Şimdi Ara

Garanti Bonus kart yıllık aidatı ödememek için ne yapmalı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
2
Favori
82.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banada temmuzda 96tl gelmiş aradım iptali için 40tl bonus verdiler yani bu yil nedense silmiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıldır bonus kartımı kullanmama rağmen sürekli yıllık aidat ücreti kesiyorlardı. İlk kez itiraz edeyim dedim ve aradım müşteri hizmetlerini. 9-10 yıldır sürekli kullanmama rağmen sürekli aidat ödüyorum başka bankaların kredi kartlarından ya kesilmiyor ya da iade ediliyor dedim. Daimi müşteriniz olarak sürekli kullandığım kartımı iptal ettirmemek adına benim de mağdur olmamam için ücretin geri alınmasını istiyorum dedim. Extrenizi kontrol edelim dediler. 1 yıllık kart iptal etmeme sözüne karşılık 75 TL nin tamamını iptal edilmesini (puan değil) onaylıyormusunuz dediler onaylıyorum dedim ve iptal oldu. 2 dakika içinde oluyormuş. Boşuna sürekli aidat ödüyormuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan258

10 yıldır bonus kartımı kullanmama rağmen sürekli yıllık aidat ücreti kesiyorlardı. İlk kez itiraz edeyim dedim ve aradım müşteri hizmetlerini. 9-10 yıldır sürekli kullanmama rağmen sürekli aidat ödüyorum başka bankaların kredi kartlarından ya kesilmiyor ya da iade ediliyor dedim. Daimi müşteriniz olarak sürekli kullandığım kartımı iptal ettirmemek adına benim de mağdur olmamam için ücretin geri alınmasını istiyorum dedim. Extrenizi kontrol edelim dediler. 1 yıllık kart iptal etmeme sözüne karşılık 75 TL nin tamamını iptal edilmesini (puan değil) onaylıyormusunuz dediler onaylıyorum dedim ve iptal oldu. 2 dakika içinde oluyormuş. Boşuna sürekli aidat ödüyormuşum.

hangi banka bu acaba?
  • dekareme kullanıcısına yanıt
    garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcan258

garanti

Teşekkürler, benzer konuşmayı bir de ben deneyim bakalım.. Bana 50 tl bonus önermişlerdi ama ben 75 tl lik bonus istiyorum..

az önce konuştum; aynı teklifi yaptılar ama bu sefer 50 değil, 20 tl bonus önerdiler..

Ekrana çıkan teklifleri söylüyorlarmış

Kapatma tehditinde bulunmaktan başka çare kalmıyor geriye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 5 Kasım 2015; 23:45:13 >
  • 14.12.2015 günü 97 TL kart aidatını geri iade aldım.

Kartı kapatmak için aradıktan 7 gün sonra dönüş yaptılar.

Kapatmak için aradığımda önce 20 TL sonra 40 TL önerdiler kabul etmedim.
  • Kredi kartımın borcunu bir sene önce kapatıp kartıda kapatmış ve bu şerefsiz ve kan emici bankalardan en azından kredi kartı kısmı için kurtulmuş birisi olarak darısı başınıza diyorum.
  • Kullanmayın arkadaşlar Türkiyede 30 dan fazla banka var kart aidatı hangisi almıyosa onu kullanın

İlle kredi kartı kullanmak zorundada değilsiniz hesap işletim ücretsiz banka kartları var alışveriş için onu kullanın taksitsiz alın kafanız rahat olsun

Kredi kartı kullanan insan birikim yapamaz illede bi kart kullanmak istiyosanız banka kartına atıp biriktirip alın ürünleri. Zaten o kdar para birikirdikten sonra o alıcağınız şeyi almaktan vazgeçiceksiniz

Peşin söylüuim yukardaki yazdıklarım bekar ve kredi kartını alışveriş için kullanan kişiler için geçerlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: yer_cekimi

14.12.2015 günü 97 TL kart aidatını geri iade aldım.

