DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI
1.761
Cevap
13
Favori
518.764
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      56 Mesaj
      10 Aralık 2007 12:37:23
      Arkadaşlar buraya düşen yada daha önce burda askerlik yapan arkadaşlar var mı? yardımlarınızı bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraviole4 -- 10 Aralık 2007; 18:26:24 >

besyo
    • Çavuş
      56 Mesaj
      10 Aralık 2007 14:26:00
      Arkadaşım adın nedir? yer hakkında bilgin varmı? sence birbirimizi bulurmuyuz?

besyo
    • Çavuş
      56 Mesaj
      10 Aralık 2007 14:55:05
      aRKADAŞLAR BAŞKA DÜŞEN YOKMU YAAA...

besyo
    • Çavuş
      56 Mesaj
      10 Aralık 2007 14:59:35
      Dostum gelmedi buraya yaz...

besyo
    • Çavuş
      85 Mesaj
      10 Aralık 2007 15:11:09
      MERHABA ARKADAŞLAR
      Aralık 2007 Kısa Dönem Celbi olarak bende Eğitim Merkezi İÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI diye bir yere düştüm.
      Askerliğini burada yapan arkadaşlara bir iki soru:
      Bizim eğitimler nasıl oluyor, acemilikten sonra kesin doğuyamı gideceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 10 Mayıs 2008; 14:25:38 >

Toyota Corolla 2001, 1.6 SOL VVT-I
    • Onbaşı
      24 Mesaj
      10 Aralık 2007 16:34:39
      bende iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi komutanlığı arkadaşlar bide 40. piyade er eğitim komutanlığı yazıyo...acaba nasıl bi dağıtım oluyo ordan bi bilgisis olan varmı????

GAZİ TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ
    • Er
      2 Mesaj
      10 Aralık 2007 17:54:07

arkadaşlar benimde iÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI ISPARTA . ISPARTADA GÖRÜŞMEK ÜZERE. HEPİNİZE SELAMLAR ---- EYÜP OK

• Er
      2 Mesaj
      10 Aralık 2007 19:55:02
      ben de İÇ GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.K.LIĞI 40'INCI P.ER EĞT. A. K.LIĞI ISPARTA ya düştüm.
      Cengiz belek. inşallah orada görüşürüz. benim anne tarafı Isparta da. teyzeler hep orada.
      birbirimizi bulaursak size yardım ederim inşallah

• Çavuş
      85 Mesaj
      10 Aralık 2007 20:12:56
      ghgghghg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 10 Mayıs 2008; 14:26:27 >

• Er
      2 Mesaj
      10 Aralık 2007 20:16:24
      cengizbelek@hotmail.com
      msn ye ekleyin. gitmeden önce bir konuşalım

• Onbaşı
      15 Mesaj
      11 Aralık 2007 10:16:20
      selam arkadaşlar...

benim adım veli 317 KDY lerdenim.. dostum kısa dönem olduğun için burdan başka bir yere gitmiyorsun. eğitimde çok zorlamadılar bizleri fakat şartlar ağırdı biraz ( yataklar koğuş banyo tuvalet felan biraz sıkıntılıydı.. yarın ben olmasam bile diğer arkadaşlardan sizleri karşılamaya geleceklerdir. bizlere 315 ler yardımcı oldular. bizde sizlere her konuda yardımcı oluruz sakın merak etmeyin... kantinde her istediğinizi bulabilirsiniz... hadi hayırlı teskereler...

• Yarbay
      4746 Mesaj
      15 Aralık 2007 16:23:56
      aywayı yemişşsiniz tam yanında komanda okulu var yani birleşik dün yemin töreni vardı 2 gün dışardayım

her neyse aklınız varsa kaçın gelmeyin iç güvenlik tatbikat merkezi kdr kötü bi yer yok burdan direkt doğuya gideceksiniz ve eğitmleri herkes kaldırmaz ben komanda adayı idim komanda oldum

• Er
      12 Mesaj
      16 Aralık 2007 04:09:29
      319 Kısa Dönem arkadaşım ne doğusundan bahsediyorsun?

