Şimdi Ara

yeni avea hat aldım ne zaman açılır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
89.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• .........
  • En geç 3 gün içinde hayırlı olsun
  • 1.5 qün içinde normalde açılıyor
  • Ben aldığımda 4 saat içinde açılmıştı..
  • dün (bayramın 2. günüydü) babama faturalı avea hat aldık saat 15'de, 17:30'da simi taktığımda açılmıştı.
    2.5 saat içinde açılmış.
  • ben aldığımda 3-4 saatte açılmıştı.merak etme açarlar olmazsa tel açarsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: aycanata

dün (bayramın 2. günüydü) babama faturalı avea hat aldık saat 15'de, 17:30'da simi taktığımda açılmıştı.
    2.5 saat içinde açılmış.

Şerefsizler ben aldım arefe günü anca bayramdan sonra dediler hala da açılmadı zaten ne yapayım şimdi ben! :@
  • 2. gün derken hata yapmışım cumartesi bayramın 3. günü olması lazım. sonuçta birşey değişmiyor. bayiyle ilgili sanırım. onlar ne zaman bildirirse o zaman açılıyor olması lazım.
  • ben de aynı durumdayım bayramda hattı aldık 3-4 gun derken sanırım iş gunu olarak yanı bayram sayılmıyo bana da p.tesı demıslerdı suanda hattın kaydı yok dıyor beklıyoruz bakalım
  • Gittim bugün ne ayaksınız diye

Dediler bizde değil belgeler biz yolladık hem faturalıların açılması 2 gün içinde olur dedi arayada bayram girince..

Yarın açılmazsa aramam için merkez numarası falan verdiler bakalım..
  • Açıldı Ama çok az çekiyor bakalım..
  • 5 günde açıldı
  • 09 Ocak 2008 tarihinde avea hat aldım saat 00:00 da açılır dediler fakat saat 11:00 oldu daha açmadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supra_gt -- 10 Ocak 2008; 10:51:08 >
  • bayi ne zaman açarsa o zaman açılır
  • Normalde misal 12:00 damı aldın akşam mesai saati bitmeden açılması lazım 16:30 gibi filan ama aldığın yerin kalitesine göre değişir bu dediğim ancak merkezden alımlarda oluyor mekezden alıpda satan yerlerden aldığında ertesi gün filan açılır aynı ilgiyi göstermezler
  • İNŞALLAH AÇILIR AVEA SONUÇTA 1 YIL VEYA 2 YIL İÇİNDE AÇILIR BENİ ZAMANINDA ÇOK DOLANDIRDI AVEA
  • quote:

Orjinalden alıntı: kl_emre_1905

İNŞALLAH AÇILIR AVEA SONUÇTA 1 YIL VEYA 2 YIL İÇİNDE AÇILIR BENİ ZAMANINDA ÇOK DOLANDIRDI AVEA

olabilir avea bu !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeLiDeSiDeRo -- 13 Ocak 2008; 20:01:20 >
  • Avea kadar dandik bir operatör hayatımda görmedim
    Turkcell ne kadar pahalıda olsa gözünü seveyim
  • bende aldım 1.5 saat gecti daha tık yok :S

ustelik aldığım yer bana hat zaten acık demişti üstelik mobil oğrenci için kayıt falan da yapmadı ne ayak anlamadım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.