Şimdi Ara

5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
0
Favori
77.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Şimdi işlerimiz var biliyorum.
    Akşam 21 30 da buluşalım forumda.
    Konuşalım.

MSN : fatihoner@hotmail.com

Şimdi işleri halletme zamanı.
    Görüşmek üzere.
    Şimdiden hayırlı olsun.

• fatih kardeş

akşama giremem ama orda buluşuruz inşallah

ben uçak bileti bakıyorum 1 gün sonrasına yada öncesine var. ayın 13 üne 29 ytl diyo. napıcaz
  • arkadaşlar ben onur air istanbul antep 9.30'a ucak bileti aldım
    thy sabah 7.35 ucağınada yer ayırttım bulamayan varsa rezervasyonum salı saat 14:00 a kadar gecerli bana ulaşsın.

ben il jandarmaya gidiyomusum baska oraya giden var mı ?

ilhamyyr@hotmail.com
    0532 467 29 00
  • bende geldim arkadaşlar aynı yerdeyim. Üsküdarlı varmı aranızda
  • ARKADAŞLAR HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN.BURSADAN UÇAK YOK YARIN AKŞAM GELEN VARMI? BEN BİLETİMİ ALDIM.
  • Merhaba arkadaşlar ; bende ankaradan 23:15 varan turizm bileti aldım.Ankaradan gidecekler varsa eklesinler
    5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP Piyade Er
    msn: chromophobia@tegaonline.com
  • Abiler merhabalar. Biz iki arkadaş SEç Tuzim 23.00 arabasıyla gidiyoruz. Peron 43 - 44. Ankaradan yola çıkıp sabah oradayız inşallah. Herkesin bilgisine... Selamlar.
  • Tertipler bende ankaradan 23:15 Varan turizm ile Ankaradan Gaziantepe gidicem aldım bilet gidenler olursa haberleşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redfish06 -- 10 Aralık 2007; 23:07:43 >
  • ben yarın sabah ( salı sabahı ) saat 9,30 da bilet anca bulabildim ve aldım. 1 gün önceden gidip bi otelde kalacam gezecem biraz bakalım nasıl bir yermiş bu arada askerliğini burada yapmış bir arkadaş varsa bizi bilgilendirirse gitmeden biraz cok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldfire3 -- 11 Aralık 2007; 0:47:29 >
  • Gençler... Ben herhalde sizden erken gelirim. Varanı beklerim. Varandan 2 arkadaş gelecek sanırm. Ben Ankaradan seçle gidiyorum. Sizi bulurum. Sonra beraber tanışırız orda görüşürüz.

Sevgiler.
  • musa ve ben varanla gidiyoruz.ama armadanın oradan kendi tesisinden binecez biz.orda görüşürüz dediğin gibi adalet.
  • meraba arkadaslar bende "5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP"

antalyadan seç turizmle gidiorm

çarş. öğleden sora teslim olcam.

hepimize hayırlı teskereler :)

Aday No 35093
    Adı ve Soyadı OĞUZ ŞENER
    Baba Adı BÜLENT
    Doğum Yeri GAZİOSMANPAŞA
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Piyade
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP
  • bende 87/3'üm ve şuan 5'inci ZH. TUG. K.LIĞI 1'inci Hudut Alayı 1'inci Hudut Taburu OĞUZELİ/ANTEP'teyim (:
  • 321.dönem buraya cıkan yok mu benden baska ya? :)
  • 323 Kısa Donem Olarak 5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP e gidecek Arkadaşlar Lutfen burda Birleşelim. Şimdilik 5 kişiyiz.
    1)iLLeT(ben)
    2)capariz48
    3)REBEL020
    4)kythera
    5)mustiiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iLLeT -- 11 Ağustos 2008; 3:17:18 >
  • bilgisi olan arkadaş var mı? 5 İNCİ ZH.TUG.K.YRD.LIĞI VE KAHRAMANMARAŞ
  • Bende kısa dönem 12 nisan teslim tarihli bu birliğe düştüm..Vatana millete hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: scoppi

Bende kısa dönem 12 nisan teslim tarihli bu birliğe düştüm..Vatana millete hayırlı olsun

Bende oraya düştüm, kısa dönem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GökhanErol -- 10 Nisan 2009; 1:12:16 >
  • 5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP düşen arkadaşlar mavises@hotmail.com muhakak haberleşerlim birlikte gidelim ben pazar sabahı ucakla istanbuldan gececm...
  • evet arkadaşlar bende artık 5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP te askerim 12 nisan 2009 itibariyle.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.