• Yarbay
      4051 Mesaj
      18 Aralık 2007 23:45:30
      ben askerlıgımı kısa dönem olarak ısparta 40.piyade alayında yaptım amacım asla moral bozmak değil ama feci berbat biyerdir düşen arkadasların haberı olsun hayırlı tezkereler.bir zamanlar 311 kdy olarak efsane olmustuk 40.alayda:)

Accuphase E-408 Entegre Amfi Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.
    • Er
      12 Mesaj
      19 Aralık 2007 16:31:35
      Merhaba sakgöz arkadaşım.. Bir sorum olacak sana bu 40. alayda yemin töreninden sonra ilçelere dağıtım yapıyolar mı? Bilgi verirsen sevinirim...

• Yarbay
      4051 Mesaj
      20 Aralık 2007 10:08:46
      kısa dönemlerın yarısı ilcelere dagılıyo evet yarısıda 40.alayda kalıyo

Accuphase E-408 Entegre Amfi Sistem Değişikliği Sebebi İle Satılıktır.
    • Çavuş
      85 Mesaj
      12 Ocak 2008 11:12:37
      Eveet nihayet acemilik bitti ilk çarşı izninde kendimi internet cafeye attım. MSN den çocuklarımla hasret gideriyorum. Zaman geçiyor acısı tatlısıyla. Bundan sonra inş. biraz daha rahat oluruz. Tüm arkadaşlara ISPARTA dan selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 6 Şubat 2008; 22:29:18 >

• Er
      12 Mesaj
      14 Ocak 2008 23:56:44
      Isparta’da 496 asker zehirlendi
      Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda zehirlenme belirtileri gösteren 496 asker, hastanelerde gözlem altında tutuluyor.ISPARTA - Isparta Valisi Şemsettin Uzun, Isparta İç Güvenlik Eğitim ve Tatbikat Merkez Komutanlığına bağlı 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda dün 134 askerin zehirlenerek hastaneye kaldırılmasının ardından, gece başka askerlerde de mide bulantısı ve kusma belirtileri görüldüğünü söyledi.
      Isparta Devlet Hastanesi, Gülkent Devlet Hastanesi, Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Askeri Hastanede toplam 496 askerin gözlem altında tutulduğunu ifade eden Uzun, tehlikeli bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
      HEPSİNE ALLAH ŞİFA VERSİN...

• Teğmen
      120 Mesaj
      15 Ocak 2008 00:10:09
      Amin...Allah ORaya Düşürmesin Kimseyi...

III O BiR LaZ III
    • Er
      2 Mesaj
      22 Ocak 2008 13:10:28
      allah askerlerimize sabır versin

• Er
      2 Mesaj
      22 Ocak 2008 13:16:28
      ya buraya kızlarda üye olabiliyordur inş:) biri bana bu konuda yardımcı olsun

• Binbaşı
      1720 Mesaj
      04 Şubat 2008 14:57:08
      selam millet ben cumartesi günü ısparta denen cehennemden çıktım yani zehirlenmemin olduğu gün ben alaydaydım ben zehirlenmedim Allahden tam kapıdan dündüm Allah'ın takdiri o gün alayda piyade komando birliği hariç yemek yiyen her asker zehirlendi yani 496 değil yaklaşık 4000 ve üzerinde asker zehirlendi h bunlar 135 tanesi ağır dı ve hastaneye kaldırıldı ben 5 gün hastanede refakatci kaldım zehirlenmenin gerçek sebebide 1 gün boyunca kazanda beklemiş yumurta bekleyen bu yumurtayı patataes püresine katıyorlar ve millet zehirleniyor neyseki kayıp olmadı herkez 1 haftaya toparlladı ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN ISPARTAYA HELE ACEMİ OLARAK HİÇ
      quote:

Orjinalden alıntı: holymann

Isparta’da 496 asker zehirlendi
      Isparta 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda zehirlenme belirtileri gösteren 496 asker, hastanelerde gözlem altında tutuluyor.ISPARTA - Isparta Valisi Şemsettin Uzun, Isparta İç Güvenlik Eğitim ve Tatbikat Merkez Komutanlığına bağlı 40. Piyade Er Eğitim Alayı’nda dün 134 askerin zehirlenerek hastaneye kaldırılmasının ardından, gece başka askerlerde de mide bulantısı ve kusma belirtileri görüldüğünü söyledi.
      Isparta Devlet Hastanesi, Gülkent Devlet Hastanesi, Eğirdir Kemik Hastalıkları Hastanesi, Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Askeri Hastanede toplam 496 askerin gözlem altında tutulduğunu ifade eden Uzun, tehlikeli bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.
      HEPSİNE ALLAH ŞİFA VERSİN...

