Şimdi Ara

3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
90.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asıhancı

burası galiba natoya bağlı acil müdahale karagahı

Bir bilinmeze doğu yol alıyoruz galiba kardeşim.Allahım sana geliyorum...Hiç kimse gitmedi mi buraya ya daha önceki dönemlerden.Yardım edecek yok mu.
  • düzeltiyorum 3 kişiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmerikadakiHeavyMetalci -- 10 Aralık 2009; 10:07:00 >
  • 3'ÜNCÜ KOR.(HRF) MU. A. K.LIĞI HASDAL İSTANBUL

arkadaşlar.. aynı yer mi oluyo anlamadım ama.. birisi hasdal diyo, birisi ayazağa.. aynı yerse görüşürüz inşallah orada..
    benim adım Ferhat Yıldız.

askerde olan ve askere giden tüm kardeşlerime hayırlı teskereler diliyorum.
    yolumuz, bahtımız açık olsun.
  • sanırım sayımız az olacak Allahım ne olur bize yardım et oralarda bizi ele rezil etme
  • BEYLER NERDEN BURAYA DUSTUYSENI ZBİLMİYORUM AMA MEDENİYETİN BASKENTİNE DUSMUSSUNUZ Yapacağınız vakit öldürmek sadece,çarşı izninde mecidiyeköy olur ortaköy olur gezersiniz.bende ist ten samsuna düştüm.hadi hayırlısı
  • günceldir dedelerim.torunlarınız sizlerden yardım bekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmerikadakiHeavyMetalci -- 10 Aralık 2009; 16:05:58 >
  • Selam Tertiplerim...

Benim de " 3'ÜNCÜ KOR.(HRF) KH. DES. GR. K.LIĞI AYAZAĞA İSTANBUL " çıktı. Nasıl bir yerdir? Tavsiyeleri alalım dedeler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

BEYLER NERDEN BURAYA DUSTUYSENI ZBİLMİYORUM AMA MEDENİYETİN BASKENTİNE DUSMUSSUNUZ Yapacağınız vakit öldürmek sadece,çarşı izninde mecidiyeköy olur ortaköy olur gezersiniz.bende ist ten samsuna düştüm.hadi hayırlısı

Buraya düşen arkadaşlar hepimiz dil mezunuyuz öyle değil mi? ya dil bildiğiniz şubenize söylediniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmerikadakiHeavyMetalci -- 10 Aralık 2009; 16:32:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferto

3'ÜNCÜ KOR.(HRF) MU. A. K.LIĞI HASDAL İSTANBUL

arkadaşlar.. aynı yer mi oluyo anlamadım ama.. birisi hasdal diyo, birisi ayazağa.. aynı yerse görüşürüz inşallah orada..
    benim adım Ferhat Yıldız.

askerde olan ve askere giden tüm kardeşlerime hayırlı teskereler diliyorum.
    yolumuz, bahtımız açık olsun.

Arkadaşlar selam, benim de burası çıktı

3'ÜNCÜ KOR.(HRF) KH. DES. GR. K.LIĞI AYAZAĞA İSTANBUL Kısa Dönem Piyade Er

Orada görüşmek üzere, bu arada adım Görkem.

Not: Toefl İngilizce sınavımı vermiştim, sonucum iyiydi. Dil belli ki ortak payda da bakalım uygulaması nasıl olacak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luv2xlr8 -- 10 Aralık 2009; 17:07:31 >
  • arkadaşlar ben muayene zamanı şubeye dil bildiğimi söyledim mi hatırlamıyorum ama sınav kağıdına bi şey yazmadım, eminim.
    bu arada Bahçeşehir, Matematik Bilgisayar mezunuyum.. gerçi bölüm tam İngilizce ama... hakkımızda hayırlısı..
  • Ben fransızca mütercim-tercümanlık mezunuyum ondan galiba buraya verdiler.Neyse hayırlısı.Benim ismim Abdullah.
  • Gideceğimiz yer burası arkadaşlar.

3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA
  • Tertipler... Araştırmalarım sonucu çok iyi bir yerde askerliğimizi yapacağız. İnş. hayırlısıyla. Ben Hacettepe Fr-İng. Müter-Terc. Çift Anadal mezunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugursmsk

Tertipler... Araştırmalarım sonucu çok iyi bir yerde askerliğimizi yapacağız. İnş. hayırlısıyla. Ben Hacettepe Fr-İng. Müter-Terc. Çift Anadal mezunu.

inşallah tertip
  • Tertipler, listeleri hazırlayalım madem, eğitim seviyesi yüksek bir tertibiz, gerçekten mutluluk verici :D

Başlamadan azıcık tanıyalım birbirimizi, listeyi devam ettirelim lütfen; please; s'il vous plait :)

1. Y.Görkem KIZILTAN - Memleket Edirne, İkamet Ankara, 83 Doğumlu

See you soon; au revoir tout de suit; yakında görüşmek üzere :p Şimdiden hayırlı tezkereler..

(Çok lame bir mesaj ama şaka maka hakikaten liste oluşturursak iyi olur bence, haydi beyler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luv2xlr8 -- 10 Aralık 2009; 21:26:54 >
  • 1. Y.Görkem KIZILTAN - Memleket Edirne, İkamet Ankara, 83 Doğumlu

2.Olgi(takma ismim)-Memleket Bursa-,İkamet Bursa,84 Doğumlu
  • 1. Y.Görkem KIZILTAN - Memleket Edirne, İkamet Ankara, 83 Doğumlu
    2.Olgi(takma ismim)-Memleket Bursa-,İkamet Bursa,84 Doğumlu
    -->3-Abdullah Karakaya - Memleket : Afyon, İkamet:Ankara, 81 doğumlu.

Je vous souhaite une bonne missive.On se verra a Ayazağa.Je serais devant la porte lSamedi a 17:00.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harpseal -- 10 Aralık 2009; 23:03:42 >
  • beyler benide aranıza katın bende Ankaradan geliyorum ama ben dil bilmiyorum
  • arkadaşlar bende biraz araştırdım bir kaç kişiye sordum gerçekten gittiğimiz yer iyi bir yermiş tabi görünce daha iyi anlayacaz inş öyledirde kazasız belasız gider geliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: asıhancı

beyler benide aranıza katın bende Ankaradan geliyorum ama ben dil bilmiyorum

Merak etme kardeş yabancılık çekmezsin baya kişi olacak galiba.eskiden askerliğini orada yapmış bir arkadaş sordum 20-25 kişilermiş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.