Şimdi Ara

5'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI GAZİANTEP (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
0
Favori
77.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kamillimak

quote:

Orijinalden alıntı: s3rh4tt

ben askerdeki + ları vermişim wepaslan da antepteki :)

kardes, topcuymussun. ben de topcu ciktim ama islahiye 6. kor. 106. topcu alayina. orasi nasildir, bilir misin? pek bir kapali kutu, cok az bilgi var orayla ilgili, dediklerin orasi icin de gecerli midir?

gaziantep islahiye bu arada, sen bilirsin zaten de, yine de ekliyeyim.

Hocam islahiye yaklaşık gazianteptle arası 30-45 dk civarı bir şeydir büyük bir yer değildir :) Hafta sonu çarşılarda gelebilirsin merkeze sürekli servisler var :) Tabi merkez kadar olanakları yoktur :) Ama askeri olarak bir bilgim yok :) Bu arada Acıyı seversen İslahiyenin Biberi baya acıdır (ek bilgi )....

• quote:

Orijinalden alıntı: wepaslan

quote:

quote:

kardes, topcuymussun. ben de topcu ciktim ama islahiye 6. kor. 106. topcu alayina. orasi nasildir, bilir misin? pek bir kapali kutu, cok az bilgi var orayla ilgili, dediklerin orasi icin de gecerli midir?

Hocam islahiye yaklaşık gazianteptle arası 30-45 dk civarı bir şeydir büyük bir yer değildir :) Hafta sonu çarşılarda gelebilirsin merkeze sürekli servisler var :) Tabi merkez kadar olanakları yoktur :) Ama askeri olarak bir bilgim yok :) Bu arada Acıyı seversen İslahiyenin Biberi baya acıdır (ek bilgi )....

Kardes ya, cok saolasin, her tur bilgiye acigim. Acaba havaalanindan oraya nasil ulasirim? Sorun olur mu? Cok erken saatte havaalaninda olacagim da, bir iki saat antep'te oyalanip oraya gecmem zor olmaz degil mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kardes ya, cok saolasin, her tur bilgiye acigim. Acaba havaalanindan oraya nasil ulasirim? Sorun olur mu? Cok erken saatte havaalaninda olacagim da, bir iki saat antep'te oyalanip oraya gecmem zor olmaz degil mi?

Hocam havalimandan servisle veya taksi iler merkeze gecersin burada biraz gez dolaş yemek tatlı falan ye :)zor bir durum yok yani çok büyük bir şehir değildir ulaşım kolay yani :) sonra kime sorsan sana söyler islahiyeye nasıl gideceğini insanı cana yakındır sorun olmaz gerekirlerse seni götürürler yada merkezdeki askeri birliğe teslim olursun bilmiyorum yeri falan dersin onlar sana yardımcı oluyor zaten... Bu arada Allah Yardımcın Olsun Sayılı Gün Çabuk Geçer ....

• tesekkur ederim wepaslan:) cok yardimci oldun, sagolasin.
  • quote:

quote:

Hocam Yaptığın yerinde önemi var ama Sen faydalandın mı bari antep artılarından :)))

acı konusuna alışamadım antepte bi tek zorluğu o oldu :) ama askere gitmeden önce ağzıma karabiber koymazdım şimdi de acısız yemek yiyemiyorum..

@kamillimak ;

dostum ben izin kullanmıştım, askerlik bittiğinde havaş da servis beklerken başka bir asker arkadaş oradaki topçu birliğinden gelmiş.. bize göre çok anormal rahatmış orası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rh4tt -- 10 Aralık 2010; 18:18:02 >
  • kardeşlerim bende 5. zırhlı tugaydayım.istihkam eri olarak gidiyorum.aslen urfalıyım ama bütün akrabalarım gaziantepte her yaz antepteyim anlıcanız.şuan kayseride yaşıyorum.pazar günü 4 gibi teslim olucam.oranın iyi ve kötü yerlerini ben size öğretcem hafta sonları bana takılmanız lazım.serhat hocam saat kaç gibi teslim olsak iyi olur sizce?
  • eee kardeşler nedir son durumlar moraller ?? anlatında dinleyelim az biraz =))
  • herkes kaçmış kardeşim.bi ikimiz kaldık heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: must_dik
    serhat hocam saat kaç gibi teslim olsak iyi olur sizce?

sivilliğin tadını çıkartın diyeceğim de, saat 2 gibi falan teslim olun bana kalırsa.. kamuflajları verip ilk içtimanıza kamuflajla çıkartıyolar çünkü.. pantolon palaska gomlek atlet havada uçuyor.. saçları da kestirip gidin
  • quote:

quote:

sivilliğin tadını çıkartın diyeceğim de, saat 2 gibi falan teslim olun bana kalırsa.. kamuflajları verip ilk içtimanıza kamuflajla çıkartıyolar çünkü.. pantolon palaska gomlek atlet havada uçuyor.. saçları da kestirip gidin

ben daha saçı sakalı kesmedim haa

• quote:

Orijinalden alıntı: psswrd

quote:

quote:

ben daha saçı sakalı kesmedim haa

ben kestirdimde orda yine kestircekler gibi geliyo..:)

• Zorlu bi yere benziyor . Hava savunma kısmıyla ilgili bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: briq

Zorlu bi yere benziyor . Hava savunma kısmıyla ilgili bilginiz var mı?

kardeşim hava savunmayla ilgili biriyle knştm pek çok yere göre çok iyiymiş çok temizmiş falan gayet rahattı diyo içini ferah tut..;) ben piyade erim bakaym bize ne çıkacak piyangodan..
  • Valla ağzın bal yesin kardeş. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur. Rahat bir şekilde yaparız.

quote:

Orijinalden alıntı: coldfire1246

quote:

Orijinalden alıntı: briq

Zorlu bi yere benziyor . Hava savunma kısmıyla ilgili bilginiz var mı?

kardeşim hava savunmayla ilgili biriyle knştm pek çok yere göre çok iyiymiş çok temizmiş falan gayet rahattı diyo içini ferah tut..;) ben piyade erim bakaym bize ne çıkacak piyangodan..
  • ya devrelerim bende ne heyecan var ne korku.hiçbişey hissedemiyom noldu bana yav
  • quote:

ya devrelerim bende ne heyecan var ne korku.hiçbişey hissedemiyom noldu bana yav

hocam ne güzel işte ya... okudukların sende bi etki bırakmadıysa askerlik zor gelmeyecek sana demekki beni bi gerginlik aldı sormayın gitsin..
  • quote:

quote:

ya devrelerim bende ne heyecan var ne korku.hiçbişey hissedemiyom noldu bana yav

hocam ne güzel işte ya... okudukların sende bi etki bırakmadıysa askerlik zor gelmeyecek sana demekki beni bi gerginlik aldı sormayın gitsin..

bana istihkam sınıfı gelmiş devrem.rahat olursun diolar dur bakalım.ya böle uçacak gibiyim mallaştım anlıcan devrem bi garibim

• quote:

quote:

quote:

bana istihkam sınıfı gelmiş devrem.rahat olursun diolar dur bakalım.ya böle uçacak gibiyim mallaştım anlıcan devrem bi garibim

evet yazmışlardı bi önceki sayfada rahat diye. gidelim başlayım da bir an önce bi şekilde alışıp uyum sağlıcaz artık..

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet yazmışlardı bi önceki sayfada rahat diye. gidelim başlayım da bir an önce bi şekilde alışıp uyum sağlıcaz artık..

nerden geliosun kardeşim memleket?

• istanbuldan gelcem memleket zonguldak... sen?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.