Şimdi Ara

ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
15
Favori
587.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

Arkadaşlar dağıtım olarak nereye dağılıyoruz ?

Doğudan kendine yer beğen hocam :D

Kader kısmet hocam ne yapalım
  • AHM77 kardeş seninle aynı bölükteyiz.TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 1 İNCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Arkadaşlar dağıtım olarak nereye dağılıyoruz ?

Doğudan kendine yer beğen hocam :D

Kader kısmet hocam ne yapalım

Valla hocam kendiniz bilirsiniz ama karar size kalmış, refüze olmayan çalışın. Size tek önerebileceğim budur.

Refüze olanlar ya Antalya ya Samsun'a gidiyor. Ağırlık olarak Antalya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan8942

AHM77 kardeş seninle aynı bölükteyiz.TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 1 İNCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ.

al bendende aynısı arkadaşlar :D
  • TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 2 NCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ
    ben sağlıkçıyım revire kaydıramazmıyız :)
  • TE.MÜC.EGT. VE TATB.MRK.K.LIGI 40 INCI P.EGT.A. 2 NCI P.EGT.TB. 1 INCI
    P.EGT.BL./ISPARTA MERKEZ P.AVCI ERİ
  • Gelin alt devrelerim gelin..

Şırnak Akçay'da bekliyorum sizleri :) Emniyet ve muhafız takımındayım :)
  • tolga6748 T kullanıcısına yanıt
    acemi birliğinde zor hocam
  • hayırlı olsun arkadaslar silüsünüzde yazan tb ve bl ler kayıt giriş işlemleri basladıgında sıstem tarafından değişiklikler gösterebilir daha dogrusu değişir bende de 1 tb 1 bl mng cvs yazıyordu 2 tb 3 bl mg3 nısancısı olarak devam ettım yanı demek ıstedıgım değişiklikler olacaktır herkese hayırlı teskereler fazla gözünüzde buyultmeyın bızde ısparta bıtmez dıyorduk ama bıtıyormus hatta O ZORLU EĞİTİMLER ÖZLENIYORMUS :) komutanlarınızdan bu lafı cok sık duyarsınız "BURAYI ARAYACAKSINIZ" :) emın olun arayacaksınız oraları :) sakın ısyan etmeyın ısparta bıtıyorda gerisi bitmiyor$

$ 2 8 2

ALLAH HERKESI EVINE AİLESİNE SAĞ SALİM KAVUSTURSUN
  • Arkadaşlar bende sizinle ayni kaderi paylasiyorum eger olurda gittigimiz birlikte birbirimizle tanisip sıkı bir bag kurmayi basarabilirsek hepimizin aklinda olan 'acaba askerligim rahat gecer mi?' Sorusuna en büyük cevabimiz olur. Allah hepimiz hakkında en hayırlısını yaşatsın.. te.müc.eğt. ve tatb.mrk.komutanlıgı 40. Piyade egt. 2. Piayade taburu 2. piyade egt. Bölügü ısparta merkez. (piyade avcı eri) facebook/ hssktr09 - instagram/omerkrkc1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamın aleyküm arkadaşlar sevk yerler açıklandı fakat bu alay hakkında bilgi verirmisiniz kimisi piyade komando diyor kimisi piyade diyor anlamış degilim tam
    ve bilgiiniz varsa nasıl biryer paylaşırsanız sevinirim

EGT. MERKEZI : TE.MÜC.EGT. VE TATB.MRK.K.LIGI 40 INCI P.EGT.A./ISPARTA MERKEZ
    KUVVETI : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLIGI : (P-101) P.AVCI ERI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brkgcl1 -- 30 Ocak 2015; 7:40:56 >
  • Merhaba lutfen bırı benı bılgılendırebılırmı
    Nişanlım ısparta 40.piyade de acemi birliğini yapıyor dun usta bırlıgıne gıdeceklerı yer açıklandı HAKKARİ YÜKSEKOVA :( havancı olarak gidecek ne iş yaptırırlar rahat eder mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkgcl1

selamın aleyküm arkadaşlar sevk yerler açıklandı fakat bu alay hakkında bilgi verirmisiniz kimisi piyade komando diyor kimisi piyade diyor anlamış degilim tam
    ve bilgiiniz varsa nasıl biryer paylaşırsanız sevinirim

EGT. MERKEZI : TE.MÜC.EGT. VE TATB.MRK.K.LIGI 40 INCI P.EGT.A./ISPARTA MERKEZ
    KUVVETI : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLIGI : (P-101) P.AVCI ERI

Komando eğitimi alıyorsunuz ama mavi bereniz yok piyade anılıyorsunuz.
  • TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 2 NCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ

hakkımızda hayırlısı bu arada burası komando birliğimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BingolluKenan

TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 2 NCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ

TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 2 NCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ benimde aynı kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: defkhan59

quote:

TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 2 NCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ

TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 2 NCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ benimde aynı kardeşim

Komando birliği değil ama aynı eğitimi alicaz haatta bizimkidaha zor diyorlar ve usta birlikte komando beresi mavi bere takıcakmışız :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: defkhan59

quote:

Komando birliği değil ama aynı eğitimi alicaz haatta bizimkidaha zor diyorlar ve usta birlikte komando beresi mavi bere takıcakmışız :)

kardeşim orada görürşürüz inş. adım uğur ağrı lıyım
    @BingolluKenan

• defkhan59 kullanıcısına yanıt
    İnşallah kardeşim izmirde oturuyorum memleket ağri . :)
  • TERÖRLE MÜCADELE .EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 2 NCİ P.EĞT.TB. 2 NCİ P.EĞT.BL./ ISPARTA MERKEZ

ANKARA varmı beyler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amonra93 -- 21 Nisan 2015; 12:16:36 >
  • Eğer refüze olmaz iseniz bu alay da askerlik yapanların tümü doğuya gider. Tim halinde başlar tim halinde bitirirsiniz askerliği. Eğtimleriniz çok zor olacak. Kum torbalarını sakın boşaltmayın. Sonra zorlanırsınız :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.