Şimdi Ara

YENİ PS3-PS4 ALACAKLAR VE ACEMİSİ OLANLAR[Fat-slim kasa] [ ULTIMATE KONU ] (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.249
Cevap
74
Favori
988.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

İlk olarak E3, Haziran ayındadır.
    İkinci olarak PS4 geldiği zaman 1.500-2.000TL arasında bir parayı hemen verip PS4 alabilecek misin?
    Bunu düşünüp ona göre karar vermeni tavsiye ederim.
    Bir de sıcak fırsatlar bölümündeki PS3 fırsatlar konusunu takip etmende de yarar var.

Bilgi için teşekkürler;
    sadece makinaya para vermektense böyle bir paket daha mantıklı olabilir diye düşündüm
    alınabilirliği yüksek mi sizce de
    Sony PlayStation® 3 320 GB Slim Socom Special Forces Oyun + Killzone Oyun + F1 2010 Oyun + HDMI Kablo Hediyeli
    sıcak fırsatlar takip

• quote:

Orijinalden alıntı: baybarut

quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

İlk olarak E3, Haziran ayındadır.
    İkinci olarak PS4 geldiği zaman 1.500-2.000TL arasında bir parayı hemen verip PS4 alabilecek misin?
    Bunu düşünüp ona göre karar vermeni tavsiye ederim.
    Bir de sıcak fırsatlar bölümündeki PS3 fırsatlar konusunu takip etmende de yarar var.

Bilgi için teşekkürler;
    sadece makinaya para vermektense böyle bir paket daha mantıklı olabilir diye düşündüm
    alınabilirliği yüksek mi sizce de
    Sony PlayStation® 3 320 GB Slim Socom Special Forces Oyun + Killzone Oyun + F1 2010 Oyun + HDMI Kablo Hediyeli
    sıcak fırsatlar takip

Fiyat bence yuksek sadece cihaz olarak 650-700 e bulabilirsin yanindakilerde 100 lira civari tutar tabi 2.el fiyati

Su ps4 u beklemelimiyim digenleri anlamiyorum ps4 1yil sonra bile ciksa cihaz cok pahali olucak demektir bu oyunlar icinde gecerli ve bu fiyatlar en az 1-2 yil surucektir cihazi ciktigi gibi alip cihaza ve oyunlara bir dunya para verebilicek birininde en az 1 yil daha kullanmak icin ps3 e 700 lira vermesi onu rahatsiz etmemeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fishermanx -- 21 Mart 2012; 8:25:41 >

• Geçen sene PS2 1.2 milyon satabilmiş ise bu demektir ki PS3 daha uzun seneler raflarda yerini koruyacak.
    Kaldı ki, klasik bir PC oyuncusu PS3 deneyimini henüz gerçekleştirecekse zaten önünde oynayacağı yüzlerce oyun var.
    Benim aklıma takılan şu PS3 fiyatları, alışveriş sitelerinde çok dalgalı seyir gösteriyor.
    Ucuz olanların da tamamına yakınının Euroasia garantisi yok dikkat etmek gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L-S-D -- 21 Mart 2012; 16:02:49 >
  • - Ben sadece Pes2012 ve Fifa12 alıp PS'e takıp oynayacağım kaç gb lık model yeterli olur?
    - Bu Eurosia garantisi falan ne oluyor? İnternette piyasaya göre 100-150 lira daha düşük. Bu fark garantiden mi kaynaklanıyor? İnternetteki sitelere ne kadar güvenebilirim?
  • BEYLER MERHABA HEMEN BENDE ALMAK İÇİN FİYAT KOLLUYORUM .

1. SORUM : 320 gb slim oyun konsolu - 2. orj kol. ve tekken 6 oyununu istiyorum . böyle bir paket içeriği varmıdır ortalama nekdaradır ?

2. pal nedir ?
    3. şu an şunu kaçırma diyeceğiniz bir kampanya varmıdır ( bu sorum biraz saçma oldu bunu bilen birinin bu başlık altında ne işi var değimi )
    4. move paketli oyun almak dahamı mantıklıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husock -- 22 Mart 2012; 11:08:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

BEYLER MERHABA HEMEN BENDE ALMAK İÇİN FİYAT KOLLUYORUM .

