DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
pivot animasyonları buraya
1.605
Cevap
17
Favori
175.620
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Web bazlı oyunlar >> Flash Oyunları >> pivot animasyonları buraya
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      467 Mesaj
      30 Temmuz 2008 15:51:03
      Ben piv olarak degilde gif olarak kaydettim yaptigim animasyonu...Yapımın ortasında allahın belası program hata verdi ve kapandı.Ben bu gif dosyasını nasıl piv yapabilirim veya o gifin üzeriinden devam edebilirim biri söylerse cok sevinirim cünkü kıafayıj yemek üzereyim.Eğer biliyorsanız lütfen üşenmeden cevap yazın.

• Yarbay
      5791 Mesaj
      30 Temmuz 2008 16:02:34
      quote:

Orjinalden alıntı: badblood1903

Alıntıları Göster

hangisini anlamadım animasyonu mu upload ediyim .piv olarak yoksa adam la kılıç figürlerini mi istiosun

Figürleri istiyorum sana zahmet olmaz ise.
      Edit:Bu arada berbat bir anismasyonum daha.Kahraman Asyalı 3

Bu arada arkadaşlar şu yürütme işini yapamıyorum.Fantastik şeyleri çok kolay yapıyorum.Uçma büyü falan ama yürütemiyorum ne hikmetse.Rica etsem bir arkadaşım basit bir yürütme animasyonu yapıp .piv halini upload edip paylaşabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan Yağız -- 30 Temmuz 2008; 16:27:09 >

Australian Dream
    • Yüzbaşı
      467 Mesaj
      30 Temmuz 2008 16:33:04

Aslında bir sonu gelecekti ama sadece buraya kadar kaydedebildim,saglık olsun....

İlk çalışmam,umarı begenirsiniz.

• Yarbay
      5791 Mesaj
      30 Temmuz 2008 16:39:45
      Gayet hoş olmuş.Sağlık olsun giden kısımı için.
      Edit:Îmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan Yağız -- 30 Temmuz 2008; 16:38:33 >

Australian Dream
    • Yüzbaşı
      603 Mesaj
      30 Temmuz 2008 16:48:13

quote:

Orjinalden alıntı: AtArdAmAr

Aslında bir sonu gelecekti ama sadece buraya kadar kaydedebildim,saglık olsun....

İlk çalışmam,umarı begenirsiniz.

cok guzel olmus benımkıde hızlı halınde kaydetmıyo

yoksa bıseyler cıkcak ortaya ama

ARM.454 Casull Auto 13mm

| Lord Of The Rings Fan Club |
    • Yarbay
      5791 Mesaj
      30 Temmuz 2008 17:02:40
      Can sıkıntısı üzerine Kahraman Asyalı Özel Bölüm

Australian Dream
    • Yüzbaşı
      467 Mesaj
      30 Temmuz 2008 17:06:18

quote:

Orjinalden alıntı: Laxori

Alıntıları Göster

cok guzel olmus benımkıde hızlı halınde kaydetmıyo

yoksa bıseyler cıkcak ortaya ama

Gösterdigim yeri azaltırsan yavaslar arttırsan hızlandırır.Birr öyle dene bakalım :)

• Yarbay
      2711 Mesaj
      30 Temmuz 2008 17:06:29

quote:

Alıntıları Göster

bu da çok başarılı olmuş bikaç kusuru var ama yine de süper olmuş bide o adamı donduran ok da çok yaratıcı olmuş tebrik ederim

Teşekkürler

• Yüzbaşı
      467 Mesaj
      30 Temmuz 2008 17:16:01

quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

Gayet hoş olmuş.Sağlık olsun giden kısımı için.
      Edit:Îmla

Teşekkürler :)

• Yarbay
      2355 Mesaj
      30 Temmuz 2008 17:24:11
      furkan benim figürler bu dosyanın içinde h t t p: / / r a p i d s h a r e. c o m / f i l e s / 10 7 6 8 6 2 5 2 / s t i c k . r a r . h t m l
      boşlukları kaldır figürlerin isimleri ise adamlar klasöründeki ''süper saç'' silahlar bölümündeki ''fantasy sword''

