Şimdi Ara

Uykuda ve uyanınca baş dönmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bazen rüyamda böyle dairesel ya da yüksek yerler görüyorum, rüyamda panik oluyorum biraz, uyanıyorum hemen ve başım dönüyor 1-2 dakika. Yani rüyamın etkisi uyanınca sürüyor. Dün gece yine oldu. Hafif panik atağım var, onunla ilgili olabilir mi sizce? Ya da başka böyle şey yaşayanlar var mı? Teşekkürler şimdiden.

• Uyku Apnesi de olabilir.
    Doktora git.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

Uyku Apnesi de olabilir.
    Doktora git.

Biraz baktım googlede dediğin şeye ama uymuyor bana pek. Sağol yine de.
  • Bende aniden oturduğum yerden kalktığımda veya yataktan kalktığımda gözlerim kararıyor 5-6 saniye hiçbişe göremiyorum sonra yavaş yavaş geçiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Bende aniden oturduğum yerden kalktığımda veya yataktan kalktığımda gözlerim kararıyor 5-6 saniye hiçbişe göremiyorum sonra yavaş yavaş geçiyor

Aynlsl ve ba$ dönmesi oLuyor ama kararma süresi 3 4 saniye kadar..
  • quote:

Bende aniden oturduğum yerden kalktığımda veya yataktan kalktığımda gözlerim kararıyor 5-6 saniye hiçbişe göremiyorum sonra yavaş yavaş geçiyor

Herkes de olur.
    Kan yerçekimi etkisiyle beyninden çekilir.
  • quote:

banada hasta olunca uzun süre yatınca oluyor sanırım arkadasın dedıgı gıbı kanın beyınden bı anlık asagı dogru akması
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burak[Alper]

quote:

Herkes de olur.
    Kan yerçekimi etkisiyle beyninden çekilir.

Teşekkür ederim dostum kaygılanıyordum acaba hastalıkmı var diye ama sayende kaygım geçti çok sağol..

• quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Arkadaşlar ben bazen rüyamda böyle dairesel ya da yüksek yerler görüyorum, rüyamda panik oluyorum biraz, uyanıyorum hemen ve başım dönüyor 1-2 dakika. Yani rüyamın etkisi uyanınca sürüyor. Dün gece yine oldu. Hafif panik atağım var, onunla ilgili olabilir mi sizce? Ya da başka böyle şey yaşayanlar var mı? Teşekkürler şimdiden.

dostum sağlık gölumunde üst konu olarak baş dönmesinin bilgisayar ekranının ayarından olabileceği yazıyor. bendede 1 kere uyandığımda baya başım dönmuştü kusmuştum daha sonra tam bilgisayara oturunca birdaha döndu 5 gun sonra falan sonrao konuyu gördüm orda yazılanları uyguladım bidaha başım dönmedi bi bak oraya istersen

• baş dönmesi derken boyun ile beraber başında 360 derecelik açı ile dönüyomu demek istedin
  • quote:

Orjinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: fernsehn

Arkadaşlar ben bazen rüyamda böyle dairesel ya da yüksek yerler görüyorum, rüyamda panik oluyorum biraz, uyanıyorum hemen ve başım dönüyor 1-2 dakika. Yani rüyamın etkisi uyanınca sürüyor. Dün gece yine oldu. Hafif panik atağım var, onunla ilgili olabilir mi sizce? Ya da başka böyle şey yaşayanlar var mı? Teşekkürler şimdiden.

dostum sağlık gölumunde üst konu olarak baş dönmesinin bilgisayar ekranının ayarından olabileceği yazıyor. bendede 1 kere uyandığımda baya başım dönmuştü kusmuştum daha sonra tam bilgisayara oturunca birdaha döndu 5 gun sonra falan sonrao konuyu gördüm orda yazılanları uyguladım bidaha başım dönmedi bi bak oraya istersen

Çok teşekkürler, görmemiştim mesajını...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.