DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İnternet sayfasında resimler ve simgeler görünmüyor...
10
Cevap
0
Favori
27.553
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> İnternet sayfasında resimler ve simgeler görünmüyor...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2432 Mesaj
      23 Aralık 2007 17:12:59
      Arkadaşlar resimler görünmüyor mesela donanım haber sayfasının yan tarafındaki smiller yerine x işaretleri var şimdi internetteki hiçbir resim görünmüyor şu anda....ne yapmam lazım acaba ...virüs programını güncelleştirmmemi gerekiyor veya neden kaynaklanabilir acaba..yardım ederseniz çok memnun olurum...

• Emekli Yönetici
      8054 Mesaj
      23 Aralık 2007 17:15:58

quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

Arkadaşlar resimler görünmüyor mesela donanım haber sayfasının yan tarafındaki smiller yerine x işaretleri var şimdi internetteki hiçbir resim görünmüyor şu anda....ne yapmam lazım acaba ...virüs programını güncelleştirmmemi gerekiyor veya neden kaynaklanabilir acaba..yardım ederseniz çok memnun olurum...

Donanımhaber'deki sorun çoğu kişide oLuyor kişiseL kaynakLı birşey deiL Yani.
      Ama diGer SiteLerdede oLuyorsa biLemicem.

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Emekli Yönetici
      15147 Mesaj
      23 Aralık 2007 17:23:52
      Java sorunu gibi görünüyor. Eğer bu sorunu belli başlı sitelerde yaşıyorsanız, durum sitelerle ilgili olabilir ancak hiçbir sitedeki resim ve ikonları göremiyorsanız (x çarpı işareti görüyorsanız) java yazılımınızı güncelleyin ya da kaldırıp yeniden kurunuz..

• Yarbay
      2432 Mesaj
      23 Aralık 2007 18:02:21

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

Java sorunu gibi görünüyor. Eğer bu sorunu belli başlı sitelerde yaşıyorsanız, durum sitelerle ilgili olabilir ancak hiçbir sitedeki resim ve ikonları göremiyorsanız (x çarpı işareti görüyorsanız) java yazılımınızı güncelleyin ya da kaldırıp yeniden kurunuz..

evet hiçbir sitedeki ikonları göremiyorum uygun olan java programını yükleyebileceğim bi link verirseniz çok memnun olurum..

• Emekli Yönetici
      15147 Mesaj
      23 Aralık 2007 18:10:06
      quote:

Orjinalden alıntı: vaynett

Alıntıları Göster

evet hiçbir sitedeki ikonları göremiyorum uygun olan java programını yükleyebileceğim bi link verirseniz çok memnun olurum..

http://www.java.com/tr/ buradan indirebilirsiniz..

Bir de buraya bi göz atın..
      http://forum.donanimhaber.com/m_18961926/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejaay -- 23 Aralık 2007; 18:13:28 >

• Yarbay
      2432 Mesaj
      23 Aralık 2007 22:02:32

quote:

Orjinalden alıntı: dejaay

Alıntıları Göster

http://www.java.com/tr/ buradan indirebilirsiniz..

Bir de buraya bi göz atın..
      http://forum.donanimhaber.com/m_18961926/tm.htm

üstad yükledim bütün hepsini yaptım yine düzelmedi bu durum...

• Yüzbaşı
      476 Mesaj
      23 Aralık 2007 22:11:55
      Aynı zamanda kullandığınız tarayıcının seçenekler bölümünden de java ayarlarını yapın. JavaScript'le ilgili yerleri tıklatın.

• Yüzbaşı
      743 Mesaj
      23 Aralık 2007 22:19:10
      bence java ile alakası yok
      internet explorer sağ tıkla / özellikler/gelişmiş i aç ordan varsayılanı yukleye tıkla sorun çözülecektir. yada gelişmiş sekme altında web sitelerindeki resimleri göster diye birşey yazar onn başına tik koy. duruma göre ayarla işte :P kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi essence-essence -- 23 Aralık 2007; 22:20:06 >

Biz bir dostlar sofrasında, birde harmandalında diz çökeriz.
    • Yarbay
      2298 Mesaj
      23 Aralık 2007 22:26:25
      Arkadaşım bence flaş playerden kaynaklanıyor sorun , flaş player yüklediğinde kanımda düzelir

• Yarbay
      2432 Mesaj
      23 Aralık 2007 22:28:58

quote:

Orjinalden alıntı: essence-essence

bence java ile alakası yok
      internet explorer sağ tıkla / özellikler/gelişmiş i aç ordan varsayılanı yukleye tıkla sorun çözülecektir. yada gelişmiş sekme altında web sitelerindeki resimleri göster diye birşey yazar onn başına tik koy. duruma göre ayarla işte :P kolay gelsin

tamam dostum yaa çok sağol yardım eden etmeye çalışan herkese çok teşekkür ediyorum düzeldi çok şükür...

• Yüzbaşı
      743 Mesaj
      23 Aralık 2007 22:33:44
      sorunun hallolduğuna sevindim. :d

Biz bir dostlar sofrasında, birde harmandalında diz çökeriz.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> İnternet sayfasında resimler ve simgeler görünmüyor...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.