNYALİ VERMİŞTİ
Trabzonspor Genel Saymanı Emin Kahraman'ın ise daha muğlak bir ifade kullanıp, "Gitmesini gerektirecek ekstrem bir borcumuz yok. Futbolculara en az borcu olan kulübüz" demesi kafaları karıştırdı. Yattara, birkaç hafta önce verdiği demeçte "Trabzon'da çocuğuma Fransızca eğitim verecek bir okul yok. Zaten sürekli puan kaybediyoruz, mutlu değilim" demişti.

bu da sabahtaki haber kaynak : http://sabah.com.tr/hab...518A9CC7AFA203C242.html

yattara da giderse heralde küme de kalma mücadelesi veririz
_____________________________

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Spor] » Futbol » Fenerbahçe » İbrahim Yattara Dönmüyor. (photomatch)
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara

 
Reklamlar


DH VİDEO

 
Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.


DHBR2
0.266