SÖZ KONUSU VATANSA,GERİSİ TEFERRUATTIR...
    • Yarbay
      4746 Mesaj
      04 Şubat 2008 15:16:11

quote:

Orjinalden alıntı: Koray08

selam millet ben cumartesi günü ısparta denen cehennemden çıktım yani zehirlenmemin olduğu gün ben alaydaydım ben zehirlenmedim Allahden tam kapıdan dündüm Allah'ın takdiri o gün alayda piyade komando birliği hariç yemek yiyen her asker zehirlendi yani 496 değil yaklaşık 4000 ve üzerinde asker zehirlendi h bunlar 135 tanesi ağır dı ve hastaneye kaldırıldı ben 5 gün hastanede refakatci kaldım zehirlenmenin gerçek sebebide 1 gün boyunca kazanda beklemiş yumurta bekleyen bu yumurtayı patataes püresine katıyorlar ve millet zehirleniyor neyseki kayıp olmadı herkez 1 haftaya toparlladı ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN ISPARTAYA HELE ACEMİ OLARAK HİÇ

Alıntıları Göster

Bende orayı bitirdim zehirlenmedim çünkü komando askeri olduğumdan yırttık yoksa gebermişdik walla
      Zehirlenen arkadaşlara geçmiş olsun arkadaşında dediği gibi orası bir cehennem oraya gidenler aglamaya şimdiden başlasınlar

• Binbaşı
      1335 Mesaj
      04 Şubat 2008 15:32:49

quote:

Orjinalden alıntı: CaNeRR

Alıntıları Göster

Bende orayı bitirdim zehirlenmedim çünkü komando askeri olduğumdan yırttık yoksa gebermişdik walla
      Zehirlenen arkadaşlara geçmiş olsun arkadaşında dediği gibi orası bir cehennem oraya gidenler aglamaya şimdiden başlasınlar

sanki senin geleceğin yer çok farkı ordan

• Binbaşı
      1036 Mesaj
      04 Şubat 2008 18:20:32
      ben de zehirlenmedim dagıtımlar süper herkes doguda gersi kaydırma 87 /4

sen hiç disketten Windows kurdun mu ?
    • Çavuş
      85 Mesaj
      06 Şubat 2008 22:35:43
      Bu liste Isparta Merkez'e yeni gelecek arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla yapılmıştır.

ASKERDE LAZIM OLACAK MALZEMELER (ISPARTA MERKEZ İÇİN)

EŞOFMAN ALT ÜST (ASKERDE VERİLİYOR GETİRMEYİN)
      3 TANE SİYAH ÇORAP ( "" "" "" )
      SPOR AYAKKABI ( "" "" "" )
      3 TANE BOXER ( "" "" "" )
      3 TANE FANİLA ( "" "" "" )
      DİŞ FIRÇASI (2 ADET) ( "" "" "" )
      DİŞ MACUNU (2 ADET) ( "" "" "" )
      ŞORT ( "" "" "" )
      AKLIMA GELENLER BUNLAR.

AŞAĞIDA YAZILAN MALZEMELERİ ASKERİYE VERMİYOR AMA HERŞEY KANTİNDE SATILIYOR VE PİYASAYA GÖRE ÇOK UCUZ. HİÇBİRŞEY GETİRMEYİN ISPARTA'DAN 40. ALAYIN KANTİNİNDEN ALIRSINIZ. AMA YİNEDE SİZ BİLİRSİNİZ, TEDARİKLİ GELİN YİNEDE...

