Şimdi Ara

3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
90.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadasim buraya dustu ve uyeligi aktif edilemedi hala . buraya dusen ya da hakkinda bilgi sahibi olan varsa haber veririse sevinirim dostlar

• arkadaşlar ben buraya düştüm ama nası biyerse kimse buraya düşmemiş işallah 1 kişi bile olsa çıkar yada önceden giden burayı bilen biri bilgi verir
  • tertip sende mi oraya dustun bizim arkadasta oraya dusmus bir turlu bir yazi bulmadi. hrf filan yaziyormus ondan sendede var mi ole seyler. bir de nato birligi felan diorlar sıkı denetime tabidir oralar
  • öle kanka acil müdahelymiş hrf nato birliğiymiş napcaz bilmiyo yaw!!!
  • simdi ufak bir sorun var anlamadigim neye acil mudahale etceksiniz ki. yoksa sıhhıye gibi birsey mi ve ya suda olabilir belki nato'nun kriz bolgelerinde ilk yolladigi birlikler olabilir senin bolum neydi ing. filan iyi oldugundan oraya yollmislardir.
    quote:

Orjinalden alıntı: thatday1903

öle kanka acil müdahelymiş hrf nato birliğiymiş napcaz bilmiyo yaw!!!
  • öle abi ben uluslararası ilişkiler okudum bakalım bize orda çevrimi yaptırcaklar acaba:P neye acil müdahele ederlerse etsinlerde bana karışmasınlar kanka muhabere dio ama baştaki mu oymuş kafa iyice 1milyon oldu bende gidince görcez artık öle gözüküyo...
  • belli dostum askeriye o kadarda mantiksiz secim kullanmiyor nato birligine ing. iyi olan uluslararasi iliskiler mezunu yolluyor. aman yanlis cevirilerde bulunmada muhabere rahattir. yatis askeri olursunda hrf işi bozabilir neyse umarim orda yapan birileri cikarda hem seni hemd onu acikliga kavusturur
    quote:

Orjinalden alıntı: thatday1903

öle abi ben uluslararası ilişkiler okudum bakalım bize orda çevrimi yaptırcaklar acaba:P neye acil müdahele ederlerse etsinlerde bana karışmasınlar kanka muhabere dio ama baştaki mu oymuş kafa iyice 1milyon oldu bende gidince görcez artık öle gözüküyo...
  • işallah kanka bakalım ama şans oraya 1 kısa dönem gidiyo herlde oda benm orda kalırm zaten ben bu gidişle:D
  • ahaaaa sonunda bikişi geldi ya bende tam diodum sadece ben gidicem oraya:) iyi iyi buda güzel 2 1 den daha iyidir..
  • 3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI İSTANBUL AYAZAĞA
    burada askerliğini yapanlar nası bi yer olduğu hakkında bilgi verirlerse sewinirim.
  • 3'ÜNCÜ KOR. (HRF) MU.A.K.LIĞI HASDAL / İSTANBUL
    benim de burda arkadaşlar... ayazağa ile aynı yer heralde burası..
  • merhaba arkadaşlar benimde burası..bencede ingilizce bilenleri yollamış olabilirler buraya..gerçi benim ingilizcem o kadar iyi değil ama yabancı dilin var mı dediler ingilizce dedim onu işaretlemişlerdi askeriyede...hakkımızda hayırlı olsun inşallah..
  • beyler burası nato birliği. yabancı komutanlar var. bizde 35 kişilik kısadönemdik. bunların 25 tanesi ingilzce öğretmeniydi. yani yabancı generallerin albayların yarbayların yanlarında görev alacaksınız.
  • Bende buraya düştüm beyler. hayırlı olsun inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: dombayci

Bende buraya düştüm beyler. hayırlı olsun inşallah

yanındayım tertip
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosat

beyler burası nato birliği. yabancı komutanlar var. bizde 35 kişilik kısadönemdik. bunların 25 tanesi ingilzce öğretmeniydi. yani yabancı generallerin albayların yarbayların yanlarında görev alacaksınız.

bi dakika ya ne NATO su ya arkadaşlar ses verin. ne yabancı albay ları
  • TERTİPLER SES VERİN

yokmu daha önce buraya giden nasıl bir yerdir, burda kalırmıyız veya bizi nerlere gönderirler...

yandığımın internetinde bişey bulamadım.
  • arkadaslar ben de buraya dustum kısa donem nato birligi mi cidden simdi burası? ben de hic bir bilgi bulamadım internette anasını satim. Nasıl biyer rahat mı degil mi nedir:)
  • Beyler bana da burası çıktı. Nasıl bir yer var, bilgisi olan var mı??
  • ya ben de bulamadım nasıl bi yer dedelere sesleniyoruzzzz yardıııım !!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.