Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (490. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mephisto0191

quote:

Orijinalden alıntı: georgess

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cyber_evil

Arkadaşlar Selam.
    arabulvar.com diye bir sitede PS3 160 Gb 469 Tl ye satılıyor almak mantıklı mı ? birde bu kadar ucuz olamsı eski stok fazlası ürün olma olasıilığı nedir.

Tşk..

stok fazlası olma olasılığını bilmiyorum ama bimeks gibi yerlerden 549 TL'ye 320 GB PS3 sahibi olabilirsin.

Bimekste 549,00 TL ye 320GB var ise bugün alıcam bana o fiyat hiç denk gelmedi...

Ben ondan almıştım. Oyunu da internetten almıştım ucuza kapattım işi

Nezaman aldın ki bende almayı planlıyorum şu andaki fiyatlar çok yüksek:)

• quote:

3 hafta olmuştur. Bimeks'teki 320 gb bence gayet mantıklı bir fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mephisto0191 -- 3 Ağustos 2012; 13:55:41 >
  • quote:

quote:

Şuanda 729 TL bahsettiğin fiyata düşerse hiç kaçırmam...
  • quote:

quote:

quote:

Şuanda 729 TL bahsettiğin fiyata düşerse hiç kaçırmam...

Aaaa doğru fiyatı artmıştır. Ben aldığımda %35 indirim vardı.

• arkadaslar ben bunca senelik pc oyuncuyum bi konsolum olsun artık dedim ve ps3 almaya karar verdim(normalde pcyi yenileyecektim baya kötü halde kendisi)ilk sorum ps3 almaya degermi,2.sorum oyun sıkıntısı cekermiyim,yurt dısından oyun alabilecegim yada 2.el satan oyun satan bir yer varmi,birde monitor alip onda oyun oynamayi düsünüyorum,monitörün hdmi cıkısı olması yeterlimidir yanitlarsaniz sevinirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan924

arkadaslar ben bunca senelik pc oyuncuyum bi konsolum olsun artık dedim ve ps3 almaya karar verdim(normalde pcyi yenileyecektim baya kötü halde kendisi)ilk sorum ps3 almaya degermi,2.sorum oyun sıkıntısı cekermiyim,yurt dısından oyun alabilecegim yada 2.el satan oyun satan bir yer varmi,birde monitor alip onda oyun oynamayi düsünüyorum,monitörün hdmi cıkısı olması yeterlimidir yanitlarsaniz sevinirim :D

hdmi olmalı , 2 ms tepki süresi olmalı bi de dahili hoparlör varsa çok iyi oluyor. ben öyle yaptım.
  • quote:

arkadaslar ben bunca senelik pc oyuncuyum bi konsolum olsun artık dedim ve ps3 almaya karar verdim(normalde pcyi yenileyecektim baya kötü halde kendisi)ilk sorum ps3 almaya degermi,2.sorum oyun sıkıntısı cekermiyim,yurt dısından oyun alabilecegim yada 2.el satan oyun satan bir yer varmi,birde monitor alip onda oyun oynamayi düsünüyorum,monitörün hdmi cıkısı olması yeterlimidir yanitlarsaniz sevinirim :D

1-PS3 almaya %100 değer
    2-Kesinlikle oyun sıkıntısı çekmezsin. En azında Battlefield 3 bile seni 5-6 ay idare eder. Ve sadece Playstation için çıkan oyunlar( God of War, Uncharted, Infamous, Journey, Grand Turismo 5, Heavy rain, vs. vs vs.)çok kaliteli oluyor. Bu parantez içindeki oyunların sadece bir tanesini oynasan bile "LAN İYİKİ KONSOL ALMIŞIM" diyeceksin "2. el satan yer" soruna gelirsek spotçularda bulabilirsin.
    3-Monitör'ün HDMI çıkısı olması yeterlidir. HDMI bildiğin üzere 1080p görüntüye kadar destekliyor ama maalesef şuanda PS3'e 1080p çıkan oyun yok. Büyük ihtimal gelecek nesil için böyle birşey olur. Gelgelelim görüntü konusuna. FullHD bir monitör alırsan bilgisayarı aramayacağının garantisini verebilir

