Şimdi Ara

2'NCI ZH. TUG. K.LIGI KARTAL / ISTANBUL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
267
Cevap
1
Favori
142.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ikinci Zirhli Tugay Komutanligi Kartal / Istanbul cikan arkadaslar burada toplanalim lutfen..

Ayrica, bu birlikle ilgili olarak (ulasim, birlikteki rahatlik, vs..) tarzi konularda birbirimize yardimci olalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurtuncel -- 10 Aralık 2007; 13:04:50 >

• Arkadaşlar önceki yorumlarımı okuyun lutfen burası hakında en genıs bılgıyı sundum

sizi saran herseyın adresı
  • Eyvallah dostum. Ben topçuyum, yandım desene. :) Acemilik rahat mıdır peki en azından ? Ulaşımı nasıl yapalım ? Ben Aydın' dan otobüsle gideceğim Ataşehir' e bilet aldım.

Bu arada arkadaşlar Kayıt Ekranına bilgilerinizi girin haberleşelim, toplu mail attım oradan biraz evvel.
    https://spreadsheets.google.com/lv?key=tl4d9A9Qvpu-FuVAOmgwhbQ&toomany=true
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre.CFT

Eyvallah dostum. Ben topçuyum, yandım desene. :) Acemilik rahat mıdır peki en azından ? Ulaşımı nasıl yapalım ? Ben Aydın' dan otobüsle gideceğim Ataşehir' e bilet aldım.

Bu arada arkadaşlar Kayıt Ekranına bilgilerinizi girin haberleşelim, toplu mail attım oradan biraz evvel.
    https://spreadsheets.google.com/lv?key=tl4d9A9Qvpu-FuVAOmgwhbQ&toomany=true

vay sen benim toprak çıktın valla içini karartmak istemem ama topçular iyi beziyorlardı canlarından bizim dönemde. bizden öncekilerde öyleymiş. sizde nasıl olur bilemem. biz tugay karargah bölüğü olarak topçu binasında kalırdık, dışardan görünende baya sorunlu bi yer olduğuydu. özellikler komutanlar konusunda...

ataşehirde iniceksen pamukkaleyle gidiyosun demektir. benim tavsiyem ataşehirden servisle kadıköye git ordan üzerinde kırmızı tabela olan yakacık dolmuşlarına bin tugayın önünde inersin. zırhlı tugayda inicem dersen zaten şöförler indirir orda. ataşehirden hiç macera yapma taksiydi dolmuştu falan. dolmuş durağı kadıköyde pamukkale yazanesinin tam karşısında zaten çok kolay yeri.

acemilik en rahat zamanınız olucak, arıcaksınız hatta görevler nöbetler başlayınca acemiliği. büyük ihtimal tank taburları verir acemi eğitimini. bol bol yürürsünüz törene hazırlık için. genelde rahat geçer ama iyi yorulursunuz. acemide uyuyabildiğiniz kadar uyuyun sonra baya arıcaksınız çünkü uykuyu

bide banyo olayı biraz sorundu tugayda, zırt pırt mazot bitti değiy banyoyu kapatırlardı bizde. inşallah sizde öle bişi olmaz. haftanın 2 günü banyo günüdür ama işinizi bilirseniz hergün bile yaparsınız. diğer birliklerle anlaşıp birbirinizin günlerinde karışık kullanırsanız rahat edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZEITGEIST -- 10 Aralık 2010; 12:48:05 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.