BOYUNA ASILAN PARA CÜZDANI
      YEŞİL ASKER KAZAĞI
      ELBİSE ASKISI METAL ( 2 adet)
      TERLİK
      İÇLİK
      PERMATİK JİLET
      TRAŞ KÖPÜĞÜ
      TRAŞ KOLONYASI
      ARKO KREM
      TIRNAK MAKASI
      TRAŞ KUTUSU
      AYAKKABI BOYASI
      PUDRA
      SIVI SABUN
      ŞAMPUAN
      BOT FIRÇASI
      BANYO LİFİ
      BOT KİLİDİ
      BOT KEÇESİ
      BANYO VE EL YÜZ HAVLUSU
      YÜN ELDİVEN
      ÇAMAŞIR FİLESİ
      KİRLİ VE TEMİZ TORBALARI
      ELBİSE KILIFI
      VATKA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakans06 -- 6 Şubat 2008; 22:38:50 >

• Yarbay
      4746 Mesaj
      07 Şubat 2008 00:39:35
      ıspartaya yeni gelecekler mi abowwwwwwwwwwww

• Teğmen
      141 Mesaj
      07 Şubat 2008 22:38:41
      quote:

Orjinalden alıntı: CaNeRR

ıspartaya yeni gelecekler mi abowwwwwwwwwwww

ahmet la napan...

torunlar ıspartaya biz hakkariye

0542 354 33 04
      avea
    • Yarbay
      4746 Mesaj
      07 Şubat 2008 22:56:12

quote:

Orjinalden alıntı: bugrascb

Alıntıları Göster

ahmet la napan...

torunlar ıspartaya biz hakkariye

Walla kanka inanamıyom ben o ıspartaya nasil gidecekler ama bizde gittik böle sevine sevine ama sonra gördük babayı ne deyim hayırlı olsun iyi toz toprak yemeler size oralarda

• Er
      9 Mesaj
      08 Şubat 2008 20:17:58
      merhaba arkadaslar ben aranızda yeniyim, bana da şubeden ısparta eğirdir komando iç güvenlik birimi dediler burası neresi oluyor bilen var mı?

• Binbaşı
      1720 Mesaj
      10 Şubat 2008 13:24:09
      dostum gidince daha iyi anlarsın ama ben sana kısaca adını söylersem CEHENNEMİN TA KENDİSİ şimdi yeni gidecek arkadaşların bir avantajı var onlar tim olarak gidecekler bize nasıp olmadı ama 88/1 ler kendi kolunda kaç kisi varsa onlarla devam edecekler keşke bizdede öyle olsaydı ama olmadı neyse allah kolaylık versin merkez kantinde sıra beklerken kadroları önünüze almayın artık yasak şanslı devresiniz gerçekden ama bir o kadarda şanssız
      quote:

Orjinalden alıntı: sfenk_s

merhaba arkadaslar ben aranızda yeniyim, bana da şubeden ısparta eğirdir komando iç güvenlik birimi dediler burası neresi oluyor bilen var mı?

SÖZ KONUSU VATANSA,GERİSİ TEFERRUATTIR...
    • iOS Beta Kullanıcısı
      4306 Mesaj
      10 Şubat 2008 21:06:05
      bende 309kdy olarak askerliğimi orada yaptım. acaba alay komutanı albay ahmet tekin komutanımız ordamıdır hala? süper bir insandır kendisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreampowder -- 10 Şubat 2008; 21:08:00 >

• Er
      9 Mesaj
      10 Şubat 2008 22:06:00
      slmlar benim gözlerimde lens var herhangii bir sorun olur mu???bilenler yardım etsin lütfen...
      ISPARTA/EĞİRDİR
      İÇ GÜVENLİK BİRİMİ

• iOS Beta Kullanıcısı
      4306 Mesaj
      11 Şubat 2008 09:55:21
      valla lensinin hijyenini pek sağayalabileceğini düşünmüyorum yanında yedek gözlük götür mutlaka

• Er
      11 Mesaj
      16 Şubat 2008 12:42:29
      tertipler nasılsınız

ısparta iç güvenlik demiştik geçtimiz yazılarda

bugun tam manası ile belli oldu

ÖZELLİK = (P-001) P. MNG. K. ÇVŞ.

SEVK EGİTİM MERKEZİ = İÇ GÜVENLİK EGİTİM VE TATBİKAT MERKEZİ 40. PİYADE EGİTİM ALAYI 1. PİYADE EĞİTİM TABURU 3. BÖLÜK

burdan ulaşalım birbirimize beyler düşenleri bekliyoruz ıspartaya

• Er
      3 Mesaj
      17 Şubat 2008 15:16:44
      SLM TERTİPLER BEN ALPER TOKATTAN
      ISPARTA DA 40.PİYADE DE GÖRÜŞMEK ÜZERE

SEVK EGİTİM MERKEZİ = İÇ GÜVENLİK EGİTİM VE TATBİKAT MERKEZİ 40. PİYADE EGİTİM ALAYI 1. PİYADE EĞİTİM TABURU 1. BÖLÜK

• Er
      11 Mesaj
      18 Şubat 2008 12:07:33
      özellik: (P-058) KOMD. TLL. ÇVŞ.

