Şimdi Ara

En ilginç satılık ürün yarışması!! (ticari zekam var diosan gel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
8.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herkes elindeki satabileceği en ilginç ürünü buraya yazacak.
    Ama ürün gerçekten varolmalı. Yarışma sonunda bir anket açıp en ilginç ürünü belirleyeceğiz. Tabii fotoğrafınıda isteyeceğiz.
    Artık kazanana da yönetimdeki arkadaşlar belki bir kıyak geçer
    Geçmesede olayın maneviyatı önemli zaten!

Böyle bir yarışma bir ikinciel sitesinde yapılmıştı.
    Kankasını satanlar, önü itinayla kesilmiş boxerını satanlar falan çıkmıştı.
    Birincilik ise cepli kefen satan arkadaşın olmuştu.

Haydi bizde deneyelim, çok eğlenceli ve ilginç şeyler çıkabilir!

• ee sen ne satıyosun belkı alacagım bı sey satıyosundur yazmamışssın da
  • ben fiyat/performans oranı olarak müşteriye en uygun gelecek ürünü düşünüyorum şuan.. Ama kafamda var ilginç şeyler. Arkadaşlar başlasınlar yavaştan; zaten ufkumuz genişleyecektir.

Bu arada arkadaşlar, ürünleri fiyatlandırırken iyi düşünün.
  • 7 ay boyunca macunsuz kullanıp hiç yıkamadıgım diş fırçam satılıktır. fiyat 3 ytl
  • Baş parmağı yırtık çorabım .

Amaç rahat etsin püfür püfür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: celalcaner2

7 ay boyunca macunsuz kullanıp hiç yıkamadıgım diş fırçam satılıktır. fiyat 3 ytl

Evet, iyi başladık!
    Hiç yıkamaman olaya apayrı bir hava katmış!
  • yaklaşık 2 yıldır giydiğim (Banyo veya duş almadım valla) boxer'ımı üstüne 5 YTL verip hediye ediyorum. Bilginize..
  • 1 sene boyunca hiç ayaktan çikarilmayan hep giyilen bir çift çorap satiliktir eve gelen ve gitmesini istediğiniz arkadaşlarınızı çorabı ortaya çıkarıp gitmesini sağlıyabilirisiz
  • Break dance yaparken soyulan elimin derisi satılıktır. Hala saklamaktayım. Boyu kaba tahminimle 2cmx2cm. Sertleştiği için koku yapmaz. Fiyatı 5 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenex

Break dance yaparken soyulan elimin derisi satılıktır. Hala saklamaktayım. Boyu kaba tahminimle 2cmx2cm. Sertleştiği için koku yapmaz. Fiyatı 5 ytl

açilan yaraya yamami yapacak alan adam
  • quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

1 sene boyunca hiç ayaktan çikarilmayan hep giyilen bir çift çorap satiliktir eve gelen ve gitmesini istediğiniz arkadaşlarınızı çorabı ortaya çıkarıp gitmesini sağlıyabilirisiz

Çorap erimiştir artık.

Bir de arkadaşlar hep iğrenç şeyler satıyorsunuz. Gece gece hoş olmuyor. İlk kullanılmış prezervatif kimden gelecek acaba?
  • küçükken çignedigim sakızları koleksiyon yapardım. sonra igrenç diyip çöpe attım. bileydim atmazdm satardım burda
  • "Tabu Acemi Çizerler"imi satıyorum. Pakedi açılmış ancak hiç oynanmamış. Çizim defterinden ilk sayfa 6 yaşındaki bir kız çocuğu tarafından koparıldı. Sevmediğim bir arkadaşım doğum günümde hediye etti, yani manevi değeri yok. Fiyatı 30YTL.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

quote:

Break dance yaparken soyulan elimin derisi satılıktır. Hala saklamaktayım. Boyu kaba tahminimle 2cmx2cm. Sertleştiği için koku yapmaz. Fiyatı 5 ytl

açilan yaraya yamami yapacak alan adam

İnsan fosili. O da tarihi eser.

