Şimdi Ara

2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
142.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2-3 yıl önce ordaydım Hababam Sınıfı Askerdenin çekildiği yer güncel bilgi veremem ama kışı sert geçer kalabalık bir birliktir. bir ucu e-5 bir ucu dikimevi bir ucu Fenerbahçe Samandıra Tesislerine Bakar düştüğünüz sınıfa birliğe göre durumunuz rahatlığınız değişir. Benim yaptığım dönem Tugay Karargah en ayrıcalıklı bölüktü bide kapısından çık dolmuşla direk kadıköy sonuçta 5-6 ay ordasınızı allah kolaylık versin
  • kadiköyden soğanlık dolmuşuydu sanırım önünden geçer kadıköy de dolmuşların kalktığı yerden sorabilirsiniz ulaşım sorunu olmayan bir yerdir
    ayrıca dikimevi yanındadır ve birliğin adı Nurettin Baransel Kışlası olarak bilinir bu şekilde sorsanız sıkıntı yaşamazsınız
  • arkadaşlar güncel bilgi verebilecek yok mu acaba? son durum nedir neler götürmeliyiz, acil ihtiyaçlarımız neler olacak, tavsiyeleriniz nelerdir?
  • Ya beyler bozuk para almak lazım mıdır yanımıza? 25 kuruş 50 kuruş 1 lira falan? Yoksa kart sistemi falan var mı, bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
  • Hayırlı tezkereler herkese,

Yolculuk yarın. İzmirden

Eğitim: 2 NCİ ZH.TUG. KH. VE KH.BL. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

Görüşmek üzere arkadaşlar.
  • goktugozcan kullanıcısına yanıt
    sadece kart sistemi var para geçmiyor. ama ilk etapta kartınız olmadığı için para da kabul edebilirler @goktugozcan
  • 2.zırhlı tugay namı değer zehirli tugay ..
    İçlik muhakkak gerekli ,
    nizamiyede hava 10 dereceyken tank taburunda 0 derece ,
    içerde satışı gerçekleşiyor lakin termal içlik imkanı olan bulundursun ..
    postallarda kullanılmak üzere tabanlık muhakkak alın ,
    don atlet vs tarzı ihtiyaçlarınız dışarıdan daha ucuza içerideki kantinlerde bulabiliyorsunuz
    dışarıdan almanıza gerek yok taşımayın ..
    soğuğa biraz da baskıya hazır olun ..
    refüze bölüğü olduğu için içerideki arkadaşlarınızı garip karşılamayın ,
    hiç ummadığınız arkadaşlarınız olacak ..
    bol bol kara şimşek mercimek pişmemiş börek soğuk çay menüsüne kendinizi hazırlayın ..
    aileniz ziyarete geldiğinde bol bol yemek getirecek zorla isteyeceksiniz .
    telefon kulübeleri hayli fazla iletişim sıkıntınız yok kartlar içerde daha ucuz,
    en son halkbankası kartıyla alışveriş yapılıyordu para olmaması hırsızlık için iyi bir önlem,
    çarşı içinde banka kartınızda tutarsanız daha sağlıklı olur ..
    dolabınızda ki en iyi giyecekleri götürmeyin çalınıyor siz çantanıza kaç kilit vurursanız vurun ..
    internet kafesi pizzası ayvalık tostu vs olan girdiğinize gireceğinize ilk anda pişman olan ,
    acemiliği atlatınca alışmaya başlayacağınız garip bir yer ..

Vay be Zehirli tugay seni anlatacağım hiç aklıma gelmezdi ..

her ne olursa olsun istanbuldasınız güzelliğini yaşayın ,
    Allah herkese hayırlı teskereler nasip etsin ..