Sevk Eğitim Merkezi : İÇ GÜVENLİK EĞİTİM VE TATBİKAT MERKEZ KOMANDO EĞİTİM A. ÇAVUŞ TB. K. EĞİRDİR ISPARTA

benim silüste bu yazıyo arkadaşar

• Er
      11 Mesaj
      18 Şubat 2008 23:12:57

quote:

Orjinalden alıntı: alpergin85

SLM TERTİPLER BEN ALPER TOKATTAN
      ISPARTA DA 40.PİYADE DE GÖRÜŞMEK ÜZERE

SEVK EGİTİM MERKEZİ = İÇ GÜVENLİK EGİTİM VE TATBİKAT MERKEZİ 40. PİYADE EGİTİM ALAYI 1. PİYADE EĞİTİM TABURU 1. BÖLÜK

alper aramızda 2 bölük varmış
      ama çavuş adayıyız belli mi olur aynı yere atarlar
      adım ümit izmitli görüşürüz

• Er
      3 Mesaj
      19 Şubat 2008 16:28:32
      Slm ÜMİT TERTİP AYIN 27 SİNDE TESLİM OLACAM 26 SINDA ISPARTA DA YIM ORDA 1 GECE KALACAM ERTESİ GÜN TESLİM OLACAM
      GÖRÜŞELİM İSTERSEN ORDA AMA NASIL BİRBRİMİZİ BULACAZ TEL GÖTÜRMEYECEM ÇÜNKÜ BEN

• Er
      11 Mesaj
      19 Şubat 2008 20:03:45

quote:

Orjinalden alıntı: alpergin85

Slm ÜMİT TERTİP AYIN 27 SİNDE TESLİM OLACAM 26 SINDA ISPARTA DA YIM ORDA 1 GECE KALACAM ERTESİ GÜN TESLİM OLACAM
      GÖRÜŞELİM İSTERSEN ORDA AMA NASIL BİRBRİMİZİ BULACAZ TEL GÖTÜRMEYECEM ÇÜNKÜ BEN

bende 25 inde pazartesi akşam 5 e kadar teslim olucam
      pazartesi sabahı 8 de ıspartadayım
      malum pazar gecesi izmiten anca gece çıksam gelebiliyorum:D

askeriyenin içinde buluruz birbirimizi sen 1. bölük ben 3. bölük yanyana olması lazım bölükler bildigim kadarıyla

bu bizim silüste yazan ÖZELLİK = (P-001) P. MNG. K. ÇVŞ. ne oluyor K. yi çözemedim

• Er
      3 Mesaj
      20 Şubat 2008 14:25:14
      ÜMİT KARDEŞ GELİNCE İNŞ. GÖRÜŞÜRÜZ ORDA SEN BU ''ÖZELLİK = (P-001) P. MNG. K. ÇVŞ.'' ÖZELLİĞE BAKMA DEĞİŞİR ORDA BÜYÜK Bİ İHTİMAL BENİM DE PEK ASKERLİK KONUSUNDA BİLGİM YOK... GİTTİĞİNDE BENİ BUL SEN ÇÜNKÜ SEN BENDEN 2 GÜN ÖNCE TESLİM OLACAN K.İ.B KARDEŞ

• Er
      11 Mesaj
      22 Şubat 2008 13:11:52
      KALDI 3 gün
      zaman yaklaştıkça vakit geçmez oluyor
      gelsede gitsek artık
      sıkıldık beklemekten SINIR ÖTESİ OPERASYONDA BAŞLADI ZATEN asker lazım yollayın bizleri

• Yarbay
      4746 Mesaj
      22 Şubat 2008 20:13:52

quote:

Orjinalden alıntı: izmit_li

KALDI 3 gün
      zaman yaklaştıkça vakit geçmez oluyor
      gelsede gitsek artık
      sıkıldık beklemekten SINIR ÖTESİ OPERASYONDA BAŞLADI ZATEN asker lazım yollayın bizleri

Gelin dostum oraya gelin cok iyi operasyonlar sizleri bekliyo yemekhanede beklersiniz...

eğer havan bölüğü veya birinci bölük mu.is bölüğüne gelirsen ordaki komutanlara selam söle benden

• Er
      12 Mesaj
      11 Nisan 2008 04:10:37
      Burdan bilgi edinebilirsiniz arkadaşlar..