• Yarbay
      2355 Mesaj
      30 Temmuz 2008 17:31:05
      furkan bu arada sen kolay bir yürüme animasyonu istemişin onu pivot programının program files daki klasöürünün içinde bulabilirsin orada var bitane yürüyen adam ordan bakabilirsin

• Yarbay
      5791 Mesaj
      30 Temmuz 2008 17:47:11
      Teşekkür ederim ancak benimki editlenmiş fivot.Yani sadece programı ve bir kaç tane de figür var.Animasyon yok.Ben yürüme animasyonunu şunun için istedim:
      Çünkü nasıl hangi şekilde neleri hareket ettirerek yürütüyoruz?Ben adamın bacaklarını hareket ettiriyorum ancak gövde kalıyor gövde kısmını yapamıyorum.

Australian Dream
    • Yarbay
      2355 Mesaj
      30 Temmuz 2008 19:30:55
      hareket ettirir ken dizlerini kullan ayaklarını sadece yere sabitlemek ve temas ettirmek için kullan ayakların yerlerini 3 adımda değiştir ilki sol ayak önde sağ ayak arkada sonra sol ayak ortada sağ ayak hafif önde sonra da sol arkada sağ önde böyle böyle süreci tamamla ama animasyon 2 boyutlu olduğu için sağ sol uğraşma hiç sen nasıl yürüyosan o da öyle yürüsün işte

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      30 Temmuz 2008 20:01:15

İlk Yapımım Yorumlarınızı Bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cru3ll -- 30 Temmuz 2008; 20:05:31 >

• Yarbay
      5791 Mesaj
      30 Temmuz 2008 20:17:24
      Gayet güzel olmuş.Başarıların devamını dilerim.Bende 360 frame lik koca bir animasyon yaptım.Alta ekleyeceğim.Yürütmeye çalıştım ancak olmadı diye düşünüyorum.Ama geliştireceğim inşallah.

Müthiş Adam(Devam Etmeyebilir.Ancak devam da ettirebilirim.Kafamda konu bulamassam.)

Sonunda Uploadladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan Yağız -- 30 Temmuz 2008; 21:29:53 >

Australian Dream
    • Yüzbaşı
      479 Mesaj
      30 Temmuz 2008 20:57:27
      quote:

Gayet güzel olmuş.Başarıların devamını dilerim.Bende 360 frame lik koca bir animasyon yaptım.Alta ekleyeceğim.Yürütmeye çalıştım ancak olmadı diye düşünüyorum.Ama geliştireceğim inşallah.

Müthiş Adam(Devam Etmeyebilir.Ancak devam da ettirebilirim.Kafamda konu bulamassam.)

Imageshack'da sorun var.Sorun çözüldüğünde editleyip buraya koyacağım.

Yorumların İçin Saol Ama Bende Adam Akıllı Bir Kan Sıçraması Yok Yardımcı Olabilirmisin

Buda Yenisi (kötü Oldu Ama Bir Koyayım Dedim Adamı Yüretemiyorum Bir Türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cru3ll -- 30 Temmuz 2008; 20:58:37 >

• Yarbay
      2355 Mesaj
      30 Temmuz 2008 21:29:50
      cru3l animasyonların fena olmuyor son animasyondaki kılıç fırlatmayı öyle değilde adam kolunu arkaya çekerek fırlatsa daha bi hoş durur yürütmek kolay iş biraz çalışırsan elinden iyi işler çıkar birde frame ayarını biraz yüksek tut çok yavaş hareket etmesinler birde animasyonlarındaki en büyük eksik animasyonda bir kişiye odaklanman mesela adam diğerini öldürmeye gelirken öbürü hareketsiz duruyor ne demek istediğimi anladın umarım ama daha yeni başladadığını düşünürsek iyi gidiyosunn

• Yarbay
      5791 Mesaj
      30 Temmuz 2008 21:32:35
      360 Framalik Müthiş Adam animasyonunu uploadlayıp ekledim.Kan sıçraması için elimdeki tüm arşivi upload edip buraya koyacağım.2 tane arşiv var elimde.Düzenli bir şekilde ve üzerlerinde ne olduğu yazıyor.Efekse efekt,kan ise kan.Şuanda uploadda.

