Şimdi Ara

Lütfen İzleyin !!!! - Jacqueline Saburido'nun hikayesidir. -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
7.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce forumda verildimi bilemiyorum verildiyse kusura bakmayın görmeyenler görsün diye yeni konu açıyorum , ben yeni gördüm ve sizinle paylaşmak istedim.

Jacqueline Saburido alkollü bir sürücünün araçlarına çarpması sonucu hayatı kararan genç ve güzel bir kız. Bu kızın hikayesini izlemenizi rica ediyorum. Ona çarpan kişide biraz içmişti ve bir şey olmaz diyordu. Lütfen hiç bir şekilde alkollü araç kullanmayın. Kullanırken kendinizi , sevdiklerinizi yada hiç tanımadığınız birisini bu hale getirebileceğinizi düşünün , bu sorumlulukla yaşamanın ne demek olduğunu videoyu izlerken defalarca düşünün. Bu acıları yaşatmaya kimsenin hakkı yok.

Lütfen Jacqueline Saburido'nun öyküsünü herkesle paylaşın. Jacqueline Saburido şu anda tam yüz nakli için sırada ve dünyada ilk defa tam yüz nakli operasyonunun gerçekleşmesi için çabalıyor.

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/06/26/dun113.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolvoNokturn -- 18 Aralık 2007; 18:27:01 >

• Jacqueline Saburido başına gelenlerden sonra tüm dünyada alkollü araç kullanımına karşı kampanyalar düzenlemekte ,

Otomobil bölümümüzde bu konunun üst konu haline getirilmesi Jacqueline Saburido'nun mücadelesine en doğrudan katkımız olacaktır. Bu konunun üst konu yapılması için desteğinizi bekliyorum.

Duyarsız kalmayan herkese şimdiden teşekkürler ,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolvoNokturn -- 18 Aralık 2007; 19:00:18 >
  • kızın psikolojisini düşünmek istemiyorum bile...
    Allah kimseye kaldıramayacağı yükü yüklemesin, üstesinden gelemeyeceğimiz durumlarla imtihan etmesin bizi...
    daha önce izlemiştim haberi.televizyonda verilmişti.ng yada discovery olabilir...

kitlendim kaldım...
  • Daha önce ben de izlemiştim.

Ama üst konu yapmakta kararsızım görüntüler gerçekten çok etkileyici. Herkes kaldıramaz.
  • evet izlemiştim bunu. Korkunç birşey. İnsan kendine soruyor. Kız mı daha çok acı çekiyor yoksa ailesi mi? Keşke o kazada ölüp kurtulsaydı diyor insan bir yandan. Dayanılması güç bir acı gerçekten. Kelimeler yetersiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 18 Aralık 2007; 19:22:07 >
  • Çok kötü bir durum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Daha önce ben de izlemiştim.

Ama üst konu yapmakta kararsızım görüntüler gerçekten çok etkileyici. Herkes kaldıramaz.

Haklısınız , gerçekten zor ama burda izlediklerimizin bizim ve sevdiklerimizin başımıza gelmemesi için bu izlemesi zor görüntüleri herkese izletmeliyiz. İnsanlar en fazla belki bir iki gün uyuyamaz ama emin olun alkollü araç kullanımına ilişkin hayat boyu sağlam bir duruş elde ederler. Bu kızcağızın yaşadıkları gözden uzak bırakılmamalı , lütfen destek olun. Bu hepimizin görevi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolvoNokturn -- 18 Aralık 2007; 19:32:57 >
  • Belli bir süreliğine üst konu
  • Desteğiniz için teşekkür ederim ,
  • Felaket yahu kızın hayatı kararmış Allah düşmanımın başına vermesin.ALKOLE HAYIR.
  • gerçekten felaket Allah sabır versin
  • Etkileyici ve ibret alınması gereken bir konu...
  • Taa başından beri alkollü araç kullanımına karşıyım ve bunun cezasının şimdikinin 10 katı olması lazım.İnsan hayatı bir taxi parasından daha mı değersiz ?
  • Jacqueline Saburido'nun yaşadıkları göz önünde kalmalı , bu kadar çabuk 4. sayfaya düşürülmemeliydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: salatan

Taa başından beri alkollü araç kullanımına karşıyım ve bunun cezasının şimdikinin 10 katı olması lazım.İnsan hayatı bir taxi parasından daha mı değersiz ?

para cezalariyla bu isler olmaz bundan 5-6 yil once zevk almak icin bisikletli bi cocugu eskisehirde ezenler ailesine 80 milyar verip serbest kalmisti paraya birakmamak lazim bu isleri bunlari adam oldurmeye tesebbusten hapse atmak lazim
  • Dehşet içinde kaldım... Allah kimseye göstermesin böyle bir durum. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur bu kız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demir_mert -- 23 Aralık 2007; 2:21:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.