Şimdi Ara

El Yapımı Projeksiyon Konusu (buradan devam)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
0
Favori
58.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Diğer konuda işler rayından çıktığı için o tarafımdan kilitlenmiştir. Sevgili üyeler lütfen buradan devam edin. Yalnız bu sefer tartışma çıkaran veya hakaret eden olursa her mesajın köşesinde bulunan
    işaretine tıklayarak derhal bize bildiriniz ki anında müdahale edelim.

Anlayışınız için teşekkürler.

• Bilmeyenler için kaynak niyetine ya da eski topiğe bakmak isteyenler için eski topic kilitli olarak burada duracak.
    Linki: http://forum.donanimhaber.com/m_1035818/tm.htm
  • merhaba

formu temizlemeniz iyi bir şey oldu tebrikler ancak burada bulunan ve beni kötü konuşmaya kötü mesaj atmama sebep olan arkadaşlarıda bir uyarın hatta şu anda forumda online olanlar hakaret kıskançlık terbiyesizlik her şey yazıyıp sonra kişileri bu hale getiriyorlar ve size şikayet ediyorlar bu sitenin kurucuları lütfen bu kişileri uyarın

saygılar
    quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

Diğer konuda işler rayından çıktığı için o tarafımdan kilitlenmiştir. Sevgili üyeler lütfen buradan devam edin. Yalnız bu sefer tartışma çıkaran veya hakaret eden olursa her mesajın köşesinde bulunan
    />

• quote:

Orjinalden alıntı: azrailmekail

merhaba

formu temizlemeniz iyi bir şey oldu tebrikler ancak burada bulunan ve beni kötü konuşmaya kötü mesaj atmama sebep olan arkadaşlarıda bir uyarın hatta şu anda forumda online olanlar hakaret kıskançlık terbiyesizlik her şey yazıyıp sonra kişileri bu hale getiriyorlar ve size şikayet ediyorlar bu sitenin kurucuları lütfen bu kişileri uyarın

saygılar
    quote:

Diğer konuda işler rayından çıktığı için o tarafımdan kilitlenmiştir. Sevgili üyeler lütfen buradan devam edin. Yalnız bu sefer tartışma çıkaran veya hakaret eden olursa her mesajın köşesinde bulunan
    />

Arkadaşım malesef beni en çok sen yordun kötü konuşmanın mazereti olamaz 1 hafta ceza alacaksın şimdiden söyleyeyim. Sen de şikayet edeceksin sana hakaret edildiği zaman aynı şekilde cevap vermeyeceksin.

• bu forumu anlayamadım neden ikiye bölündü ?
  • Dostlugun kardeşligin ve arkadaşlıgın sıcacık ortamında başarmak istiyorsan adrsimiz...

www.elyapimiprojeksiyon.com
  • mewluth abi ,ellerine sağlık,bu kişiye o kendisini biliyodur zaten, çok iyi bir ders verdin.biz ne soylesek boş oluyodu anlamadı bir turlu .forumun bilgi ve tecrubelerin ,bizler arasında paylaşılması gerektiği ve her soylenen soze veya fikre karşı gelerek kışkırtıcı laflar soyleyerek bizi forumdan soğuttu.kendisine tipik bir banaz insan rolu uslendiği için kınıyorum.her zaman yapıcı ve kardeşlik duygusu içinde ,bir arada olmamız gerektiğine inanıyorum.inşallah aramıza gene boyle seviyesi düşük insanlar gelmez ,dileğiyle.butun arkadaşlarıma projesinde başarılar diliyorum.bu arada yarın gmby abim, kendi sitesinde psone ile ilgili super bir çalışmasını bizim için gösterecek..ellerine ,gözlerine sağlık kardeşimin.
  • azrail mikail varsa ben yokum abi
    tüm hakaretleri yapan odur
    biz neden bole yağıyoresun dediğimizde tembel lens kafalı filan yani
    herkes sikayet ediyorsa vardir bir bildikleri değilmi
    demoklesin kılıcı olsaydı simdi azrailin kafası ucmustu
  • Tamam artık. Şimdi projeksiyon konuşun.
  • konuşuyoruz zaten sen hala burdamısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: barış

konuşuyoruz zaten sen hala burdamısın

Benim silüetim herzaman aranızda.

