Şimdi Ara

ISPARTA 40'NCI P.ER EĞİTİM KOMUTANLIĞI (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.771
Cevap
15
Favori
587.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teşekkürler sesszi sağlıkçı görüyosun ki nişanlımın sorunu gayet ciddi ve sen eli çıkıyo izin alırmı fln yazınca gerçekten çok alınmıştım yoksa sana niye cvp yazmaym ki..
  • askeri hastaneler konusunda bir tecrübem yok. ancak gata'nın bu konuda dünya üzerindeki bir çok askeri hastaneden daha iyi olduğunu duymuştum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: az_8784

teşekkürler sesszi sağlıkçı görüyosun ki nişanlımın sorunu gayet ciddi ve sen eli çıkıyo izin alırmı fln yazınca gerçekten çok alınmıştım yoksa sana niye cvp yazmaym ki..

rica ederım.. bende sana yonelık şahsı bırsey yazmamıstım.. sadece heycandan dolayı bıraz sınırlerde gergındı acıkcası.. neyse gecmıs olsun tekrardan.. ama askerı hastaneler konusunda da devlet hastanelerınden kat kat ıyı oldukları kesın
  • arkadaslar ben ısparta 40,ic guvenlık ve tatbıkat merkezı er egıtım alayına gıdıyorum subeye asılan kagıtta P001 NM yazıyor bunun acıklmasını yapabılırmısınız 89/1 Bursa
  • manga çavuşu demek yani operasyona çıkacak 25 kişilik time çavuş olarak gidiyorsun arkadaşım ama sulüs da yazanlar önemli değil alaya ilk teslim olduğun zaman yerin ve taburun değişebilir...
  • çavuş adayı dicektin sanırım az_8784 çünkü çavuşluk eğitimi alıyolar usta birliğinde çavuş oluyorlar manga başı oluyorlar ama tabi gidince değişiyor yerler kağıtta yazan gibi olmuyor hiç birşey .
  • boy 193/85 muaynede 193/70 tı sız ce ne olurum orlarda:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: asisyel

boy 193/85 muaynede 193/70 tı sız ce ne olurum orlarda:D

üzerne kamuflaj zor bulursun bölükte senden uzunu yoksa bölük sancağını taşırsın

@az_8784
    ankara gata gerçekten mükemmel bir hastane ama diyarbakır için aynı şeyleri söyleyemem ama genede iyidir sivil hemşireler olduğu için fazla sıkmazlar ayrıca yatacak yatak yoksa çok küçük bir ihtimal sivil hastaneyede sevk edebilirler

• off kaç gündür gereksiz insan yüzünden cezalıydım. sanki çok umrumdada yany =) kızlar sizinkiler nereye gidiyodu ya :S
  • Hey gidi ne kadar zaman geçmiş yaw ilk sayfada msjım duruyo 89/1 ler konuşmaya başlamış hayırlı olsun beyler... şfk=180 acemilik bitsin askerlikde o biçim hızla bitiyor emin olun hiç anlaşılmıyor ıspartada herşey pahalıdır para dayanmaz ,gülü değil tozu meşurdur...
  • ben sancak tasımak ıstemıyorum:D ıns vardır benden uzunu :D
  • nopasaran erzurum oltudaki askeri birliğin veya birliklerin adını bilio musun hç ?
  • hayır qamse... sadece ıspartayı biliyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nopasaran

hayır qamse... sadece ıspartayı biliyorum..

tmm çok saol =)
  • arkadaşlar bişey sorcam,ameliyatlardan sonra hava değişimi ne kadar oluyor?nişamlıma sen 90 gün hava değişimi alırsın demişler daha fazla veya daha az olma ihtimali var mı?yani nmasıl oluyor bu hava değişimi işi anlamadım bilgisi olan varsa yazabilir mi...
  • 90 günden fazla olmaz. ama az olabilir. maksimum seviye 90 gün.
  • merhaba noparasan. ben de 89/1 gideceğim. ben 2 yıllık üniversite mezunuyum ve 2 tane bilgisayar sertifikam var. boyum 1.84. vücudumda refüze olmayı gerektirecek bi hastalık,yara vs. yok. çavuş olma ihtimalim var mı. çavuş adayları'nın eğitimi nasıl oluyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tiesto17

merhaba noparasan. ben de 89/1 gideceğim. ben 2 yıllık üniversite mezunuyum ve 2 tane bilgisayar sertifikam var. boyum 1.84. vücudumda refüze olmayı gerektirecek bi hastalık,yara vs. yok. çavuş olma ihtimalim var mı. çavuş adayları'nın eğitimi nasıl oluyor..

sülüs'ünü alınca belli olur büyük bir ihtimalle olursun lise terk olanlardan bile çavuş adayı vardı
  • Bugun askere sevk için çağrı tebligatını aldım

Ayrıldığınız sınıf : Piyade
    Ayrıldığınız Birlik : İÇ.GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.40.P EĞT.A.2.P.EĞT.TB.1.BL. - ISPARTA

2.tabura pek ıyı demıyorlar bılgısı olan varmı arkadaşlar ?

Birde Sevk işleminizi yaptırmak üzere ( 25/02/2009 ) tarihinde askerlık şubesıne geliniz yazıyor.. ben ne zaman teslım olacagım ? 26 sındamı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sessiz@Saglıkcı

Bugun askere sevk için çağrı tebligatını aldım

Ayrıldığınız sınıf : Piyade
    Ayrıldığınız Birlik : İÇ.GÜV.EĞT.VE TATB.MRK.40.P EĞT.A.2.P.EĞT.TB.1.BL. - ISPARTA

2.tabura pek ıyı demıyorlar bılgısı olan varmı arkadaşlar ?

Birde Sevk işleminizi yaptırmak üzere ( 25/02/2009 ) tarihinde askerlık şubesıne geliniz yazıyor.. ben ne zaman teslım olacagım ? 26 sındamı ?

25'inde sülüsünü alacaksın sana bulunduğun ilin ıspartaya uzaklığına göre 1 veya 2 gün yol verecek ve o zaman teslim olacaksın pratikte 25inde askerliğin başlar ama yol izini verildiği için 1-2 gün sonra teslim olursun
    bu arada şubene göre yol parası verirler bana 13 tl vermişlerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winchester -- 12 Şubat 2009; 16:03:52 >

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.