• quote:

Bu iyiymiş..!
  • 38cm uzunlugunda kıvırcık Kahverengi Doğumdan itibaren Bakımlı Popo Kılı Satılıktır 250ytl .

Dipnot:Lütfen Ciddi alıcılar alıntı yapsın

• @Caglar.1903
    Yok artık.

Ben de satış değil, hizmet vermeyi düşünüyorum. Yaşıma rağmen bilimum aracı şirket kurmuş gibi gösterip, iş arayanların beni ve şirketlerimi cv lerine referans olarak koymalarını sağlayabilirim. Başvurduğunuz şirket aradığında da gayet kombine yalanlar söyleyebilirim. Tam bir fiyat/performans hizmeti, ücret olarak ilk maaştan hediye isterim.
  • Doktordan sperm gelecekte öss birincisi olması garanti
  • SATILIK MİNARE GÖLGESİ

evimin sadece 35 mt ilerisinde bulunan çift minareli caminin kıble yönüne göre solunda kalan (eve yakın olan tarafı, cami sağ yanımızdadır yani..) minaresinin ikindi vakti civarındaki gölgesi satılıktır.

satış sebebi ikindi zamanı civarından akşam zamanına kadar gölgenin odamın penceresine düşmesidir, minare gölgesinin çürüğü, vuruğu yoktur, ilk sahibinden (oda benim değil mi, gölgenin düştüğü pencere de benim) yani benden satılıktır, hiç kullanılmamıştır, gölgenin düştüğü zamanlarda salonun penceresinden manzara sayredilmiştir... satışı yapılan ürün sadece ikindi zamanı civarı içindir, lütfen başka vakitlerdeki gölgeler için teklif vermeyiniz,

işte size süper bir teklif, hemen ararsanız bu ürünü alana promosyon olarak hicaz makamında okunan ikindi ezanı hediyemizdir, zaten gün içerisinde gölgeli ezanı öğlen ve ikindi zamanı bulabilirsiniz, sabah henüz güneş doğmadığından gölge bulunmaz, akşam ise batmak üzeredir düşşe benim penceremde olurdu ama kayboluyor hemen, yatsıda zaten gece olmuştur... sonuçta bu vakitin minare gölgesini kaçıranlar bir daha bu fırsatı bulamazlar...

not 1: hadiye ezan sizlerinde benim odamdan duyduğunuz gibi olması için ürünün alındığı günün ikindi vaktinde kaydedilecek, 256, 128, 64 bitlik sıkıştırma oranlarında kaydedilecek ve arşivlenmiş olarak mail adresinize postalanacaktır, lütfen telefon melodisi olarak istemeyiniz, mısırdaki ulemalar ve islam ulemalarına ve bizim caminin imamına göre ayet, ezan ve duaların olmadık zamanlarda cep telefonun çalabileceği için melodi olarak kullanılmasına karşı olmaları sebebiyle isteğiniz reddedilecektir...

not 2: öğle zamanı gölgesi için teklif almıyorum, zaten o zamanınki ancak cami avlusunda ve güneşin tepede olması sebebiyle az bir miktar işinizi görmez... zaten benim pencereme de düşmüyor, fakat ilgilenen olursa gelen teklifleri cami imamına ileteceğim...

not 3: ciddi alıcıların tekliflerini bekliyorum, para iademiz yoktur, noter satışı yapılacaktır, satılan ürün sadece minare gölgesidir ürünü alan kişinin benim pencerem ve odam üzerinde hak iddiaa etme hakkı yoktur, ihtilaflar konusunda mekke imamlarından oluşacak kadılar juri olarak kabul edilecektir!...

malın nakliyesi alıcıya aittir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihahitaf -- 25 Aralık 2007; 23:29:45 >

• @fatihahitaf

Garantilimi bari? Ücret? Taksit olurmu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.