İYİ EĞLENCELER DOSTUM

• quote:

quote:

1-PS3 almaya %100 değer
    2-Kesinlikle oyun sıkıntısı çekmezsin. En azında Battlefield 3 bile seni 5-6 ay idare eder. Ve sadece Playstation için çıkan oyunlar( God of War, Uncharted, Infamous, Journey, Grand Turismo 5, Heavy rain, vs. vs vs.)çok kaliteli oluyor. Bu parantez içindeki oyunların sadece bir tanesini oynasan bile "LAN İYİKİ KONSOL ALMIŞIM" diyeceksin "2. el satan yer" soruna gelirsek spotçularda bulabilirsin.
    3-Monitör'ün HDMI çıkısı olması yeterlidir. HDMI bildiğin üzere 1080p görüntüye kadar destekliyor ama maalesef şuanda PS3'e 1080p çıkan oyun yok. Büyük ihtimal gelecek nesil için böyle birşey olur. Gelgelelim görüntü konusuna. FullHD bir monitör alırsan bilgisayarı aramayacağının garantisini verebilir

İYİ EĞLENCELER DOSTUM

saolasin cevabin icin,oyun konusunda ise bu soruyu sordum cunkü burda spotcu yok(marmariste yasamak)onun yerine önerebilecegin internetten alisveris yapabilecegim bir yer varmidir :D

birde infamous2+killzone 3+gt5 li ps3 pakedinimi yoksa uncharted 3lü pakedi mi alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihan924 -- 4 Ağustos 2012; 0:36:23 >

• infamous 2 gt5 kz3 lü paket tabikide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

infamous 2 gt5 kz3 lü paket tabikide.

Uncharted 3 paketinde GoWIII yada Infamous 2 veriyorlar. Daha mantıklı fakat " Arşivciyim" diyorsan diğer paketi al.İkiside mükemmel paketler.
  • merhaba arkadaşlar. PS3 almayı düşünüyorum. büyük ihtimal 2. el olacak sormak istediğim bu kırılan versiyon varmış bir arkadaşım söyledi 40gblık felan kırılan psden al bir hdd alırsın istediğin oyunu oynarsın diye bu ne kadar doğru oynamak istediğim oyunlar başlıca Pes 212, Uncharted,GOW serisi ve yeni oyunlar işte sorun yaşarmıyım bu oyunları oynamakta ?
  • quote:

quote:

Uncharted 3 paketinde GoWIII yada Infamous 2 veriyorlar. Daha mantıklı fakat " Arşivciyim" diyorsan diğer paketi al.İkiside mükemmel paketler.

unharted pakedinde gow3 yada infamous 2 vermiyorlar yani en azindan öyle bisey yazmiyo hepsisonyde
  • quote:

quote:

quote:

unharted pakedinde gow3 yada infamous 2 vermiyorlar yani en azindan öyle bisey yazmiyo hepsisonyde

2-3 hafta önce vardı . O zaman diğer paketi alman daha iyi olur. Ve bu arada Hepsisony'ye çok güvenme. Bazı arkadaşlarımdan kötü yorumlar duydum

• quote:

quote:

quote:

quote:

2-3 hafta önce vardı . O zaman diğer paketi alman daha iyi olur. Ve bu arada Hepsisony'ye çok güvenme. Bazı arkadaşlarımdan kötü yorumlar duydum

lanet olsun ya

• Konsol için Bimeks'in indirimlerini takip et derim. Eğer oyunları ucuza getirmek istiyorsan Electroworld ve D&R. VatanComputer'ede ara sıra bakmayı unutma. 1-2 haftaya yakalarsın bişeyler. Gittigidiyor'u söylemiyorum bile Haydi iyi şanslar
  • yardim icin teşekkürler
  • quote:

yardim icin teşekkürler

Önemli değil dostum. Her zaman
  • bugün gittigidiyorda günün fırsatında ps3 320 gb konsol 559 TL. Sizce bu fiyatın altına bulunabilir mi?
  • arkadaslar asagida linkini verdigim ekran hakkinda bilgisi vb. olan varmi benim hosuma gitti de,birde ps3`ü monitörde kullananlar varsa memnunlar mı?
  • Bulamazsın bence. Kaçırma
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.