1. SORUM : 320 gb slim oyun konsolu - 2. orj kol. ve tekken 6 oyununu istiyorum . böyle bir paket içeriği varmıdır ortalama nekdaradır ?

2. pal nedir ?
    3. şu an şunu kaçırma diyeceğiniz bir kampanya varmıdır ( bu sorum biraz saçma oldu bunu bilen birinin bu başlık altında ne işi var değimi )

1. 2. kolu sonra alırsın şu an şöyle bir kampanya var Ps3 320 gb slim+move starter pack+resistance veya infamous 2+uncharted 3 800-900 tl arası bir şey.

2.pal ve ntsc vardır oyunlarda sorun yaşamazsın ama blu-ray filmi Türkiye'den veya Avrupa'dan alacaksan pal Amerika'dan alacaksan ntsc al

• İyi geceler arkadaşlar;

Bu fat kasalarlar ilgili ısınma sorunu hakkında bilgi verebilir misin ?

80 gb ps3 var. 2. el, Garantisi devam ediyor. 350 tl bi fiyat istediler. sizce almalı mıyım ?

Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yoggy08 -- 22 Mart 2012; 23:16:34 >
  • 3D Destekli bi HDMI kablo önerebilir misiniz PS3 için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hebeléé

quote:

2. pal nedir ?

1. 2. kolu sonra alırsın şu an şöyle bir kampanya var Ps3 320 gb slim+move starter pack+resistance veya infamous 2+uncharted 3 800-900 tl arası bir şey.

2.pal ve ntsc vardır oyunlarda sorun yaşamazsın ama blu-ray filmi Türkiye'den veya Avrupa'dan alacaksan pal Amerika'dan alacaksan ntsc al

teşekkürler o kampanya nerde var .?

• @husock
    http://www.teknosa.com/kategori/oyun__hobi/ps3_konsol/794#_1_0
    http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Konsolları/products.aspx?L2=CELKON&br=SONY
    alternatifler mevcut belki işine yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 23 Mart 2012; 15:23:48 >

• medal of honer
    resistance fall of man
    rage 2012
    fifa 2011
    killzone 3 3boyutlu
    homefront
    quantum of sotance james bond
    call of duty 4 modern warfore
    call of duty 7 black ops
    south afrıca world cup 2010 fıfa 201 gran trısmo 5 prolague
  • quote:

quote:

quote:

2. pal nedir ?

İzmir'de çoğu teknosa mağazasında var sende bak teknosaya

• quote:

quote:

quote:

quote:

2. pal nedir ?

http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_151/key_/tm.htm buradan başka kampanyalarada bakabilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

2. pal nedir ?

http://forum.donanimhaber.com/m_39836025/mpage_151/key_/tm.htm buradan başka kampanyalarada bakabilirsin

Artık susuyorum bu kampanya güzel bir kampanyahttp://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps3res3movgunyt-ps3-320gb-k-chassis-eur-black/productdetails.aspx?I_ID=58721#allImages

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sikörtıl35 -- 23 Mart 2012; 21:15:39 >

• beyler bende ps3 alacağım

uygun 600-700 tl ye bildiğiniz biryer var mı? teşekkürler...
  • Merhaba arkadaşlar herkeze iyi haftalar.Bende en sonunda ps3 dünyasına katıldım artık benimde ps3'üm(160GB) var
    Yanlız aklıma takılan bazı sorular var o konuda bilgilendirirseniz çok minnettar olurum.
    1-Makinayı aldıkdan sora oyun alıcak param kalmadı 2-3 ay boyunca makinaya bluray disk takmazsam gözünde bir problem olurmu
    2-Normal oyun alamadığım için demo oyun indiriyorum bu demo oyunların sisteme bir sakıncası olurmu
    3-Evde bir tane lcd televizyon var oda salonda çoluk çocuk misafir çok gidip geldiği için orda takılı bırakamıyorum evdekilerde izin vermiyor.PS3'ü kapatırken sistem menüsündeyken en baştaki system kapama yerine gelip ordan onaylıyarak kapıyorum kırmızı ışık yandıkdan 10sn'ye sorada prizden çıkarıp sorada ps3'ün arkasından çekiyorum sorada kutusuna kaldırıp yatay konumda bazanın altına koyuyorum bu bir sorun oluştururmu.
    4-Ben ps3'ü ilk açtığımda playstation network'e üye olurken türkiye'yi seçip üye oldum ps3 oyunlarında bölge sınırlaması olmadığını biliyorum fakat yurt dışından oyun alırsam ve online oynamak istersem şu anki türkiye olarak açmış olduğum psn hesabıyla yurt dışından aldığım oyunu oynaya bilirmiyim
    .
    Bu sorularımı cevaparsanız çok minnettar olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 26 Mart 2012; 15:52:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: istik5yo

