Şimdi Ara

Ford Mondeo 2.0 GHIA 136 HP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ford Mondeo 2.0 GHIA 136 HP 98 model, 125000 km'de, otomatik şanzıman, LPG/Benzin
    Elektrikli Cam
    Elektrikli Koltuk
    Klima
    Sis Lambası
    Radyo / Kaset
    Hidrolik Direksiyon
    Sabit Hız Kontrolü
    Merkezi Kilit
    Elektrikli Ayna
    ABS
    Hava Yastiği (Sürücü)
    Alarm
    Hava Yastiği (Yolcu)
    Sunroof
    Alaşım Jant
    Yol Bilgisayarı
    Direksiyon Ayarı
    Bu aracı almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 12000-13000 YTL civarında. Kullananlar veya yakınında kullananlar varsa bu aracı tavsiye eder misiniz? Yakıt tüketimi, performansı, vergisi nasıldır?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaba -- 19 Aralık 2007; 22:42:57 >

• kullanmadım fakat binmiştim araç performans olarak gayet iyiydi
    gerçi bineli 4-5 yıl olmuştur ve sahibi bu aracı satıp 2006 mondeo ghia dizel aldı demekki memnun kalmış ki başka araca yönelmemiş
    ama lpg li halini bilemem birde arabanın hali içine sinerse dirilik ve yıpranma bakımından alınabilir
  • aynısının düz viteslisi arkadaşımda var. bir kere bindin mi başka arabaya binmek istemeyeceksin. tüpde yakıt sorun olmaz hatta benzinde bile anormal yakmaz. tüpün tasarrufu tartışılmaz ama arkadaşım çatır çatır benzinli biner. iyi de fiyat almışsın bence kaçırma.
    quote:

Orjinalden alıntı: ras1m

Ford Mondeo 2.0 GHIA 136 HP 98 model, 125000 km'de, otomatik şanzıman, LPG/Benzin
    Elektrikli Cam
    Elektrikli Koltuk
    Klima
    Sis Lambası
    Radyo / Kaset
    Hidrolik Direksiyon
    Sabit Hız Kontrolü
    Merkezi Kilit
    Elektrikli Ayna
    ABS
    Hava Yastiği (Sürücü)
    Alarm
    Hava Yastiği (Yolcu)
    Sunroof
    Alaşım Jant
    Yol Bilgisayarı
    Direksiyon Ayarı
    Bu aracı almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 12000-13000 YTL civarında. Kullananlar veya yakınında kullananlar varsa bu aracı tavsiye eder misiniz? Yakıt tüketimi, performansı, vergisi nasıldır?
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karenin -- 19 Aralık 2007; 23:54:08 >

• fiyat yüksek bence max 11 eder.kışa doğru arttı fiyatlar nedendir anlamıyorum nisan-mayıs gibi niyetimiz olmuştu biraz fiyat araştırması yapmıştıkta o zamana göre 2000 ytl falan fark var.sıfırların fiyatı bile düşerken ikinci el hangi mantıkla bu kadar artar acaba?kafadan 2000 ytl pazarlık payı var haberiniz olsun
  • bu yaz binmiştim içi deri olana araba çok yapış yapıştı pek bişey anlamadım. benm gözüme bi tane ilişmişti sahibinden.com da 2001 model ghia ydı temiz gözüküyodu adam 12 lira fiyat yazmıştı.
  • Modeli biraz düşük fiyatı biraz yüksek. Bu yüzden fiyatı biraz daha aşağı çekmeye bakın. Ama temizse bu arabaya değer. Ben 2 ay kullandım.
  • son alıcısı olursun
  • hiçbir araçta son alıcı olunmaz 69 tosba bile satılırken.
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

son alıcısı olursun
  • Arkadaşım bu modeller cok fazla yağ eksiltiyormuş(yakıyormuş)ve motoru bakım istiyormuş,bu kasa kullanan komşumuz aracı arada serviswe götürüyormuş duyduğum kadarıyla
  • km çok sana bi 2-3 milyaz masraf çıkarır batarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

hiçbir araçta son alıcı olunmaz 69 tosba bile satılırken.
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

son alıcısı olursun

69 tosba çok ters bi örnek olmuş zira Türkiyede en çok toplanan klasik araç tosbalar ve en çok klubu bulunun, organizasyonu yapılan yine araç tosbalar. Hali ile anında satılır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gooogle96

km çok sana bi 2-3 milyaz masraf çıkarır batarsın

ikinci e laraç almak imkansızdır sizin için hocam bu km ye çok diyosanız.125000 az bile sayılabilir 98 model araba için.kaldı ki 100000 in üstüne çıkan her araç dünyanın masrafını açacak diye bir kural yok.bizde var 2002 si 150000 i geçti daha anahtar değmedi maşallah.
    çok komik bu tarz yorumlar tamamen bilmemekten kaynaklanıyor.bakımları düzenli yapıldıysa ve hor kullanılmadıysa 125000 km hiçbirşey o araba için.
  • şahsen 80binden sonra araç almaya karşıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardent_boy

şahsen 80binden sonra araç almaya karşıyım

bnde valla tanıdığım olmazsa 80 binden 90 binden sonra araba almam alanada nie aldın demem tabikide
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.