Bkz: Yanlız Diğiliz.
  • slm barış gördünmü benden daha kötülerde varmışş kardeşş
    cihaz nerede çalışmıyor galiba 6 ay oldu ha biraz gayret barışş
    quote:

Orjinalden alıntı: barış

konuşuyoruz zaten sen hala burdamısın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: azrailmekail

merhaba

saygılar
    quote:

/>

Arkadaşım malesef beni en çok sen yordun kötü konuşmanın mazereti olamaz 1 hafta ceza alacaksın şimdiden söyleyeyim. Sen de şikayet edeceksin sana hakaret edildiği zaman aynı şekilde cevap vermeyeceksin.

bir haftacık mı laf atmadiği adam kalmadı koskoca forumu güme goturdu
    kırmadığı kalp devirmediği kab kalmadı ki

• turkerdundar kardeşim ,ehehe öyle konuşmakla olmuyo bu işler maalesef .yoksa sen hemen yapardın buna hiç kuşkum yok.hadi canım sen işine bak olurmu.
  • evet arkadaşlar elimde 550 watt -ndl hqi naturel white metal halide osram ampul var .isteyen arkadaş gelip alabilir aynı fiyattan alacak..azrailmikail arkadaş istemişti en son.onun projeksiyonuna tam olacağına eminim.ışık gücü bakımından bayağı bir tatmin edici 22.000 lümen.ilk önce 250watt hqi olanı denemişti ama pek tatmin etmei sanırım.
  • merhaba ben konuya yeni katıldım mekanikçiyim diyebilirim lakin benim sorum ışık neden halide veya osram lamba filan daha iyisi yokmu çünkü her şey ışığın dağalımını korumaktan geçiyor gibi geliyor şimdi elektrik masrafını bir kenara bıraksak ne kullanabiliriz iyi günler.
  • şöyle apartmana falan yansıtamazmıyız' kusura bakmayın ama biraz mucitliğimde var ve sanki projeksiyonu keşfetmek üzeresiniz ARKADAŞLAR BİR ŞEYİN DAHA BÜYÜĞÜNÜ VE YA DAHA KÜÇÜĞÜNÜ YAPMAK İCAT DEĞİL DİYOR PATENT ENSTİTÜSÜ LAKİN BEN HİÇ OLMAZSA BU KADAR ÇABAYA VE FİKRE BIRAKALIM 2-3 WATT EKONOMİK YAPMAYI YAPAN YAPMIŞ ZATEN ŞUNU APARTMANLARA VEYA GÖKLERE DENİZE YANSITSAK BİRAZ ABARTTIM LÜTFEN EN GÜÇLÜ IŞIK KAYNAĞINI SÖYLERMİSİNİZ.
  • şoyle cevaplayım senin için b,bizim kullandığımız lamba ya 150w metal halide yad 250watt metal halide ve natural white olmalı neden dersen 12.000 saat kullanım omru var ve 22.000lumen ışık gucu var tabiki bizim projelerimizde 800-900 lumen en son ışık guu olarak kalıyo ama bu özellikte başka güçlü bir ışık kaynağı yok maalesef ama metal halidenin başka versiyonlarıda var tabiki,2 iğneli bacak olanlar felan.1 de beyaz ışık veren ve 5watt-7watt gucunde ledler var ama çok miktarda ve mukemmel bir dizilişte kullanman lazım eski topiğimizde bu konuyu bir araştırmanı tavsiye ederim sana ve sakın uyemiz olmayı unutma....
  • canerdem kardeşim orası beni aşar ehueheh ama fikir tabe deniz fenerinin önüne koyarsak birde donen ışığı sabitlersek olabilir tabe cam frensel ve kocaman bir objektif lazım bize o ışık kaynağının onunede 106 ekran bi plazma tv soydukmu vay anam vay.eheh .saygılar.fanteziye bak demi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.