Edit:Uplaod hızı yerlerde birde download yapıyorum.Dolayısı ile en geç 48 saate burada olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan Yağız -- 30 Temmuz 2008; 21:35:00 >

Australian Dream
    • Yarbay
      2355 Mesaj
      30 Temmuz 2008 21:42:45
      sağol kan sıçmarası önemli biraz bende faydalanmış olurum bekliyorus

• Yüzbaşı
      603 Mesaj
      30 Temmuz 2008 22:43:57
      quote:

Orjinalden alıntı: AtArdAmAr

Alıntıları Göster

Gösterdigim yeri azaltırsan yavaslar arttırsan hızlandırır.Birr öyle dene bakalım :)

onu dıyorum ıste o en yuksekte ama kaydedınce en az hızda kaydedıyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laxori -- 30 Temmuz 2008; 22:43:05 >

ARM.454 Casull Auto 13mm

• Yarbay
      2355 Mesaj
      30 Temmuz 2008 22:58:09
      onu yükseltirsen hızlanır düşürürsen yavaşlar

• Yüzbaşı
      603 Mesaj
      31 Temmuz 2008 09:16:55

quote:

onu yükseltirsen hızlanır düşürürsen yavaşlar

gif olarak kaydedınce piv olarak deil

gif olarak kaydedınce en az hızda oynuyo

ARM.454 Casull Auto 13mm

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      31 Temmuz 2008 09:19:45
      quote:

cru3l animasyonların fena olmuyor son animasyondaki kılıç fırlatmayı öyle değilde adam kolunu arkaya çekerek fırlatsa daha bi hoş durur yürütmek kolay iş biraz çalışırsan elinden iyi işler çıkar birde frame ayarını biraz yüksek tut çok yavaş hareket etmesinler birde animasyonlarındaki en büyük eksik animasyonda bir kişiye odaklanman mesela adam diğerini öldürmeye gelirken öbürü hareketsiz duruyor ne demek istediğimi anladın umarım ama daha yeni başladadığını düşünürsek iyi gidiyosunn

En Beğendiğim Pivotlar Badblood, Dead Or Alive, Siber Batu Pivotları Çok Beğendim Elinize Sağlık

Yorumların İçin Saol Bir Tane Daha Yaptım Ama Koymaya Utanıyorum Çok Kötü Oldu

Edit: Yorum Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cru3ll -- 31 Temmuz 2008; 9:44:29 >

• Er
      12 Mesaj
      31 Temmuz 2008 10:13:26
      Bu da yenisi ve kendime göre yaptıklarımın en iyisi

Bu defa yorumlarınızı bekliyorum

• Yarbay
      2355 Mesaj
      31 Temmuz 2008 10:49:32
      rammstein sende de potansiyel var ama yaptığın animasyondan nedense hiçbirşey anlmadım uçakla adam geliyo uçakları kesio bi yerde mikrofon çıkıyo filler atlar falan biraz daha konulu anlaşılabilir birşey yapsan elinden çok iyi şeyler çıkabileceğine inanıyorum acemi birine göre iyisin ama devam et

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      31 Temmuz 2008 11:12:34
      quote:

Orjinalden alıntı: _R4MM5TE1N_

Bu da yenisi ve kendime göre yaptıklarımın en iyisi

Bu defa yorumlarınızı bekliyorum

Bana Biraz Hızlı Olmuş Gibi Geldi ama Güzel Olmuş Eline Sağlık

Edit: Alıntı Eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cru3ll -- 31 Temmuz 2008; 11:12:41 >