• Er
      9 Mesaj
      05 Mayıs 2008 16:04:06
      neeeee?40.piyade er eğitim alayı mı?oraya gidenlere soluyorum intikaller sizin a.... koyacak merak etmeyin uzundonem iseniz dağıtımlar kol kol doğu ve güneydoğu anadolu ben 1.tabur 3.bölük 1.takım 43.kol daydım dağıtım : ardahan/göle ısparta güzeldir 75 gün cok güsel gecti orada sabır sabır sabır:::))))

• Er
      9 Mesaj
      05 Mayıs 2008 16:07:02
      sorusu olan bana msn den ulasabilir...
      sfenks_11@hotmail.com

• Er
      1 Mesaj
      06 Mayıs 2008 15:58:55
      S.a arkadaslar bende ısparta 40. piyade er eğt merk. gidiyorum.Daha önce orda askerlık yapan arkadaslar bilgi verebılırmı.ıspartaya düşen arkadaslar msn ımı eklesın lütfen tanısmak isterım hemde orda yabancılık cekmeyız Ben ankaradan gidiyorum ankaradan gidecek olan varsa beraberde gidebilirz: şimdiden hayırlı teskereşler kardeşlewrim emre._06@hotmail.com

emre
    • Teğmen
      182 Mesaj
      06 Mayıs 2008 21:33:28

quote:

Orjinalden alıntı: emre._06

S.a arkadaslar bende ısparta 40. piyade er eğt merk. gidiyorum.Daha önce orda askerlık yapan arkadaslar bilgi verebılırmı.ıspartaya düşen arkadaslar msn ımı eklesın lütfen tanısmak isterım hemde orda yabancılık cekmeyız Ben ankaradan gidiyorum ankaradan gidecek olan varsa beraberde gidebilirz: şimdiden hayırlı teskereşler kardeşlewrim emre._06@hotmail.com

Bende aynı yere düştüm Ankaradan. THİS İS SPARTAAAAAAAAAAAA!!!

msn: suzaku_639@hotmail.com ekledim seni

• Er
      1 Mesaj
      07 Mayıs 2008 00:06:27
      s.a arkadaşlar bende ısparta iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyede eğitim alay komutanlığı na gidiyorum mayıs 25 teslim

• Er
      3 Mesaj
      08 Mayıs 2008 08:29:20
      Merhaba arkadaşlar bende ısparta 40'ncı p-er eğitim deyim 22 mayıs teslim olacağım istanbuldan gidiyorum gidenler msn adresimi eklesinler vidi_vural@hotmail.com hepimize hayırlı testereler.

• Er
      4 Mesaj
      09 Mayıs 2008 17:07:22
      iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi eğirdir ısparta bende komando çavuş egitimindeyim :S anlicaniz sictim arkadaslar orda olan varsa birbirimize ulasalim

• Er
      9 Mesaj
      09 Mayıs 2008 17:31:14
      Isparta 40. piyade eğitim alayı iç güv.
      özellik = shh cvs

24 mayısta ordayım. görüsürüz. adım ilkay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkmoon -- 14 Mayıs 2008; 1:03:53 >

• Er
      4 Mesaj
      09 Mayıs 2008 22:05:33
      ısparta egridirde olan arkadasimiz yokmu yaw:S

