Şimdi Ara

avea kontör nerede ucuz satılıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    AVEA 150 KONTÖR (KART) 21,00 YTL
    AVEA 250 KONTÖR (KART) 31,00 YTL
    AVEA 500 KONTÖR (KART) 55,00 YTL
    AVEA 1000 KONTÖR (KART) 100,00 YTL

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/shopProductListing.do?shopCategoryId=9555&udpateFrame=rightInformation

Avea Hatları için Kontör Kart Fiyatları
    http://www.avea.com.tr/sta/bireysel/tarifeler/faturasiz/kontorkart.shtml?leftmenu=?pagemenu=tarifeler.faturasiz.kontorkart
    Kart Fiyat
    50 8 YTL
    100 15 YTL
    150 21 YTL
    250 33 YTL
    500 60 YTL
    1000 110 YTL

* Avea İletişim Merkezleri'nden 1500, 2000 ve 3000 kontör yüklemek de mümkündür.
    bunun ekstra bir fiyatı varmı 3binlik 3*1000lik fiyatımı mesela?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 22 Aralık 2007; 11:03:57 >

• aveaya bir kaç eleştirim var yeni abonesi olarak
    -aveaya 500sms kampanyası nedeniyle geçtim istemediğim halde mobilöğrenci olmuşum 50 kontör ilk yüklediğim kontörden düşüldü
    web sitesine üye oldum oradan kontörümü göremiyorum ve fazla bir işlem yapma olanağı da yok online işlem menüsü olarak
    *123# gibi basitçe kalan kontörü gösteren bir servisi yok...
    kontör yükleme ve öğrenme servisini (9233 müş) müşteri hizmetlerini arayarak öğrendim bu bilgiyi bile kendi sitesinde bulamadım
    -sınıfsal ayrım yapan tarifeler uyguluyor (yıllarca geçmeyişimin sebebi) ve 1000 kontör bile yüklense hediye kontör vermiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ademcell

aveaya bir kaç eleştirim var yeni abonesi olarak
    -aveaya 500sms kampanyası nedeniyle geçtim istemediğim halde mobilöğrenci olmuşum 50 kontör ilk yüklediğim kontörden düşüldü
    web sitesine üye oldum oradan kontörümü göremiyorum ve fazla bir işlem yapma olanağı da yok online işlem menüsü olarak
    kontör yükleme ve öğrenme servisini (9233 müş) müşteri hizmetlerini arayarak öğrendim bu bilgiyi bile kendi sitesinde bulamadım
    -sınıfsal ayrım yapan tarifeler uyguluyor (yıllarca geçmeyişimin sebebi) ve 1000 kontör bile yüklense hediye kontör vermiyor...

1- tarife belirtseydin m.öğrenci açmazlardı 50 knt gitmezdi
    2- 9233 kitapçıkta yazıyor, okuyabilirdin.
    3- 250 ve üzeri kontör yüklediğinde kontör kazanıyorsun.
    4- kontör kart fiyatları diye yazıyor sitede ve gayette sade bir siteleri var.

• Benim avea da sevmediğim şey Turkcell i aşırı derecede izlemesi. Ya Tcell ne yapsa aynısını yapıyor. Tcell zam yapıyor 2 gün sonra avea da zam. Tamam Tcell lider firma izlemesi normalde bu kadar da izlemesi güzel değil. Her ne kadar Vodafone kampayaları tırışkadan da olsa da en azından kendi kampanyaları o yönden benden Voda ya bi alkış Avea ya da güzelinden bir
  • quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

quote:

1- tarife belirtseydin m.öğrenci açmazlardı 50 knt gitmezdi
    2- 9233 kitapçıkta yazıyor, okuyabilirdin.
    3- 250 ve üzeri kontör yüklediğinde kontör kazanıyorsun.
    4- kontör kart fiyatları diye yazıyor sitede ve gayette sade bir siteleri var.

3- 250 ve üzeri kontör yüklediğinde kontör kazanıyorsun
    demişsiniz

link verebilirmisiniz sitede halen bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 22 Aralık 2007; 11:01:01 >

• avea karsı neden bu kadar on yargıslısnız anlmıyorum .. hedıye kontor ıstıyorusunuz zaten aranızda 10 dk 2 konusuyorsunuz ..
    farklı bır hedıye kontore ıhtıyacınız bıle yok
    bırakında arasında dk 10 konusanlara gonderılsın hedıye kontor
    bu belescılıgı bırakalım mı ne dersınız

• quote:

Orjinalden alıntı: ozdenu

avea karsı neden bu kadar on yargıslısnız anlmıyorum .. hedıye kontor ıstıyorusunuz zaten aranızda 10 dk 2 konusuyorsunuz ..
    farklı bır hedıye kontore ıhtıyacınız bıle yok
    bırakında arasında dk 10 konusanlara gonderılsın hedıye kontor
    bu belescılıgı bırakalım mı ne dersınız

Bir Avea kullanıcısıyım.
    Eskiden Turkcell kullanıyordum ama maLum Ögrenciyiz para yetişmiyor.Ama eğer Kontore vs param bol olsaydı yine Turkcell'e dönerim.
    Neden Diceksin ? Heryerde çekiyor.Avea rekLamLarda çekiyor vs desede çekmiyor işte ! Öle saçmaLıkki bazı yerLerde 2-3 Adım sağa soLa
    Gidiyorsunuz Çekmiyor geri geLince fuLL Çekiyor ve Bence En iyi Yani Kampanyaları.Gnctrkcll Sinema Kampanyası , MCDonalds kampanyası feLan
    çok güzeL Baya işe yarıyor.Ama AVEA'nın PatLıcanı mesaj göndermekten başka bşeye yaramıyor.

• quote:

ALOOOOOOOOOOOOOOOOOO

9233 diye bir numara yok aveada..................................

• avea öğr. ilk alımdan itibaren avantajlı

9333 le herşeyi öğrenmek mümkün ( yeterli servis hala yok ve kontürün konuşma sonrası kalan rakamı ekrana keşke yansısa)

h ı z l ı al .com da taksitle kontür alımı var ( kargo ücretsiz ve her karta en az vade farksız 9 taksit / 12 taksit var )

elinizde avea mobil öğr. varsa 250 yükleyin hem 150 sms her yöne hemde 39 kontürle kampanyaan avea öğr. lerle 5000 sms kamyanlarına katılın. zaten diğer oprt. ler 2 kontür

AVANTAJ LARI ŞU ANDA ÇOK ÇOK İYİ DİYORUMMMM ( trkcell erken davranıp kontüre zam yaptı bu arada )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.