Merhabalar kardesim banada aidat yansitmislar karti kapatma talebinden sonra geri donus yapiyormu kesin garanti yoksa geri donus yapmadan kapatma ihtimali varmi atar yapmayi dusunuyomda

• quote:

Orijinalden alıntı: turgaypdr

quote:

Merhabalar kardesim banada aidat yansitmislar karti kapatma talebinden sonra geri donus yapiyormu kesin garanti yoksa geri donus yapmadan kapatma ihtimali varmi atar yapmayi dusunuyomda

Kesin yapıyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turgaypdr

quote:

Kesin yapıyorlar.

Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bıktırdılar artık. Ancak otomatik ödeme talimatı verirse ücret almadıklarını biliyorum.
  • 82.50 tl kesildi nasıl ger ialacağız
  • evet benimde her yıl olduğu gibi geleneksel kart aidatını geri alma çabalarım bugün itibarı ile başlamış bulunmaktadır.garanti bonus 107 tl geçirmiş.bugün arayıp isteyeceğim her yıl bir yıl kullanma sözüne iade ediyorlardı.bakalım bu yıl nasıl olacak...
  • evet az önce müşteri hizmetlerini aradım ve ilk adımda kartımı kapattırmak istiyorum dedim sağolsunlar hiç ikiletmeden kapatalım dediler fakat sebebini sordular bende aidat yüzünden dedim , ama yinede hiç ısrar etmediler kapatıyorum onaylıyormusunuz diye sordular yanlız geçen yılda 1 yıl söz vermişim ve 1 gün kalmış dolmasına o yüzden bugün açık kalsın yarın tekrar arayın dediler bende ok ledim.

yani baya baya tok satıcı gibi davrandı bana garanti
  • hiç zorlamadan iade ettiler sadece 1 yıl açık kalma sözü verdim
  • gecen sene 6 haziran a kadar geçerli kart aidatı ücretini ödedim.(90 tl 50 tl sini bonus olarak vermişlerdi.) dün akşam aradım 95 tl kart aidatı ücreti var dediler. dedim sürem 6 sında doluyor. görevli bayan kapatma talebiniz 7 gün içinde işleme konuluyor dedi. ben de kapatın dedim. tamam dedi ve kapatma talebini onayladı. bakalım geri dönüş yapacaklar mı? dedikleri size 45 tl bonus verelim açık kalsın. ben de kabul etmedim.
  • Garanti Bonus geçen yıl kart aidatını kartı kapatacağım dayatmasıyla geri ödeme yaptı bu yıl 107 tl tekrar kart aidatı ekstreye yansıdı ardım tekrar kart kapatma dayatmasıyla 55 tl verdiler bende kabul etmeyip kartı kapatın dedim kart kapatıldı . Tüketici haklarına başvurdum kanunda değişiklik olduğunu ve artık üst mahkemenin baktığı deli zırvalarıyla bu parayı alamıyacağımı ima ettiler. Neticede Kart kapandı parayıda alamadık.
  • ben de aradım, 95 lira kesilmişti, hemen 55 bonus verelim dediler, ok dedim :) ben memnunum abi çok kullanıyorum kartı bonusu vs.kapatamazdım, 95 yerine 40 lira aidat vermiş olduk buna da şükür :)
  • Ya arkadaşlar korkmayın,kapatıcam diyin size kesin geri dönüş yapıp iade ediyorlar.
    Bu garanti cidden salak bir banka.

Vadesiz hesabım var(15-20bin tl civarlarında)
    Vadeli hesabım var(200bin tl civarlarında)
    Hisse senetlerim var(30bin tl civarlarında)
    4-5 tane otomatik ödeme talimatım var
    10bin tl limitli kredi kartım var ve gidip bu karta aidat yansıtmışlar.Aradım iptal edin kartı,otomatik ödemeleri de iptal edin,hesaplarımı da bu hafta içinde kapatacağım aidatı iptal etmezseniz dedim.
    Etmeyiz dediler,tüm otomatik ödemeleri sildim,1 hafta sonra aradılar kartı iptal etmeyin iade edicez diye.

Geri zekalılar,4 tane otomatik ödeme talimatını haybeden yere kaybettiler.Böyle de sivri zekalılar.

Çekinmeyin,iptal ettirin mecbur geri dönüş yapıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.