• Er
      1 Mesaj
      14 Mayıs 2008 00:41:37
      ARKADASLAR BEN ISPARTA 40.PİYADE ER EGİTİM ALAYINA DÜSTÜM DÜSENLERİN VE ORDA ASKERLİK YAPMIS OLANLARIN YADA YAPANLARIN MSN Mİ EKLEMESİNİ İSTİYORUM... erhankirdar_1@hotmail.com

aSKeRLiK BoRCuMuZ...BoRCuMuZ NaMuSuMuZDuR
    • Teğmen
      152 Mesaj
      14 Mayıs 2008 19:15:51
      arkadaşlar selamlar

benim durumum tuhaf :)
      benim ne yoklamam ne baska birsey gelmedi ve direk bana bir kagıt gelmiş oglen vakti ve uzerinde ne yaziyor belli olmuyor

askere sevk için çağrı tebligatı diyor

ayrıldığınız sınıf piyade ,
      ayrıldığınız bilir iç güv. eğ. ve tatb mrk 40(tam okunmuyor yada 46) b egt.
      devamı tam okuyamadığım için gördüklerimi yazıyorum m_2 p egt tb b1

yazıyor tam nedir ne degildir göremedim bileniniz nedir ne deildir yazabilir misiniz?

OLMAK yada OLMAMAK
      İşte teknolojinin temeli budur..!
    • Er
      3 Mesaj
      16 Mayıs 2008 20:30:55
      selam kardeşim sen askerlik şubesine git ama şu durumda var sen 1.bölüktesin teslim tarihinse öğren git askerlik şubesinde yardımcı olurlar.

• Çavuş
      85 Mesaj
      25 Mayıs 2008 09:34:58
      Ben 319. KDY. Bugün terhis belgemi aldım gidiyorum evime. Allah herkese nasip etsin. Selamlar.....

• Er
      1 Mesaj
      28 Mayıs 2008 16:28:21
      iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyade alay komutanlıgı ısparta arkadaşlar nişanlım buraya çıktı mayıs 25 de tslim oldu. telefonda konuştuk çavuş adayı olduğunu söyledi nasıl usta birliğinde çavuş olucaktır bilgisi olan varsa yazabilir mi? herkese hayırlı teskereler

• Yarbay
      2546 Mesaj
      07 Haziran 2008 15:52:34

quote:

Orjinalden alıntı: gulserdar

iç güvenlik eğitim ve tatbikat merkezi 40. piyade alay komutanlıgı ısparta arkadaşlar nişanlım buraya çıktı mayıs 25 de tslim oldu. telefonda konuştuk çavuş adayı olduğunu söyledi nasıl usta birliğinde çavuş olucaktır bilgisi olan varsa yazabilir mi? herkese hayırlı teskereler

walla arkadasım bende orda acemılıgımı 3 tabur 4 te ıkıncı takımda yaptım sunu sölıyım yemekler berbat bu bır ıkıncısı egtımler agır herkes yapamaz kı tavsıyem yapsınlar suan mardın mıdyatta yardırıyorum operasyondan vakıt bulamıyoruz kendımızı bakmaya tek zevkımız arada cıktıgımız carsılar çvş adayı olması ıyı usta bırlıgınde çvş oldugu zaman devrecılık varsa kı mutlaka vardır yapılabıleecedk pis işlerden duser yaptıran tarafa gecer tek rahatlıgı bu olur ıspartanın sxuan bı ozellıgı daha var dagıtımları kol kol yapıyo yanı acemı bırlıgındekı yaklasık 25 arkadasıyla aynı yere dusucedk ben dedıgım gıbı mardın mıdyattayım her seye ragmen buraya dusmesını ısterım ıspartaya nazaran cennet duser ınsallah elımden gelen yardımı yaparım allah hayırlısıyla gıdıp donmek nasıp etsın yanlız ılk 75 gunu ıspartaya dusmesıyle ızdırap olmus dıye bılırım sayılı gun gecer söyledıklerımde gayet samımıyım abartıyo dıye dusunme fazkazt ben yaptım oda yapacaktır ben basaracagına ınanıyorum BU ARADA NISANLINMIS ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN DIYORUM

Spoiler sevmediği için, geleceği görme yeteneğinden vazgeçen adam...

• Çavuş
      46 Mesaj
      05 Ağustos 2008 11:44:00
      Merhaba arkadaşlar.Ben 88/3 tertip olarak İç güvenlik eğitim ve tatb. merk. komutanlığı 40.piyade eğitim alayı,2. piyade eğitim tugayı,2. bölük Isparta'ya düştüm.duyduğuma göre çavuş talimgah yokmu ve en düşük rütbe astek ve astsubaymış?Vede oradan timler halinde doğuya götürüyorlarmış.Bilgilendirebilirmisiniz? crazy_esk_87@hotmail.com teşekkürler

dost ararsan cüzdanına bak....
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.