• Er
      12 Mesaj
      31 Temmuz 2008 12:17:52
      Yorumlarınız için teşekkür ederim.Dediklerinizi dikkate alacağım. Dediğiniz gibi ama bazen de devamını getiremiyorum. Öyle saçmalaşıyor. Ama bundan sonra ilk önce ne yapacağıma karar verip sonra yapacağım.Zaten Fil ve at olayı önceden planlanmamıştı. Sıkıldım onu yaptım
      NOT: Mikrofonu da yeni bulduğum için yaptım

• Yarbay
      5791 Mesaj
      31 Temmuz 2008 12:30:23
      Arkadaşlar upload bitti.Linki vereyim oradan alırsınız.Kan efekti ve büyük çoğunluk ST Arşiv 1 de.ST Arşiv 2 olanda zaten çoğumuzda bulunan şeyler var.

http://rapidshare.com/files/133779393/iki_figur_arsivi_fyagiz.rar.html

Edit:Bu arada arkadaşlar diğer figürler için;

http://www.droidz.org/stkmain.php

Edit2:Vee işte Elektrik Adam(Yürütme üstüne gittim ve biraz daha başarılı olduğuma inanıyorum yürütme konusunda diğer animasyonlarıma göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan Yağız -- 31 Temmuz 2008; 12:57:35 >

Australian Dream
    • Yarbay
      2711 Mesaj
      31 Temmuz 2008 13:05:20

quote:

Orjinalden alıntı: cru3ll

Alıntıları Göster

En Beğendiğim Pivotlar Badblood, Dead Or Alive, Siber Batu Pivotları Çok Beğendim Elinize Sağlık

Yorumların İçin Saol Bir Tane Daha Yaptım Ama Koymaya Utanıyorum Çok Kötü Oldu

Edit: Yorum Ekleme

teşekkürler
      seninkilerde güzel ama şu yavaş olması bozuyo
      animasyon framelerinde daha fazla boşluk bırak o şekilde yaparsan tam oalrak hızlı gözükemsede daha hızlı gözükür diye düşünüyorum

şu anda züpper adam 4 ü yapiorum seriyi 5 de bitiricem
      aklımda fikir kalmadı

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      31 Temmuz 2008 13:39:28
      quote:

Arkadaşlar upload bitti.Linki vereyim oradan alırsınız.Kan efekti ve büyük çoğunluk ST Arşiv 1 de.ST Arşiv 2 olanda zaten çoğumuzda bulunan şeyler var.

http://rapidshare.com/files/133779393/iki_figur_arsivi_fyagiz.rar.html

Edit:Bu arada arkadaşlar diğer figürler için;

Saol Eline Sağlık Çok İşime Yarıyacak

Ve İlk Yürümeli Pivot'um

Bu da Bir Değişiği Ama Yürüme Uygulaması Yok

Edit: Yalnış Kod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cru3ll -- 31 Temmuz 2008; 13:39:08 >

• Yarbay
      5791 Mesaj
      31 Temmuz 2008 14:55:21
      Müthiş Adam 2(Program hata vermese izde çıkmazdı bukadar hızlıda olmazdı ama ne yapalım kader.)

Australian Dream
    • Yüzbaşı
      479 Mesaj
      31 Temmuz 2008 18:17:32

quote:

Müthiş Adam 2(Program hata vermese izde çıkmazdı bukadar hızlıda olmazdı ama ne yapalım kader.)

Güzel Olmuş

• Yarbay
      5791 Mesaj
      31 Temmuz 2008 18:33:05
      Teşekkür ederim.3. Bölümü üzerinde çalışıyorum şuan.Yürüme animasyonları hep aynı yaptım.Geliştirmem gereken birçok yanım var.

Australian Dream
    • Yüzbaşı
      479 Mesaj
      31 Temmuz 2008 19:23:39

quote:

Teşekkür ederim.3. Bölümü üzerinde çalışıyorum şuan.Yürüme animasyonları hep aynı yaptım.Geliştirmem gereken birçok yanım var.

