Şimdi Ara

BU OYUNLAR NİYE ÇALIŞMIYOR:S

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • COD4-Assassins Creed-HL Orange -Mass Effect

4 üde region free...

Ortak noktaları bu.

Muteteller da bakıyorum sorun yok.

Maxell le yazdım bunları.

Daha önce 4-5 kez Pal oyun yazdım sorun yok.

Hatta aynı paketten çıkan ilk 3 dvd ye yazdığım oyunlar çalıştı, üst üste bu 4 tanesi çalışmadı.

UNPLAYABLE DISC diyor.

Hitachi DVD Rom ama , tüm oyunları okuyordu.

Bunu acaba NTSC diye mi okumuyor? Nedeni ne ne yapabilirim?

Diğer oyunları çok rahat çalıştırıyor makine.

Sınavların arasında heyecanla bu gece oynayım COD 4 bitireyim bu haftasonu dedim ama hevesim kursağımda kaldı diyebilirim

• fw. ixtreme 1.2 olması lazım

oyunların bir ortak noktası da heralde ben firmware i ağustosta yaptım bu oyunlar yeni çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiochos -- 14 Aralık 2007; 21:10:04 >
  • oyunların çalışması 1.2 ye baglı eger patch ve dosyalarının saglam oldugundan eminsen oyunların iso larından yapabilir yada yazarken sorun olabilir
    verbatim kullan ve yazarken sadece yazıcı program dışında uygulmalrı kapat 2,4 hızında yazmayı dene bide dvd dosyasını gösteriyorsun dimi
    direk isoyu göstermiyorsun
  • Evet çok yaptım bu işleri , o yüzden ne layerbreak hatası ne dvd yazma hatası olur. 2.4x te yazıldı hepsi...

1.27 sanırım versiyon. Şimdi 1.4 yükleyeceğim, 1.4 olursa çalışması durumu olabilir mi acaba??

Bir de benim dvd çok sesli ben 12x i 8x e mi alıyım 5x e mi??

5x e almak istiyorum böylece yavaş ve sessiz olur, ama millet 8xx kullanıyormuş genelde..

Ne önerirsiniz? 5x te sorun olur mu?
  • 12Xde sorun oluyor büyük ihtimal.8X'e al 5Xde sorun var.
  • Hepsini aynı hızda çektin ve çalışmıyorsa yazma hızında bir problem var demektir
    Bence 4 oyunun çalışmaması gibi bir durum sözkonusu olamaz bunun dışında
  • arkadaşlar benim firmware in kaç olduğunu nerden öğrenebilirim ve mümkünse nasıl güncelleyebilirim çünkü bende bu oyunları yazdıracağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.