beyler bende ps3 alacağım

uygun 600-700 tl ye bildiğiniz biryer var mı? teşekkürler...

2. el forumumuzda sıfır garantili cihaz var 1 tane gördüm , 320 gb 630 tl , göz atın , buna benzer 1 sürü ilan mevcut.
    quote:

Orijinalden alıntı: RownikaL

Merhaba arkadaşlar herkeze iyi haftalar.Bende en sonunda ps3 dünyasına katıldım artık benimde ps3'üm(160GB) var
    Yanlız aklıma takılan bazı sorular var o konuda bilgilendirirseniz çok minnettar olurum.
    1-Makinayı aldıkdan sora oyun alıcak param kalmadı 2-3 ay boyunca makinaya bluray disk takmazsam gözünde bir problem olurmu
    2-Normal oyun alamadığım için demo oyun indiriyorum bu demo oyunların sisteme bir sakıncası olurmu
    3-Evde bir tane lcd televizyon var oda salonda çoluk çocuk misafir çok gidip geldiği için orda takılı bırakamıyorum evdekilerde izin vermiyor.PS3'ü kapatırken sistem menüsündeyken en baştaki system kapama yerine gelip ordan onaylıyarak kapıyorum kırmızı ışık yandıkdan 10sn'ye sorada prizden çıkarıp sorada ps3'ün arkasından çekiyorum sorada kutusuna kaldırıp yatay konumda bazanın altına koyuyorum bu bir sorun oluştururmu.
    4-Ben ps3'ü ilk açtığımda playstation network'e üye olurken türkiye'yi seçip üye oldum ps3 oyunlarında bölge sınırlaması olmadığını biliyorum fakat yurt dışından oyun alırsam ve online oynamak istersem şu anki türkiye olarak açmış olduğum psn hesabıyla yurt dışından aldığım oyunu oynaya bilirmiyim
    .

1. hayır olmaz ama elektronik alet bu sonuçta. %100 olmaz demeyecelim.
    2. hayır olmaz , istediğinizi oynayıp kurun.
    3. prizden çıkarmayın , arkasındaki anahtardan kapatın , gerek yok fişe.
    4. hayır hiç 1 türlü online sıkıntısı olmaz ama 3. bölge yada 1. bölge alırsanız onların bağlı bulunduğu serverlara bağlanmak durumunda kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RownikaL

Merhaba arkadaşlar herkeze iyi haftalar.Bende en sonunda ps3 dünyasına katıldım artık benimde ps3'üm(160GB) var
    .

1. Neden olsun tabii ki de olmaz. 20-30TL'ye oyun alabilirsin.
    2. Neden olsun tabii ki de olmaz.
    3. PS3'ü birkaç şekilde kapatabilirsin.
    Bana en kolay gelen gamepad'in oratasındaki PS tuşuna basıyorum ve turn off system yapıyorum.
    4. Oynayabilirsin.

Hayırlı olsun.

• İçim çok rahatladı cidden çok teşekkür ederim ilginize.Dediğim gibi sürekli bağlı bırakamıyorum çünki salon müsait değil.O yüzden mecburi olarak toplamak zorunda kalıyorum toplarkende fişten çıkarmam gerekiyor malesef o yüzden sordum.Ama pür dikkat kullanıyorum acaba sürekli topladığım için şu power switchlerden alsam'mı

Aynı şekilde kullanmaya devam etsemde pek sorun olmaz sanırım.Bu arada ps3'ü kullanırkene daima altında tamamen alaminyum olan soğutucu koyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 26 Mart 2012; 16:11:01 >

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.