Benimde

• Yarbay
      2355 Mesaj
      31 Temmuz 2008 19:56:54

quote:

arkadaşım animasyon gayet güzel olmuş ancak yürüme konusunda biraz daha çalış ve adamın ölü adamdan çektiği kılıç neydi öle be onun boyutunu biraz ayarla çok gsl birşey çıkacağından eminim

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      31 Temmuz 2008 20:43:51
      Bu Da Yenisi

Badblood Senin Serinin Devamınıda Bekliyoruz

• Yarbay
      5791 Mesaj
      31 Temmuz 2008 21:07:10
      Güzel olmuş.Bu arada badblood senin serinin devamını dööört gözle bekliyorum(z).O kılıç boyutu genelde oraya göre küçük ama çıkınca büyük oluyor.Oralarada çalışmam lağzım.Yürüme konusuna da çalışıp daha güzel animasyonlar sunarım inşallah beğeninize.

Australian Dream
    • Yarbay
      2355 Mesaj
      31 Temmuz 2008 21:44:35
      iyi peki yoğun istek üzerine serinin devamını yapıyorum

• Yarbay
      2437 Mesaj
      31 Temmuz 2008 22:46:44
      ...

• Yarbay
      2355 Mesaj
      01 Ağustos 2008 00:06:38
      evet serinin devamı yolda geliyor son rütuşlar

• Binbaşı
      1408 Mesaj
      01 Ağustos 2008 00:08:45
      Evet bendende bi movie gelecekte... Flash CS3 te butonlara başlat , replay yapamıyorum actionsciprt 3.0 çok zor. MX yükleyip denicem onda blur varmıydı ya...

Nothing...
    • Yarbay
      2437 Mesaj
      01 Ağustos 2008 00:28:38
      hep kavga dövüş üzerine oluyor yav biraz yaratıcı olalım

• Yarbay
      2355 Mesaj
      01 Ağustos 2008 00:46:17
      eveeeeet işte beklenen an sonunda bitti üçbuçuk saate yakın uğraştım beğenmeyeni oyarım kan efektlerini alınca biraz kanlı oldu hadi alın bakalım serinin devamı... (491 frame )

edüüüt:imla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badblood1903 -- 1 Ağustos 2008; 23:54:56 >

• Yüzbaşı
      254 Mesaj
      01 Ağustos 2008 06:11:53
      yorumun icin teşekkurler cru3ll seninkilerde gayet iyi oluyor ve badblood asmıssın yine ya dehset olmus bu kan efektleri icinde furkan yagıza teşekkur ediyorum yeni bi animasyon yapmaya başlıcam uyanınca simdi biraz uyuycam daha gozumu kırpmadım herkeze iyi animasyon calısmaları ve iyi uykular :D (saat 06:09 yukarda yazıodur zaten :D )

• Yüzbaşı
      254 Mesaj
      01 Ağustos 2008 07:48:47
      uyku tutmadı uyku sersmi bunu yaptım simdi yatıyorum kalcınca soz süper bi devil may cry ozentisi animasyonuyla gelcem :D simdilik devil may cry özentisi:uyku sersemi ile idare edin :D

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      01 Ağustos 2008 09:23:48
      Badblood Süper Olmuş. Siber Batu Senin Kılıçta Tam May Cry Kılıcı Senin kide süper Olmuş Elinize Sağlık

• Yüzbaşı
      254 Mesaj
      01 Ağustos 2008 12:49:52
      saol zaten onu aradım baya snra bi yerden indirmisim dmc patch diye onun icinde buldum sizde gozukuo mu animasyon bende gozukmuo da gif olarak kaydettim diyede sildim zaten simdi bidaha yapcam birazdan yollarım :D

• Yarbay
      2355 Mesaj
      01 Ağustos 2008 14:04:17
      güzel olmuş batu son animasyonun hiç fena değil tebrikler bu arada yorumlarınız için sağolun

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      01 Ağustos 2008 14:26:21
      Ben Bir Türlü Takla Açma Yuvarlanma Zıplamaları Yapamıyom Bir Türlü Biraz Anlatsanız Çok İyi Olur

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      01 Ağustos 2008 14:32:19

quote:

Orjinalden alıntı: siber_batu

saol zaten onu aradım baya snra bi yerden indirmisim dmc patch diye onun icinde buldum sizde gozukuo mu animasyon bende gozukmuo da gif olarak kaydettim diyede sildim zaten simdi bidaha yapcam birazdan yollarım :D

O Patch'i Buldun Site Adını Söylermisin Birde Ebony & Ivony Varmı O Patch'de

• Yüzbaşı
      254 Mesaj
      01 Ağustos 2008 15:09:14
      bak burda dmc silah paketi varbuda yeni dandik oldu biraz ama devil trigger modda dante :D hem biraz sacma hemde takılıo nedense

• Yüzbaşı
      467 Mesaj
      01 Ağustos 2008 18:28:28
      Eşyaların boyutunu ayarlamayı nasıl yapıyorsunuz,çok acil söyleyebilir misiniz?

EDİT:Tamamdır buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtArdAmAr -- 1 Ağustos 2008; 18:32:01 >

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      01 Ağustos 2008 18:35:19
      quote:

Orjinalinden Alıntı: AtArdAmAr

Eşyaların boyutunu ayarlamayı nasıl yapıyorsunuz,çok acil söyleyebilir misiniz?

Atardamar Bu Senin

Siber Batu Yine Döktürmüşsün Bana Takılıyor Gibi Gelmedi Çok Güzel Olmuş

• Yüzbaşı
      603 Mesaj
      01 Ağustos 2008 18:57:32

quote:

Orjinalden alıntı: siber_batu

bak burda dmc silah paketi varbuda yeni dandik oldu biraz ama devil trigger modda dante :D hem biraz sacma hemde takılıo nedense

takılmıyo merak etme

elınden enerji topunu falan cok guzel fırlatmıssın.

ARM.454 Casull Auto 13mm

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      01 Ağustos 2008 18:58:30
      Dh Pivot Topluluğu Falan Kurabiliyomuyuz ?

• Yüzbaşı
      603 Mesaj
      01 Ağustos 2008 19:12:43
      kurulabılıyodur herhalde

ARM.454 Casull Auto 13mm

• Binbaşı
      1408 Mesaj
      01 Ağustos 2008 19:33:09
      Flashta Yaptığım ve devam edeceğim serinin ilk bölümü The Red Scarf Bölüm 1 geliyor :D Dövüşler çok kısa oldu nede olsa Interlude ( hala türkçede ne anlama geldiğini anlayamadığım cümle -.-" ) bölümü :D Başlangıçta bikaç şey gösterdim o kadar. Sonraki bölümler daha çok dövüşlü olacak.

Nothing...
    • Binbaşı
      1408 Mesaj
      01 Ağustos 2008 20:19:14
      The Red Scarf , Bölüm 1;

[img]http://img243.imageshack.us/my.php?image=basariliolancalisma1redie0.swf[/img]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperXp -- 1 Ağustos 2008; 20:19:13 >

Nothing...
    • Yarbay
      2355 Mesaj
      01 Ağustos 2008 20:56:49

quote:

Orjinalden alıntı: AlperXp

The Red Scarf , Bölüm 1;

[img]http://img243.imageshack.us/my.php?image=basariliolancalisma1redie0.swf[/img]

mükemmel olmuş ancak buraya sadece pivot programıyla yaptığımız animasyonları koyuyoruz bu arada son sahne benim animasyonlara benzemiş haricinde baya güzel olmuş o tekme hariç tabi

• Binbaşı
      1408 Mesaj
      01 Ağustos 2008 21:07:47
      ya napayım :) nereye koyim :D:D başka başlıkta açmak istemedim. 2. bölüm coming soon. bu arada pivot gibi basit bir programla o kadar güzel şeyler yapıyosun. Eskiden bi pivot animasyonlarında insan hareketlerine benzemeyen şeyler yapılıyodu :D

Nothing...
Sayfa:   <<     < önceki   1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Web bazlı oyunlar >> Flash Oyunları >> pivot animasyonları buraya
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.