• kannnn K kullanıcısına yanıt
    kardesım ben 353.uncu kısa donem olarak yapıorum 2.ncı zırhlı tugayında suan usta bırlıgıne gectık bugun sabıha gokcen havaalanından s16 NUMARalı otobuse bınıosun askerıyenın onunden gecıo bak maltepe yapıyo ama askerıye kartal da maltepeye gıdıp yanılma
  • Kuzenim düştü bu kışlaya yorumları herkes kendince yazmış ama genel olarak rahat gibi en son tertipler rahatmı nasıl bir yer orası :)
  • 352 kd olarak 2 hafta önce bu lanet yerden terhis oldum. 1.tnk.kh.bl deydim. rahat diyebilirim. komutanlar kolay kolay ceza, tutanak vermez. o yüzden telefon vb. şeyler abartmadan kullanılabilir. onun dışında hava soğuk olur. kalın giyinmek lazım. tabur komutanı süper bir insandır
  • 23.tugay komutanlığı mot.p.a görünüyor..23.Bölük.
    Motorilize piyade er.gbi bir şey ?

Aynı yer mi acaba
  • Merhaba Arkadaşlar;

Kardeşimde 94/4 Alaşehirden 2. Zırhlı Tugay Lojistik Destek Komutanlığı Ulaştırma Oto Takımı MALTEPE/İSTANBUL buraya düştü dağıtım izni kullanmak istemiyor 28 kasımda yemin töreni var böbrek taşından şöförlük için fiziksel kusur yazdıklarından yemin töreninden direk dağırtm olacak düştüğü yer nasıldır bilg verebilecek olan var mı?
  • 9.1.2015 de uzun dönem samsun dan gelicem.2. zırhlı tugayı 2. tank taburuna sıhhiye egitimi gördük fakat sıhhiyeci görünmüyoruz tankcı olcaz sanırım karargahta sıhhıye olursunuz diyorlar.
    Araştırmama göre sanırım acemi var birliğimizde merak ettigim Devrecilik varmı şartları nasıldır biraz bilgi verirmisiniz :(
  • Servetb kullanıcısına yanıt
    Merhaba 2007de cevaplanmis ama ben bi şansımı deniyeyim dedim belki cevap veren biri olur. Suan etimesgut zirhli birlikte acemilik yapiyorum dağıtım yerim 2. Zırhlı tugayı 2. Tank taburu mekanize piyade bölüğü maltepe kartal istanbul yaziyo. Buranın tam adi nedir nasıl bi yerdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewarf11111 -- 14 Mart 2015; 7:17:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba cevaplayan olur mu benim ustabirlik burası çıktı kısa dönem olarak bilgi verebilen olur mu acaba
    2 NCİ ZH.TUG.K.LIĞI ORG. NURETTİN BARANSEL KIŞLASI EMN. VE MHF.TK. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL
  • Eğitim Birliği
    İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

Esas Birliği
    2 NCİ ZH.TUG. KH. VE KH.BL. / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL
    Kuvvet
    KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Sınıf
    TANK

Ne iş yapar bu karargah bölüğü arkadaslar. Yardimci olabilecek var mi?

• censef57 C kullanıcısına yanıt
    Benimde acemilik ve usta Birliği'm İstanbul Maltepe. Sınıfımda tank. Aynı yerdeyiz kardesim. 2. Grubum

• usta birliğim 2. zırhlı tugayı tow bölüğü ankara etimesgutdan zptci olarak gidicem yardımcı olabilecek varmı tow bölüğü nasıldır iyimidir.
  • Vay nerden nereye..
    Bakim birligi garaj cavusu olarak yaptim iki sene once, forumu takip edemeyebilirim sorusu olan mesaj atabilir ozelden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknfdn77

usta birliğim 2. zırhlı tugayı tow bölüğü ankara etimesgutdan zptci olarak gidicem yardımcı olabilecek varmı tow bölüğü nasıldır iyimidir.

Tow bölügü lojistik destek içinde en iyi yerdir şanslısın. Kogusu gazinosu çok iyi. Birtek asker kadar uzmanlar var onlar sıkıntı ama burada olabilecek en iyi yere düştüN. Lojistik destek karargahtan saygilar. $79

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.